Zakłady i typy na spotkanie Slavia Mozyr — Arsenal Dzerzhinsk 29 Paź 2022

%ADMIN_CONTROL_PLACEHOLDER%
29 Paź 2022, 16:00 (CEST)
%ADMIN_SEO_TEXT_CONTROL_PLACEHOLDER%
Slavia Mozyr
Arsenal Dzerzhinsk
%BONUS_LINKS_WITH_WRAP%

Nadchodzące mecze

While there are no odds for this match, you can pick a bet for upcoming matches
1 X 2
RP SP
30 Wrz
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
30 Wrz
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
30 Wrz
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Paź
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Paź
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Slavia Mozyr — Arsenal Dzerzhinsk 29 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Slavia Mozyr
17.09.22
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
W
09.09.22
Slavia Mozyr
Slutsk
R
03.09.22
Torpedo-BelAZ
Slavia Mozyr
R
28.08.22
Slavia Mozyr
Vitebsk
P
21.08.22
Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
R
13.08.22
Slavia Mozyr
Gomel
P
07.08.22
BATE
Slavia Mozyr
P
24.07.22
Slavia Mozyr
Shakhtyor Soligorsk
P
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
W
08.07.22
Slavia Mozyr
Belshina Bobruisk
W
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
P
19.06.22
Slavia Mozyr
FC Minsk
W
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
P
22.05.22
Slavia Mozyr
Neman
R
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
W
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
W
30.04.22
Slutsk
Slavia Mozyr
P
23.04.22
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
17.04.22
Vitebsk
Slavia Mozyr
W
09.04.22
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
P
03.04.22
Gomel
Slavia Mozyr
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
P
Arsenal Dzerzhinsk
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Brest
P
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
P
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
P
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
P
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
W
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
W
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Shakhtyor Soligorsk
P
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
P
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
R
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
02.04.22
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
R
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
P

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2022
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
2
Shakhtyor Soligorsk
21 13 4 4 36:13 43
3
Dinamo Minsk
21 12 7 2 34:16 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
22 11 4 7 37:27 37
6
Torpedo-BelAZ
22 10 5 7 29:23 35
7
FC Minsk
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Neman
22 6 11 5 29:29 29
10
Slavia Mozyr
22 8 5 9 31:34 29
11
Belshina
22 5 9 8 29:33 24
12
Slutsk
22 5 8 9 22:32 23
13
Vitebsk
22 4 7 11 22:33 19
14
Dinamo Brest
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
22 3 3 16 20:54 12
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 10:2 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
4
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 8:3 10
5
BATE
5 2 2 1 4:4 8
6
Dinamo Brest
5 2 2 1 6:4 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 9:5 8
8
Slavia Mozyr
5 1 3 1 5:5 6
9
Belshina
5 1 3 1 6:5 6
10
Isloch
5 2 0 3 9:7 6
11
FC Minsk
5 1 2 2 5:10 5
12
Neman
5 1 2 2 7:8 5
13
Slutsk
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Shakhtyor Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
4
Neman
11 5 4 2 15:12 19
5
BATE
11 5 3 3 18:11 18
6
Dinamo Minsk
10 4 5 1 17:8 17
7
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
8
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
9
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
11 2 3 6 9:17 9
15
Dinamo Brest
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Shakhtyor Soligorsk
11 7 3 1 23:7 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
11
Neman
11 1 7 3 14:17 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Składy

Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Danila Sokol
gk. 19 -28
Evgeni Ivanenko
gk. 3 -6
Owona Essogo
df. 21 2
Georgi Bugulov
df. 20 1
Ilya Rutskiy
df. 20 0
Semen Shestilovski
df. 19 4
Igor Tymonyuk
df. 17 0
Andrey Chukhley
df. 11 0
Dmitriy Ignatenko
df. 5 1
Cristian Dros
mf. 22 1
Valeri Potorocha
mf. 21 3
Юрий Ловец
mf. 21 4
Evgeni Barsukov
mf. 19 4
Andrey Alshanik
mf. 16 1
Vladimir Yesin
mf. 16 0
Vladislav Poloz
mf. 12 0
Vladislav Zhuk
mf. 10 0
Evgeni Zemko
mf. 7 0
Andrey Kobets
fw. 21 4
Gleb Zherdev
fw. 21 6
Artem Petrenko
fw. 11 0
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Evgeni Abramovich
gk. 21 -33
Artem Soroko
gk. 1 -2
Roman Vegerya
df. 21 1
Stanislav Sazonovich
df. 19 2
Dmitri Kaplunov
df. 16 0
Sergey Koncevoy
df. 9 0
Nikita Supranovich
df. 6 0
Vladislav Lyakh
df. 6 0
Aleksey Orlovich
df. 0 0
Valeri Senko
mf. 21 1
Aleksandr Skshynetskiy
mf. 20 1
Evgeni Guletskiy
mf. 14 1
Anton Abramovich
mf. 12 0
Artem Miroevski
mf. 9 0
Fabrice Boudega
mf. 7 0
Maxim Gayevoy
mf. 5 0
Ruslan Myalkovskiy
mf. 4 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 0 0
Artem Kiyko
fw. 22 2
Dmitri Osipenko
fw. 18 0
Dmitri Matyash
fw. 15 2
Gleb Rassadkin
fw. 7 0
Idris Nuradin
fw. 7 0
Fedor Lebedev
fw. 1 0