Zakłady i typy na spotkanie Dnepr Mogilev — Vitebsk 10 Wrz 2022

%ADMIN_CONTROL_PLACEHOLDER%
10 Wrz 2022, 17:00 (CEST) Mecz zakończył się
%ADMIN_SEO_TEXT_CONTROL_PLACEHOLDER%
Dnepr Mogilev
2 : 1
Vitebsk
Stadion: Spartak (Mogilev, Belorus)
%BONUS_LINKS%

Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Dnepr Mogilev — Vitebsk 10 Wrz 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Dnepr Mogilev
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
P
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
P
15.08.22
Dnepr Mogilev
Shakhtyor Soligorsk
P
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
W
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
P
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
P
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
P
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
R
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
P
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
W
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
R
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
P
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
P
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
P
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
P
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
P
03.04.22
Shakhtyor Soligorsk
Dnepr Mogilev
P
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
R
Vitebsk
03.09.22
Vitebsk
Belshina Bobruisk
R
28.08.22
Slavia Mozyr
Vitebsk
W
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
W
13.08.22
FC Minsk
Vitebsk
P
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
P
16.07.22
Vitebsk
Neman
R
08.07.22
Isloch
Vitebsk
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
P
25.06.22
Slutsk
Vitebsk
W
17.06.22
Vitebsk
Torpedo-BelAZ
P
28.05.22
Shakhtyor Soligorsk
Vitebsk
P
22.05.22
Dinamo Minsk
Vitebsk
P
13.05.22
Vitebsk
Gomel
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
P
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
W
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
17.04.22
Vitebsk
Slavia Mozyr
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
03.04.22
Vitebsk
FC Minsk
R
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
P

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2022
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
19 12 4 3 33:12 40
2
BATE
20 11 6 3 36:15 39
3
Dinamo Minsk
19 11 6 2 31:16 39
4
Energetik-BGU
19 11 5 3 34:17 38
5
Isloch
21 10 4 7 35:26 34
6
FC Minsk
21 10 3 8 34:34 33
7
Gomel
20 9 4 7 27:22 31
8
Torpedo-BelAZ
20 8 5 7 25:22 29
9
Neman
20 6 10 4 27:26 28
10
Slavia Mozyr
21 7 5 9 28:33 26
11
Belshina
20 5 8 7 28:30 23
12
Slutsk
21 5 7 9 22:32 22
13
Dinamo Brest
20 4 6 10 16:27 18
14
Vitebsk
20 4 6 10 20:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
21 3 4 14 13:33 13
16
Dnepr
20 2 3 15 18:52 9
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 14:3 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 8:2 11
3
Dinamo Brest
5 3 2 0 7:2 11
4
BATE
5 3 1 1 9:5 10
5
Energetik-BGU
5 3 1 1 8:7 10
6
Gomel
5 3 0 2 9:5 9
7
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 10:5 9
8
Neman
5 2 2 1 6:5 8
9
FC Minsk
5 2 1 2 6:9 7
10
Vitebsk
5 2 1 2 7:7 7
11
Belshina
5 1 3 1 10:8 6
12
Slutsk
5 1 1 3 3:5 4
13
Slavia Mozyr
5 0 3 2 2:5 3
14
Isloch
5 1 0 4 8:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 5:20 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 1:9 0
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Shakhtyor Soligorsk
9 6 1 2 13:5 19
3
Neman
10 5 3 2 14:11 18
4
BATE
10 5 2 3 18:11 17
5
Energetik-BGU
10 4 4 2 16:7 16
6
Gomel
10 5 0 5 12:12 15
7
Dinamo Minsk
9 3 5 1 14:8 14
8
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 16:12 13
9
Slutsk
10 3 3 4 13:16 12
10
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
11
Isloch
10 3 3 4 14:14 12
12
Vitebsk
10 2 4 4 11:15 10
13
Belshina
10 2 3 5 8:14 9
14
Dinamo Brest
10 1 5 4 9:14 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
16
Dnepr
10 2 0 8 10:30 6
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
10 8 1 1 17:8 25
2
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
3
Energetik-BGU
9 7 1 1 18:10 22
4
BATE
10 6 4 0 18:4 22
5
Shakhtyor Soligorsk
10 6 3 1 20:7 21
6
Gomel
10 4 4 2 15:10 16
7
Torpedo-BelAZ
10 5 1 4 9:10 16
8
Slavia Mozyr
10 4 2 4 13:15 14
9
Belshina
10 3 5 2 20:16 14
10
FC Minsk
10 3 2 5 17:20 11
11
Neman
10 1 7 2 13:15 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
10 2 2 6 9:15 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3

Składy

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Vladimir Zhurov
gk. 14 -35
Vladimir Pyatigorets
gk. 6 -17
Pavel Markov
df. 19 1
Aleksey Dunaev
df. 18 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 14 0
Fedor Yurkevich
df. 7 0
Anton Klochkov
mf. 19 1
Artem Fedyanin
mf. 19 2
Pavel Bordukov
mf. 19 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 19 0
Aliaksandr Nemirko
mf. 17 0
Gleb Zheleznikov
mf. 17 0
Nikita Krasnov
mf. 12 0
Mark Mokin
mf. 11 1
Anton Lukashov
mf. 8 0
Vladislav Puninskiy
mf. 7 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Krasimir Kapov
fw. 19 2
Kirill Gusev
fw. 18 4
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 5 0
Vitebsk

Sergey Yasinski
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Dmitri Gushchenko
gk. 20 -30
Dmitri Kharitonov
gk. 0 0
Julio Cesar
df. 19 1
Oleg Veretilo
df. 19 0
Artem Skitov
df. 18 0
Alexandr Sakovic
df. 15 0
Nikita Baranok
df. 13 2
Vladislav Glinskiy
df. 7 0
Maksim Zhymabekov
df. 5 1
Nikita Kostomarov
df. 2 0
Vladislav Davydov
df. 1 0
Sergey Volkov.
mf. 20 0
Evgeni Krasnov
mf. 19 2
Yan Skibsky
mf. 19 0
Roman Lisovskiy
mf. 17 0
Karen Vardanyan
mf. 8 1
Aram Kocharyan
mf. 5 0
Maksim Drobysh
mf. 3 0
Frol Panarin
mf. 2 0
Shada Ouedraogo
mf. 0 0
Ruslan Teverov
fw. 20 6
Anton Matveenko
fw. 18 1
Zahar Chervyakov
fw. 6 0
Vladlen Anikeev
fw. 2 0