Zakłady i typy na spotkanie Vitebsk — Belshina Bobruisk 3 Wrz 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Vitebsk
28.08.22
Slavia Mozyr
Vitebsk
W
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
W
13.08.22
FC Minsk
Vitebsk
P
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
P
16.07.22
Vitebsk
Neman
R
08.07.22
Isloch
Vitebsk
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
P
25.06.22
Slutsk
Vitebsk
W
17.06.22
Vitebsk
Torpedo-BelAZ
P
28.05.22
Shakhtyor Soligorsk
Vitebsk
P
22.05.22
Dinamo Minsk
Vitebsk
P
13.05.22
Vitebsk
Gomel
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
P
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
W
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
17.04.22
Vitebsk
Slavia Mozyr
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
03.04.22
Vitebsk
FC Minsk
R
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
P
Belshina Bobruisk
27.08.22
Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk
R
20.08.22
Gomel
Belshina Bobruisk
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
P
18.07.22
Belshina Bobruisk
Shakhtyor Soligorsk
P
08.07.22
Slavia Mozyr
Belshina Bobruisk
P
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
W
26.06.22
FC Minsk
Belshina Bobruisk
W
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
P
29.05.22
Neman
Belshina Bobruisk
R
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
W
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Belshina Bobruisk
Slutsk
P
30.04.22
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
W
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
16.04.22
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
R
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
P
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
P
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
R

Bezpośrednie spotkania: Vitebsk — Belshina Bobruisk

Belarusian Premier League 2022
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
Belarusian Premier League 2020
19.09.20
Vitebsk
Belshina Bobruisk
17.05.20
Belshina Bobruisk
Vitebsk
Belarusian Premier League 2016
08.08.16
Vitebsk
Belshina Bobruisk
1
:
0
11.04.16
Belshina Bobruisk
Vitebsk
0
:
1
Belarusian Premier League 2015
08.08.15
Vitebsk
Belshina Bobruisk
1
:
1
19.04.15
Belshina Bobruisk
Vitebsk
1
:
1
Belarusian Premier League 2011
01.10.11
Vitebsk
Belshina Bobruisk
0
:
3
02.07.11
Belshina Bobruisk
Vitebsk
2
:
0
19.05.11
Vitebsk
Belshina Bobruisk
0
:
1
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
18 12 3 3 31:10 39
Energetik-BGU
19 11 5 3 34:17 38
BATE
19 10 6 3 35:15 36
4
Dinamo Minsk
18 10 6 2 27:16 36
5
FC Minsk
20 10 3 7 33:29 33
6
Gomel
19 9 4 6 27:21 31
7
Isloch
20 9 4 7 30:25 31
8
Torpedo-BelAZ
19 8 4 7 24:21 28
9
Neman
19 6 9 4 25:24 27
10
Slavia Mozyr
19 7 3 9 26:31 24
11
Belshina
19 5 7 7 26:28 22
12
Slutsk
20 5 6 9 21:31 21
13
Vitebsk
19 4 5 10 18:28 17
14
Dinamo Brest
19 3 6 10 14:27 15
15
Arsenal Dzerzhinsk
20 3 4 13 13:31 13
16
Dnepr
19 2 3 14 18:48 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 5 0 0 15:2 15
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 7:3 11
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 8:7 10
4
Gomel
5 3 0 2 9:7 9
5
Neman
5 2 2 1 6:5 8
6
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 9:5 8
7
Dinamo Brest
5 2 2 1 5:4 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 6:7 7
9
BATE
5 2 1 2 9:7 7
10
Vitebsk
5 2 1 2 7:7 7
11
Belshina
5 1 2 2 9:8 5
12
Isloch
5 1 0 4 7:9 3
13
Slutsk
5 1 0 4 4:8 3
14
Dnepr
5 1 0 4 6:19 3
15
Slavia Mozyr
5 0 1 4 1:10 1
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:11 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
10 7 1 2 16:9 22
2
Shakhtyor Soligorsk
8 6 0 2 11:3 18
3
Neman
10 5 3 2 14:11 18
4
BATE
10 5 2 3 18:11 17
5
Energetik-BGU
10 4 4 2 16:7 16
6
Gomel
9 5 0 4 12:11 15
7
Isloch
10 3 3 4 14:14 12
8
Torpedo-BelAZ
9 3 3 3 15:11 12
9
Slutsk
10 3 3 4 13:16 12
10
Dinamo Minsk
8 2 5 1 10:8 11
11
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:17 11
12
Vitebsk
9 2 3 4 9:13 9
13
Belshina
10 2 3 5 8:14 9
14
Dinamo Brest
10 1 5 4 9:14 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 2 2 6 9:15 8
16
Dnepr
10 2 0 8 10:30 6
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
10 8 1 1 17:8 25
2
Energetik-BGU
9 7 1 1 18:10 22
3
Shakhtyor Soligorsk
10 6 3 1 20:7 21
4
Isloch
10 6 1 3 16:11 19
5
BATE
9 5 4 0 17:4 19
6
Gomel
10 4 4 2 15:10 16
7
Torpedo-BelAZ
10 5 1 4 9:10 16
8
Slavia Mozyr
9 4 1 4 12:14 13
9
Belshina
9 3 4 2 18:14 13
10
FC Minsk
10 3 2 5 17:20 11
11
Neman
9 1 6 2 11:13 9
12
Slutsk
10 2 3 5 8:15 9
13
Vitebsk
10 2 2 6 9:15 8
14
Dinamo Brest
9 2 1 6 5:13 7
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
9 0 3 6 8:18 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Vitebsk

Sergey Yasinski
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Dmitri Gushchenko
gk. 19 -28
Dmitri Kharitonov
gk. 0 0
Julio Cesar
df. 18 1
Oleg Veretilo
df. 18 0
Artem Skitov
df. 17 0
Alexandr Sakovic
df. 14 0
Nikita Baranok
df. 12 2
Vladislav Glinskiy
df. 7 0
Maksim Zhymabekov
df. 4 1
Nikita Kostomarov
df. 2 0
Vladislav Davydov
df. 1 0
Sergey Volkov.
mf. 19 0
Evgeni Krasnov
mf. 18 1
Yan Skibsky
mf. 18 0
Roman Lisovskiy
mf. 17 0
Karen Vardanyan
mf. 8 1
Aram Kocharyan
mf. 4 0
Maksim Drobysh
mf. 3 0
Frol Panarin
mf. 2 0
Shada Ouedraogo
mf. 0 0
Ruslan Teverov
fw. 19 5
Anton Matveenko
fw. 17 1
Zahar Chervyakov
fw. 5 0
Vladlen Anikeev
fw. 2 0
Belshina Bobruisk

Albert Rybak
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Denisenko
gk. 14 -20
Aleksey Kharitonovich
gk. 0 0
Ivan Sanko
gk. 0 0
Nikita Patsenko
gk. 0 0
Egor Troyakov
df. 19 3
Dmitri Zinovich
df. 18 2
Artur Slabashevich
df. 16 1
Kirill Rodionov
df. 14 0
Vladislav Solanovich
df. 13 0
Nikita Sokolovski
df. 8 1
Iliya Kuharchuk
mf. 19 1
Ilya Vasilyev
mf. 18 9
Musa Isah
mf. 18 2
Dmitri Velisevich
mf. 16 0
Mikhail Kolyadko
mf. 13 0
Ivan Baklanov
mf. 8 0
Dmitri Denisenko
mf. 4 0
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 1 0
Sagir Abdulmajeed
mf. 1 0
Islam Chesnokov
fw. 18 3
Dmitri Gomza
fw. 17 4
Dmitry Vashkevich
fw. 14 0
Vladislav Nuriev
fw. 6 0
Aleksey Skvorchevskiy
fw. 4 0
Aleksej Matyah
fw. 3 0
Ilya Beloous
fw. 3 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy