Arsenal Dzerzhinsk
30 Paź
0
:
0
Belshina Bobruisk

Zakłady i typy na spotkanie Arsenal Dzerzhinsk — Belshina Bobruisk 30 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Arsenal Dzerzhinsk
22.10.22
Slavia Mozyr
Arsenal Dzerzhinsk
R
18.10.22
Shakhtyor Soligorsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
14.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
FC Minsk
R
09.10.22
Energetik-BGU
Arsenal Dzerzhinsk
W
02.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Neman
R
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Brest
P
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
P
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
P
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
P
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
W
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
W
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Shakhtyor Soligorsk
P
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
P
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
R
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
02.04.22
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
R
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
P
Belshina Bobruisk
23.10.22
Belshina Bobruisk
FC Minsk
R
19.10.22
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk
P
15.10.22
Belshina Bobruisk
Neman
W
09.10.22
Isloch
Belshina Bobruisk
P
01.10.22
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
R
17.09.22
Slutsk
Belshina Bobruisk
R
11.09.22
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
P
03.09.22
Vitebsk
Belshina Bobruisk
R
27.08.22
Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk
R
20.08.22
Gomel
Belshina Bobruisk
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
P
18.07.22
Belshina Bobruisk
Shakhtyor Soligorsk
P
08.07.22
Slavia Mozyr
Belshina Bobruisk
P
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
W
26.06.22
FC Minsk
Belshina Bobruisk
W
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
P
29.05.22
Neman
Belshina Bobruisk
R
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
W
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Belshina Bobruisk
Slutsk
P
30.04.22
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
W
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
16.04.22
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
R
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
P
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
P
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
R

Bezpośrednie spotkania: Arsenal Dzerzhinsk — Belshina Bobruisk

Belarusian Premier League 2022
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
27 17 5 5 48:16 56
Energetik-BGU
27 16 6 5 43:22 54
BATE
28 14 11 3 46:19 53
4
Dinamo Minsk
27 14 11 2 44:20 53
5
Isloch
28 14 6 8 45:32 48
6
FC Minsk
28 12 7 9 44:39 43
7
Gomel
27 12 6 9 34:31 42
8
Torpedo-BelAZ
28 11 9 8 35:29 42
9
Neman
27 8 12 7 35:33 36
10
Slutsk
28 7 10 11 26:40 31
11
Slavia Mozyr
28 8 7 13 33:45 31
12
Belshina
27 6 11 10 35:42 29
13
Dinamo Brest
27 5 10 12 29:41 25
14
Vitebsk
28 4 9 15 26:45 21
15
Arsenal Dzerzhinsk
27 4 7 16 17:40 19
16
Dnepr
28 3 3 22 21:67 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 12:2 13
2
BATE
5 3 2 0 8:2 11
3
Gomel
5 3 2 0 7:3 11
4
Energetik-BGU
5 3 0 2 6:4 9
5
Isloch
5 2 2 1 7:5 8
6
FC Minsk
5 2 2 1 9:4 8
7
Dinamo Minsk
5 1 4 0 9:4 7
8
Neman
5 2 1 2 6:4 7
9
Torpedo-BelAZ
5 1 3 1 5:5 6
10
Dinamo Brest
5 1 3 1 10:9 6
11
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 3:5 6
12
Slutsk
5 1 2 2 2:7 5
13
Belshina
5 1 2 2 6:9 5
14
Slavia Mozyr
5 0 2 3 2:10 2
15
Vitebsk
5 0 2 3 4:11 2
16
Dnepr
5 0 0 5 0:11 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
14 9 2 3 23:14 29
2
Shakhtyor Soligorsk
13 8 2 3 19:8 26
3
BATE
14 7 4 3 25:14 25
4
Neman
13 7 4 2 19:12 25
5
Gomel
14 8 0 6 17:16 24
6
Dinamo Minsk
13 5 7 1 20:10 22
7
Energetik-BGU
14 6 4 4 21:12 22
8
Isloch
14 5 5 4 20:17 20
9
Torpedo-BelAZ
14 5 5 4 19:14 20
10
Slutsk
14 3 6 5 14:22 15
11
Belshina
14 3 5 6 14:21 14
12
Slavia Mozyr
14 3 4 7 16:21 13
13
Dinamo Brest
14 2 7 5 19:22 13
14
Vitebsk
14 2 6 6 12:22 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
14 3 0 11 13:37 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
13 10 2 1 22:10 32
2
Dinamo Minsk
14 9 4 1 24:10 31
3
Shakhtyor Soligorsk
14 9 3 2 29:8 30
4
Isloch
14 9 1 4 25:15 28
5
BATE
14 7 7 0 21:5 28
6
Torpedo-BelAZ
14 6 4 4 16:15 22
7
Slavia Mozyr
14 5 3 6 17:24 18
8
Gomel
13 4 6 3 17:15 18
9
Slutsk
14 4 4 6 12:18 16
10
Belshina
13 3 6 4 21:21 15
11
FC Minsk
14 3 5 6 21:25 14
12
Dinamo Brest
13 3 3 7 10:19 12
13
Neman
14 1 8 5 16:21 11
14
Vitebsk
14 2 3 9 14:23 9
15
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 3 9 7:22 9
16
Dnepr
14 0 3 11 8:30 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Evgeni Abramovich
gk. 26 -38
Artem Soroko
gk. 1 -2
Roman Vegerya
df. 26 1
Stanislav Sazonovich
df. 24 2
Dmitri Kaplunov
df. 18 0
Sergey Koncevoy
df. 14 0
Nikita Supranovich
df. 11 0
Vladislav Lyakh
df. 8 0
Aleksey Orlovich
df. 0 0
Valeri Senko
mf. 26 1
Aleksandr Skshynetskiy
mf. 25 1
Evgeni Guletskiy
mf. 18 2
Anton Abramovich
mf. 13 0
Artem Miroevski
mf. 10 0
Fabrice Boudega
mf. 8 0
Ruslan Myalkovskiy
mf. 7 0
Maxim Gayevoy
mf. 5 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 5 0
Nikita Yereminok
mf. 1 0
Artem Kiyko
fw. 27 2
Dmitri Osipenko
fw. 23 1
Dmitri Matyash
fw. 18 2
Gleb Rassadkin
fw. 11 1
Idris Nuradin
fw. 7 0
Fedor Lebedev
fw. 1 0
Belshina Bobruisk

Albert Rybak
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Denisenko
gk. 22 -34
Aleksey Kharitonovich
gk. 0 0
Ivan Sanko
gk. 0 0
Egor Troyakov
df. 27 4
Artur Slabashevich
df. 24 1
Dmitri Zinovich
df. 21 2
Kirill Rodionov
df. 21 0
Vladislav Solanovich
df. 19 0
Nikita Sokolovski
df. 15 1
Iliya Kuharchuk
mf. 27 2
Musa Isah
mf. 26 2
Dmitri Velisevich
mf. 23 0
Mikhail Kolyadko
mf. 19 1
Ilya Vasilyev
mf. 18 9
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 9 0
Ivan Baklanov
mf. 8 0
Dmitri Denisenko
mf. 4 0
Nikita Solonovich
mf. 3 0
Sagir Abdulmajeed
mf. 2 0
Marat Lukyanov
mf. 0 0
Dmitri Gomza
fw. 25 6
Islam Chesnokov
fw. 24 3
Dmitry Vashkevich
fw. 22 2
Aleksej Matyah
fw. 7 0
Vladislav Nuriev
fw. 6 0
Aleksey Skvorchevskiy
fw. 4 0
Ilya Beloous
fw. 3 0
Ioann Guzov
fw. 1 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy