Zakłady i typy na spotkanie Dnepr Mogilev — Isloch 15 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Dnepr Mogilev
07.10.22
Dinamo Brest
Dnepr Mogilev
P
30.09.22
Dnepr Mogilev
Slutsk
P
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
P
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
W
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
P
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
P
15.08.22
Dnepr Mogilev
Shakhtyor Soligorsk
P
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
W
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
P
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
P
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
P
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
R
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
P
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
W
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
R
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
P
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
P
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
P
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
P
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
P
03.04.22
Shakhtyor Soligorsk
Dnepr Mogilev
P
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
R
Isloch
09.10.22
Isloch
Belshina Bobruisk
W
02.10.22
Slavia Mozyr
Isloch
W
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.09.22
FC Minsk
Isloch
W
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
P
27.08.22
Neman
Isloch
P
21.08.22
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
P
13.08.22
Isloch
Dinamo Brest
P
06.08.22
Slutsk
Isloch
W
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
W
08.07.22
Isloch
Vitebsk
W
02.07.22
Dinamo Minsk
Isloch
W
25.06.22
Isloch
Gomel
R
18.06.22
BATE
Isloch
W
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
W
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
P
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
W
01.05.22
Isloch
FC Minsk
W
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
W
16.04.22
Isloch
Neman
R
10.04.22
Isloch
Shakhtyor Soligorsk
R
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Isloch
Slutsk
P

Bezpośrednie spotkania: Dnepr Mogilev — Isloch

Belarusian Premier League 2022
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
24 15 4 5 43:15 49
Energetik-BGU
24 14 6 4 38:19 48
Dinamo Minsk
24 13 9 2 37:18 48
4
Isloch
24 13 4 7 40:27 43
5
BATE
24 11 10 3 38:17 43
6
Torpedo-BelAZ
25 10 8 7 33:27 38
7
FC Minsk
25 10 6 9 36:37 36
8
Gomel
24 10 5 9 29:29 35
9
Neman
25 7 12 6 32:31 33
10
Slavia Mozyr
25 8 5 12 31:38 29
11
Belshina
25 6 10 9 32:37 28
12
Slutsk
24 6 9 9 24:33 27
13
Dinamo Brest
23 5 7 11 23:32 22
14
Vitebsk
25 4 8 13 22:39 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
25 4 6 15 16:36 18
16
Dnepr
24 3 3 18 21:60 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 4 0 1 12:5 12
2
Energetik-BGU
5 3 1 1 4:2 10
3
Dinamo Brest
5 3 1 1 12:6 10
4
Dinamo Minsk
5 2 3 0 6:2 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 8:5 9
6
Shakhtyor Soligorsk
5 3 0 2 10:3 9
7
Slutsk
5 2 3 0 4:2 9
8
BATE
5 1 4 0 3:2 7
9
Belshina
5 1 2 2 4:7 5
10
Neman
5 1 2 2 5:5 5
11
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 2 2 3:5 5
12
Slavia Mozyr
5 1 1 3 4:6 4
13
Gomel
5 1 1 3 2:8 4
14
FC Minsk
5 0 3 2 3:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Vitebsk
5 0 2 3 2:9 2
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
12 7 2 3 17:14 23
2
Shakhtyor Soligorsk
11 7 1 3 15:7 22
3
Neman
12 6 4 2 17:12 22
4
Dinamo Minsk
12 5 6 1 20:10 21
5
Energetik-BGU
12 5 4 3 18:9 19
6
BATE
12 5 4 3 19:12 19
7
Isloch
12 5 3 4 18:15 18
8
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
9
Torpedo-BelAZ
12 4 5 3 18:13 17
10
Slutsk
12 3 5 4 13:16 14
11
Belshina
13 3 4 6 12:19 13
12
Slavia Mozyr
13 3 3 7 15:20 12
13
Vitebsk
13 2 6 5 12:21 12
14
Dinamo Brest
12 2 5 5 14:17 11
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
12 9 2 1 20:10 29
2
Shakhtyor Soligorsk
13 8 3 2 28:8 27
3
Dinamo Minsk
12 8 3 1 17:8 27
4
Isloch
12 8 1 3 22:12 25
5
BATE
12 6 6 0 19:5 24
6
Torpedo-BelAZ
13 6 3 4 15:14 21
7
Slavia Mozyr
12 5 2 5 16:18 17
8
Gomel
12 4 5 3 16:14 17
9
Belshina
12 3 6 3 20:18 15
10
FC Minsk
13 3 4 6 19:23 13
11
Slutsk
12 3 4 5 11:17 13
12
Neman
13 1 8 4 15:19 11
13
Dinamo Brest
11 3 2 6 9:15 11
14
Vitebsk
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 2 8 6:18 8
16
Dnepr
12 0 3 9 8:27 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Vladimir Zhurov
gk. 17 -41
Vladimir Pyatigorets
gk. 7 -19
Pavel Markov
df. 22 1
Aleksey Dunaev
df. 21 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 17 0
Fedor Yurkevich
df. 11 0
Anton Klochkov
mf. 23 2
Pavel Bordukov
mf. 23 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 23 0
Artem Fedyanin
mf. 21 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 20 0
Gleb Zheleznikov
mf. 19 1
Nikita Krasnov
mf. 16 1
Mark Mokin
mf. 14 1
Anton Lukashov
mf. 12 0
Vladislav Puninskiy
mf. 11 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Kirill Gusev
fw. 22 4
Krasimir Kapov
fw. 22 2
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 7 0
Isloch

Artem Radkov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Sergey Ignatovich
gk. 19 -20
Timofey Yurasov
gk. 3 -2
Nikita Stepanov
df. 23 2
Vadim Pigas
df. 22 0
Maksim Kovel
df. 15 1
Kirill Glushhenkov
df. 13 0
Fard Ibrahim
df. 8 1
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Ilya Kalachev
df. 7 0
Aleksandr Mikhalenko
df. 6 0
Dmitri Lisakovich
mf. 23 1
Oleg Nikiforenko
mf. 22 4
Ruslan Lisakovich
mf. 18 3
Oleg Patotskiy
mf. 15 1
Kirill Leonovich
mf. 8 2
Camara Yamoussa
mf. 5 0
Alexander Guz
mf. 4 1
Kirill Gomanov
mf. 2 0
Artem Zimin
mf. 1 0
Vladislav Morozov
fw. 24 4
Daniel Sosah
fw. 23 6
Gleb Rovdo
fw. 16 1
Martin Artyukh
fw. 10 2
German Barkovskiy
fw. 8 4
Shakhrom Samiev
fw. 7 1
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy