Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:10
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
09 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Arsenal Dzerzhinsk — BATE 12 Lis 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Arsenal Dzerzhinsk
06.11.22
Dnepr Mogilev
Arsenal Dzerzhinsk
W
30.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Belshina Bobruisk
R
22.10.22
Slavia Mozyr
Arsenal Dzerzhinsk
R
18.10.22
Shakhtyor Soligorsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
14.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
FC Minsk
R
09.10.22
Energetik-BGU
Arsenal Dzerzhinsk
W
02.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Neman
R
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Brest
P
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
P
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
P
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
P
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
W
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
W
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Shakhtyor Soligorsk
P
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
P
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
R
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
02.04.22
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
R
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
P
BATE
06.11.22
BATE
FC Minsk
W
29.10.22
Energetik-BGU
BATE
W
24.10.22
BATE
Neman
W
20.10.22
Isloch
BATE
R
15.10.22
BATE
Dinamo Brest
W
08.10.22
Slutsk
BATE
R
01.10.22
BATE
Torpedo-BelAZ
R
16.09.22
Vitebsk
BATE
R
10.09.22
BATE
Dinamo Minsk
R
04.09.22
Gomel
BATE
W
28.08.22
BATE
Shakhtyor Soligorsk
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
07.08.22
BATE
Slavia Mozyr
W
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
29.06.22
BATE
Slutsk
W
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
BATE
Isloch
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
W
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
W
02.05.22
Dinamo Minsk
BATE
R
22.04.22
BATE
Gomel
W
16.04.22
Shakhtyor Soligorsk
BATE
W
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
W
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
W

Bezpośrednie spotkania: Arsenal Dzerzhinsk — BATE

Belarusian Premier League 2022
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
29 19 5 5 51:16 62
Energetik-BGU
29 18 6 5 49:24 60
BATE
29 15 11 3 49:21 56
4
Dinamo Minsk
29 15 11 3 47:24 56
5
Isloch
29 15 6 8 48:33 51
6
FC Minsk
29 12 7 10 46:42 43
7
Torpedo-BelAZ
29 11 10 8 35:29 43
8
Gomel
29 12 6 11 35:36 42
9
Neman
29 9 12 8 38:35 39
10
Slavia Mozyr
29 9 7 13 37:46 34
11
Slutsk
29 7 10 12 26:41 31
12
Belshina
29 6 12 11 36:46 30
13
Dinamo Brest
29 5 11 13 29:43 26
14
Arsenal Dzerzhinsk
29 5 8 16 18:40 23
15
Vitebsk
29 4 9 16 27:48 21
16
Dnepr
29 3 3 23 21:68 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 8:1 13
2
BATE
5 4 1 0 11:4 13
3
Energetik-BGU
5 4 0 1 11:5 12
4
Isloch
5 2 2 1 8:6 8
5
Dinamo Minsk
5 2 2 1 10:6 8
6
FC Minsk
5 2 2 1 10:5 8
7
Gomel
5 2 1 2 6:7 7
8
Neman
5 2 0 3 6:5 6
9
Torpedo-BelAZ
5 1 3 1 4:4 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 2:4 6
11
Slavia Mozyr
5 1 2 2 6:9 5
12
Belshina
5 1 2 2 5:9 5
13
Slutsk
5 1 1 3 2:8 4
14
Dinamo Brest
5 0 4 1 5:7 4
15
Vitebsk
5 0 1 4 5:14 1
16
Dnepr
5 0 0 5 0:8 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
14 9 2 3 21:8 29
2
FC Minsk
14 9 2 3 23:14 29
3
BATE
15 8 4 3 28:16 28
4
Neman
14 8 4 2 22:12 28
5
Dinamo Minsk
15 6 7 2 23:14 25
6
Gomel
15 8 0 7 18:18 24
7
Energetik-BGU
14 6 4 4 21:12 22
8
Torpedo-BelAZ
15 5 6 4 19:14 21
9
Isloch
14 5 5 4 20:17 20
10
Slutsk
15 3 6 6 14:23 15
11
Belshina
15 3 5 7 15:25 14
12
Slavia Mozyr
14 3 4 7 16:21 13
13
Dinamo Brest
14 2 7 5 19:22 13
14
Vitebsk
15 2 6 7 13:25 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 5 7 10:18 11
16
Dnepr
15 3 0 12 13:38 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
15 12 2 1 28:12 38
2
Shakhtyor Soligorsk
15 10 3 2 30:8 33
3
Isloch
15 10 1 4 28:16 31
4
Dinamo Minsk
14 9 4 1 24:10 31
5
BATE
14 7 7 0 21:5 28
6
Torpedo-BelAZ
14 6 4 4 16:15 22
7
Slavia Mozyr
15 6 3 6 21:25 21
8
Gomel
14 4 6 4 17:18 18
9
Slutsk
14 4 4 6 12:18 16
10
Belshina
14 3 7 4 21:21 16
11
FC Minsk
15 3 5 7 23:28 14
12
Dinamo Brest
15 3 4 8 10:21 13
13
Arsenal Dzerzhinsk
15 3 3 9 8:22 12
14
Neman
15 1 8 6 16:23 11
15
Vitebsk
14 2 3 9 14:23 9
16
Dnepr
14 0 3 11 8:30 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Evgeni Abramovich
gk. 28 -38
Artem Soroko
gk. 1 -2
Roman Vegerya
df. 28 1
Stanislav Sazonovich
df. 26 2
Dmitri Kaplunov
df. 18 0
Sergey Koncevoy
df. 16 0
Nikita Supranovich
df. 13 0
Vladislav Lyakh
df. 8 0
Valeri Senko
mf. 28 1
Aleksandr Skshynetskiy
mf. 27 1
Evgeni Guletskiy
mf. 20 2
Anton Abramovich
mf. 12 0
Artem Miroevski
mf. 11 0
Ruslan Myalkovskiy
mf. 9 1
Fabrice Boudega
mf. 8 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 8 0
Maxim Gayevoy
mf. 5 0
Nikita Yereminok
mf. 3 0
Artem Kiyko
fw. 28 2
Dmitri Osipenko
fw. 24 1
Dmitri Matyash
fw. 20 2
Gleb Rassadkin
fw. 13 1
Idris Nuradin
fw. 7 0
Fedor Lebedev
fw. 1 0
BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Andrey Kudravets
gk. 24 -16
Vyacheslav Dergachev
gk. 3 -2
Denis Shcherbitski
gk. 2 -3
Danila Nechaev
df. 28 1
Jakov Filipović
df. 27 0
Maksim Bordachev
df. 24 1
Sidi Bane
df. 7 0
Aleksandr Martynov
df. 1 0
Vladislav Melko
df. 1 0
Stanislav Dragun
mf. 29 10
Valeri Gromyko
mf. 28 4
Dmitri Bessmertny
mf. 27 5
Valeri Bocherov
mf. 26 1
Vladislav Malkevich
mf. 26 4
Yaroslav Oreshkevich
mf. 14 1
Sergey Sazonchik
mf. 13 0
Timofey Sharkovskiy
mf. 12 0
Viktor Sotnikov
mf. 10 0
Danila Zhulpa
mf. 1 0
Nemanja Milic
fw. 26 6
Ilya Vasilevich
fw. 22 2
Artem Shumanskiy
fw. 21 4
Damjan Dostanic
fw. 10 0
Nikita Nekrasov
fw. 8 1
Aleksandr Frantsuzov
fw. 4 0