Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:10
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
09 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie FC Minsk — Dnepr Mogilev 30 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

FC Minsk
23.10.22
Belshina Bobruisk
FC Minsk
R
18.10.22
FC Minsk
Slavia Mozyr
W
14.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
FC Minsk
R
08.10.22
Shakhtyor Soligorsk
FC Minsk
P
02.10.22
FC Minsk
Energetik-BGU
R
18.09.22
Neman
FC Minsk
R
10.09.22
FC Minsk
Isloch
P
02.09.22
Dinamo Brest
FC Minsk
P
27.08.22
FC Minsk
Slutsk
W
19.08.22
Torpedo-BelAZ
FC Minsk
R
13.08.22
FC Minsk
Vitebsk
W
07.08.22
Dinamo Minsk
FC Minsk
P
15.07.22
Gomel
FC Minsk
W
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
W
26.06.22
FC Minsk
Belshina Bobruisk
P
19.06.22
Slavia Mozyr
FC Minsk
P
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
W
20.05.22
FC Minsk
Shakhtyor Soligorsk
W
14.05.22
Energetik-BGU
FC Minsk
P
08.05.22
FC Minsk
Neman
W
01.05.22
Isloch
FC Minsk
P
23.04.22
FC Minsk
Dinamo Brest
W
15.04.22
Slutsk
FC Minsk
W
09.04.22
FC Minsk
Torpedo-BelAZ
W
03.04.22
Vitebsk
FC Minsk
R
18.03.22
FC Minsk
Dinamo Minsk
P
Dnepr Mogilev
24.10.22
Dnepr Mogilev
Energetik-BGU
P
20.10.22
Neman
Dnepr Mogilev
P
15.10.22
Dnepr Mogilev
Isloch
P
07.10.22
Dinamo Brest
Dnepr Mogilev
P
30.09.22
Dnepr Mogilev
Slutsk
P
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
P
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
W
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
P
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
P
15.08.22
Dnepr Mogilev
Shakhtyor Soligorsk
P
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
W
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
P
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
P
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
P
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
R
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
P
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
W
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
R
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
P
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
P
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
P
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
P
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
P
03.04.22
Shakhtyor Soligorsk
Dnepr Mogilev
P
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
R

Bezpośrednie spotkania: FC Minsk — Dnepr Mogilev

Belarusian Premier League 2022
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
Belarusian Premier League 2018
29.09.18
FC Minsk
Dnepr Mogilev
4
:
0
20.06.18
Dnepr Mogilev
FC Minsk
0
:
0
Belarusian Premier League 2017
30.09.17
Dnepr Mogilev
FC Minsk
1
:
1
20.06.17
FC Minsk
Dnepr Mogilev
0
:
0
Belarusian Premier League 2014
08.11.14
Dnepr Mogilev
FC Minsk
0
:
2
28.09.14
FC Minsk
Dnepr Mogilev
2
:
1
12.07.14
FC Minsk
Dnepr Mogilev
1
:
0
04.05.14
Dnepr Mogilev
FC Minsk
1
:
1
Belarusian Premier League 2013
30.11.13
FC Minsk
Dnepr Mogilev
1
:
0
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
27 17 5 5 48:16 56
Energetik-BGU
27 16 6 5 43:22 54
BATE
28 14 11 3 46:19 53
4
Dinamo Minsk
27 14 11 2 44:20 53
5
Isloch
28 14 6 8 45:32 48
6
Gomel
27 12 6 9 34:31 42
7
Torpedo-BelAZ
28 11 9 8 35:29 42
8
FC Minsk
27 11 7 9 43:39 40
9
Neman
27 8 12 7 35:33 36
10
Slutsk
28 7 10 11 26:40 31
11
Slavia Mozyr
28 8 7 13 33:45 31
12
Belshina
27 6 11 10 35:42 29
13
Dinamo Brest
27 5 10 12 29:41 25
14
Vitebsk
28 4 9 15 26:45 21
15
Arsenal Dzerzhinsk
27 4 7 16 17:40 19
16
Dnepr
27 3 3 21 21:66 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 12:2 13
2
BATE
5 3 2 0 8:2 11
3
Gomel
5 3 2 0 7:3 11
4
Energetik-BGU
5 3 0 2 6:4 9
5
Isloch
5 2 2 1 7:5 8
6
Dinamo Minsk
5 1 4 0 9:4 7
7
Neman
5 2 1 2 6:4 7
8
FC Minsk
5 1 3 1 8:4 6
9
Torpedo-BelAZ
5 1 3 1 5:5 6
10
Dinamo Brest
5 1 3 1 10:9 6
11
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 3:5 6
12
Slutsk
5 1 2 2 2:7 5
13
Belshina
5 1 2 2 6:9 5
14
Slavia Mozyr
5 0 2 3 2:10 2
15
Vitebsk
5 0 2 3 4:11 2
16
Dnepr
5 0 0 5 1:12 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
13 8 2 3 19:8 26
2
FC Minsk
13 8 2 3 22:14 26
3
BATE
14 7 4 3 25:14 25
4
Neman
13 7 4 2 19:12 25
5
Gomel
14 8 0 6 17:16 24
6
Dinamo Minsk
13 5 7 1 20:10 22
7
Energetik-BGU
14 6 4 4 21:12 22
8
Isloch
14 5 5 4 20:17 20
9
Torpedo-BelAZ
14 5 5 4 19:14 20
10
Slutsk
14 3 6 5 14:22 15
11
Belshina
14 3 5 6 14:21 14
12
Slavia Mozyr
14 3 4 7 16:21 13
13
Dinamo Brest
14 2 7 5 19:22 13
14
Vitebsk
14 2 6 6 12:22 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
14 3 0 11 13:37 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
13 10 2 1 22:10 32
2
Dinamo Minsk
14 9 4 1 24:10 31
3
Shakhtyor Soligorsk
14 9 3 2 29:8 30
4
Isloch
14 9 1 4 25:15 28
5
BATE
14 7 7 0 21:5 28
6
Torpedo-BelAZ
14 6 4 4 16:15 22
7
Slavia Mozyr
14 5 3 6 17:24 18
8
Gomel
13 4 6 3 17:15 18
9
Slutsk
14 4 4 6 12:18 16
10
Belshina
13 3 6 4 21:21 15
11
FC Minsk
14 3 5 6 21:25 14
12
Dinamo Brest
13 3 3 7 10:19 12
13
Neman
14 1 8 5 16:21 11
14
Vitebsk
14 2 3 9 14:23 9
15
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 3 9 7:22 9
16
Dnepr
13 0 3 10 8:29 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

FC Minsk

Vadim Skripchenko
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Pavel Prishivalko
gk. 8 -11
Egor Generalov
gk. 6 -10
Nikita Khalimonchik
df. 21 0
Gleb Gurban
df. 14 0
Eduard Zhevnerov
df. 12 0
Andrey Lebedev
df. 9 0
Gleb Yakushevich
df. 8 0
Vladislav Grekovich
df. 2 0
Anton Shramchenko
mf. 27 7
Aleksandr Dzhigero
mf. 26 2
Denis Yaskovich
mf. 25 0
Daniil Dushevskiy
mf. 23 2
Kirill Chernook
mf. 22 3
Maksim Shilo
mf. 15 0
Nikolay Ivanov
mf. 14 0
Andrey Levkovets
mf. 12 1
Sergey Pushnyakov
mf. 12 1
Aleksa Matic
mf. 10 0
Dzenyagha Saagi
mf. 7 0
Kirill Krestinin
mf. 0 0
Vladimir Khvashchinskiy
fw. 24 18
Rodion Pechura
fw. 15 1
Timofey Martynov
fw. 14 0
Semen Penchuk
fw. 5 0
Kirill Zabelin
fw. 0 0
Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Vladimir Zhurov
gk. 20 -47
Vladimir Pyatigorets
gk. 7 -19
Andrey Ignatovich
gk. 1 0
Pavel Markov
df. 25 1
Aleksey Dunaev
df. 22 0
Dmytro Tereshchenko
df. 20 0
Alexey Firsov
df. 19 0
Fedor Yurkevich
df. 14 0
Pavel Bordukov
mf. 26 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 26 0
Anton Klochkov
mf. 25 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 23 0
Artem Fedyanin
mf. 23 2
Gleb Zheleznikov
mf. 22 1
Nikita Krasnov
mf. 19 1
Anton Lukashov
mf. 15 0
Mark Mokin
mf. 14 1
Vladislav Puninskiy
mf. 12 0
Roman Kuleshov
mf. 5 0
Krasimir Kapov
fw. 25 2
Kirill Gusev
fw. 24 4
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 10 0