Zakłady i typy na spotkanie Arsenal Dzerzhinsk — Dinamo Brest 9 Wrz 2022

%ADMIN_CONTROL_PLACEHOLDER%
9 Wrz 2022, 17:00 (CEST) Mecz zakończył się
%ADMIN_SEO_TEXT_CONTROL_PLACEHOLDER%
Arsenal Dzerzhinsk
0 : 2
Dinamo Brest
Stadion: Gorodeya (Gorodeya, Belarus)
%BONUS_LINKS%

Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Arsenal Dzerzhinsk — Dinamo Brest 9 Wrz 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Arsenal Dzerzhinsk
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
P
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
P
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
P
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
W
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
P
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
W
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Shakhtyor Soligorsk
P
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
P
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
P
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
R
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
02.04.22
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
R
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
P
Dinamo Brest
02.09.22
Dinamo Brest
FC Minsk
W
27.08.22
Energetik-BGU
Dinamo Brest
R
22.08.22
Dinamo Brest
Neman
R
13.08.22
Isloch
Dinamo Brest
W
17.07.22
Slutsk
Dinamo Brest
P
10.07.22
Dinamo Brest
Torpedo-BelAZ
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
W
26.06.22
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
P
19.06.22
Gomel
Dinamo Brest
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
P
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
23.04.22
FC Minsk
Dinamo Brest
P
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
P
10.04.22
Neman
Dinamo Brest
P
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
R

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2022
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
19 12 4 3 33:12 40
2
BATE
20 11 6 3 36:15 39
3
Dinamo Minsk
19 11 6 2 31:16 39
4
Energetik-BGU
19 11 5 3 34:17 38
5
FC Minsk
20 10 3 7 33:29 33
6
Isloch
20 9 4 7 30:25 31
7
Gomel
20 9 4 7 27:22 31
8
Torpedo-BelAZ
20 8 5 7 25:22 29
9
Neman
20 6 10 4 27:26 28
10
Slavia Mozyr
20 7 4 9 27:32 25
11
Belshina
20 5 8 7 28:30 23
12
Slutsk
20 5 6 9 21:31 21
13
Vitebsk
20 4 6 10 20:30 18
14
Dinamo Brest
19 3 6 10 14:27 15
15
Arsenal Dzerzhinsk
20 3 4 13 13:31 13
16
Dnepr
20 2 3 15 18:52 9
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 14:3 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 8:2 11
3
BATE
5 3 1 1 9:5 10
4
Energetik-BGU
5 3 1 1 8:7 10
5
Gomel
5 3 0 2 9:5 9
6
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 10:5 9
7
Neman
5 2 2 1 6:5 8
8
Dinamo Brest
5 2 2 1 5:4 8
9
FC Minsk
5 2 1 2 6:7 7
10
Vitebsk
5 2 1 2 7:7 7
11
Belshina
5 1 3 1 10:8 6
12
Isloch
5 1 0 4 7:9 3
13
Slutsk
5 1 0 4 4:8 3
14
Dnepr
5 1 0 4 5:20 3
15
Slavia Mozyr
5 0 2 3 1:8 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:11 0
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
10 7 1 2 16:9 22
2
Shakhtyor Soligorsk
9 6 1 2 13:5 19
3
Neman
10 5 3 2 14:11 18
4
BATE
10 5 2 3 18:11 17
5
Energetik-BGU
10 4 4 2 16:7 16
6
Gomel
10 5 0 5 12:12 15
7
Dinamo Minsk
9 3 5 1 14:8 14
8
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 16:12 13
9
Isloch
10 3 3 4 14:14 12
10
Slutsk
10 3 3 4 13:16 12
11
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:17 11
12
Vitebsk
10 2 4 4 11:15 10
13
Belshina
10 2 3 5 8:14 9
14
Dinamo Brest
10 1 5 4 9:14 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 2 2 6 9:15 8
16
Dnepr
10 2 0 8 10:30 6
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
10 8 1 1 17:8 25
2
BATE
10 6 4 0 18:4 22
3
Energetik-BGU
9 7 1 1 18:10 22
4
Shakhtyor Soligorsk
10 6 3 1 20:7 21
5
Isloch
10 6 1 3 16:11 19
6
Gomel
10 4 4 2 15:10 16
7
Torpedo-BelAZ
10 5 1 4 9:10 16
8
Slavia Mozyr
10 4 2 4 13:15 14
9
Belshina
10 3 5 2 20:16 14
10
FC Minsk
10 3 2 5 17:20 11
11
Neman
10 1 7 2 13:15 10
12
Slutsk
10 2 3 5 8:15 9
13
Vitebsk
10 2 2 6 9:15 8
14
Dinamo Brest
9 2 1 6 5:13 7
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3

Składy

Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Evgeni Abramovich
gk. 20 -31
Artem Soroko
gk. 0 0
Roman Vegerya
df. 19 1
Stanislav Sazonovich
df. 17 1
Dmitri Kaplunov
df. 16 0
Sergey Koncevoy
df. 7 0
Nikita Supranovich
df. 4 0
Vladislav Lyakh
df. 4 0
Aleksey Orlovich
df. 0 0
Valeri Senko
mf. 19 1
Aleksandr Skshynetskiy
mf. 18 1
Evgeni Guletskiy
mf. 13 1
Anton Abramovich
mf. 10 0
Artem Miroevski
mf. 7 0
Fabrice Boudega
mf. 5 0
Maxim Gayevoy
mf. 4 0
Ruslan Myalkovskiy
mf. 3 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 0 0
Artem Kiyko
fw. 20 2
Dmitri Osipenko
fw. 18 0
Dmitri Matyash
fw. 12 1
Gleb Rassadkin
fw. 5 0
Idris Nuradin
fw. 4 0
Fedor Lebedev
fw. 1 0
Dinamo Brest

Andrey Prokopyuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Michail Kozakevich
gk. 12 -14
Aleksey Vasilyev
gk. 0 0
Gleb Tretsiak
gk. 0 0
Evgeni Yudchits
df. 17 0
Andrey Shemruk
df. 16 0
Ilya Kolpachuk
df. 15 0
Munashe Garananga
df. 15 2
Vladislav Yasyukevich
df. 14 1
Vladimir Shcherbo
df. 10 0
Vadim Milyutin
df. 7 0
Vladislav Krivitskiy
df. 7 0
Daniil Miroshnikov
df. 4 0
Ilya Bogdanovich
df. 1 0
David Ivan
mf. 14 0
Aleksandr Bulychev
mf. 13 0
Edgar Olekhnovich
mf. 13 1
Tsepenkov Kirill
mf. 12 0
Vladislav Sugak
mf. 10 1
Maksim Kovalchuk
mf. 5 0
Dmitry Lesnyak
mf. 3 0
Gbenga Opamoye
mf. 2 0
Kirill Kovalyuk
mf. 2 0
Sergey Lynko
fw. 14 0
Daniil Pavlov
fw. 10 0
Pavel Satsuk
fw. 8 0
Maksym Artemchuk
fw. 6 1
Aleksandr Shestyuk
fw. 4 0
Kuadza Cedrik Chaleb
fw. 4 1
Mikhail Gordejchuk
fw. 4 2
Abdulfattokh Khudoydodzoda
fw. 2 0