Nadchodzące mecze

While there are no odds for this match, you can pick a bet for upcoming matches
1 X 2
RP SP
30 Wrz
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
30 Wrz
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
30 Wrz
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Paź
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Paź
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Neman — Vitebsk 19 Lis 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Neman
18.09.22
Neman
FC Minsk
R
11.09.22
Energetik-BGU
Neman
P
04.09.22
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
31.08.22
Neman
Dinamo Minsk
P
27.08.22
Neman
Isloch
W
22.08.22
Dinamo Brest
Neman
R
12.08.22
Neman
Slutsk
W
06.08.22
Torpedo-BelAZ
Neman
R
16.07.22
Vitebsk
Neman
R
03.07.22
Gomel
Neman
3
:
0
Przegrana walkowerem
P
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
W
29.05.22
Neman
Belshina Bobruisk
R
22.05.22
Slavia Mozyr
Neman
R
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
W
08.05.22
FC Minsk
Neman
P
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
P
22.04.22
Neman
Shakhtyor Soligorsk
R
16.04.22
Isloch
Neman
R
10.04.22
Neman
Dinamo Brest
W
02.04.22
Slutsk
Neman
R
19.03.22
Neman
Torpedo-BelAZ
W
Vitebsk
16.09.22
Vitebsk
BATE
R
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
P
03.09.22
Vitebsk
Belshina Bobruisk
R
28.08.22
Slavia Mozyr
Vitebsk
W
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
W
13.08.22
FC Minsk
Vitebsk
P
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
P
16.07.22
Vitebsk
Neman
R
08.07.22
Isloch
Vitebsk
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
P
25.06.22
Slutsk
Vitebsk
W
17.06.22
Vitebsk
Torpedo-BelAZ
P
28.05.22
Shakhtyor Soligorsk
Vitebsk
P
22.05.22
Dinamo Minsk
Vitebsk
P
13.05.22
Vitebsk
Gomel
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
P
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
W
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
17.04.22
Vitebsk
Slavia Mozyr
P
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
R
03.04.22
Vitebsk
FC Minsk
R
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
P

Bezpośrednie spotkania: Neman — Vitebsk

Belarusian Premier League 2022
16.07.22
Vitebsk
Neman
Belarusian Premier League 2021
18.07.21
Vitebsk
Neman
14.03.21
Neman
Vitebsk
Belarusian Premier League 2020
12.07.20
Vitebsk
Neman
29.03.20
Neman
Vitebsk
Belarusian Premier League 2019
24.08.19
Vitebsk
Neman
0
:
0
19.04.19
Neman
Vitebsk
1
:
0
Belarusian Premier League 2018
14.07.18
Vitebsk
Neman
5
:
1
30.03.18
Neman
Vitebsk
1
:
1
Belarusian Premier League 2017
29.04.17
Neman
Vitebsk
1
:
4
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
2
Shakhtyor Soligorsk
21 13 4 4 36:13 43
3
Dinamo Minsk
21 12 7 2 34:16 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
22 11 4 7 37:27 37
6
Torpedo-BelAZ
22 10 5 7 29:23 35
7
FC Minsk
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Neman
22 6 11 5 29:29 29
10
Slavia Mozyr
22 8 5 9 31:34 29
11
Belshina
22 5 9 8 29:33 24
12
Slutsk
22 5 8 9 22:32 23
13
Vitebsk
22 4 7 11 22:33 19
14
Dinamo Brest
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
22 3 3 16 20:54 12
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 10:2 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
4
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 8:3 10
5
BATE
5 2 2 1 4:4 8
6
Dinamo Brest
5 2 2 1 6:4 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 9:5 8
8
Slavia Mozyr
5 1 3 1 5:5 6
9
Belshina
5 1 3 1 6:5 6
10
Isloch
5 2 0 3 9:7 6
11
FC Minsk
5 1 2 2 5:10 5
12
Neman
5 1 2 2 7:8 5
13
Slutsk
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Shakhtyor Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
4
Neman
11 5 4 2 15:12 19
5
BATE
11 5 3 3 18:11 18
6
Dinamo Minsk
10 4 5 1 17:8 17
7
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
8
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
9
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
11 2 3 6 9:17 9
15
Dinamo Brest
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Shakhtyor Soligorsk
11 7 3 1 23:7 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
11
Neman
11 1 7 3 14:17 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Składy

Neman

Igor Kovalevich
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artur Malievskiy
gk. 10 -15
Vladislav Vasilyuchek
gk. 8 -9
Sergey Kurganski
gk. 3 -4
Konstantin Rudenok
gk. 2 -1
Sherif Jimoh
df. 19 0
Ivan Sadovnichiy
df. 16 1
Aleksandr Anyukevich
df. 12 1
Andrey Vasiljev
df. 9 0
Sergei Karpovich
df. 8 0
Alexey Shalashnikov
df. 6 0
Evgeni Leshko
df. 4 0
Alimardon Shukurov
mf. 21 0
Andrey Yakimov
mf. 21 2
Aleksey Legchilin
mf. 20 0
Yuri Pavlyukovets
mf. 19 0
Maksim Yablonski
mf. 18 1
Valeri Zhukovski
mf. 15 3
Nenad Adamovich
mf. 10 1
Vladislav Varaksa
mf. 9 0
Gegam Kadimyan
mf. 8 1
Evgeniy Sakuta
mf. 7 0
Anton Suchkov
mf. 5 0
Alfred Mazurich
mf. 1 0
Pavel Savitskiy
fw. 22 9
Roman Pasevich
fw. 22 0
Egor Zubovich
fw. 17 5
Cedric Kouadio
fw. 8 2
Roman Gribovskiy
fw. 3 1
Kirill Leonovich
fw. 2 0
Pa Omar Jobe
fw. 1 0
Vitebsk

Sergey Yasinski
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Dmitri Gushchenko
gk. 22 -33
Dmitri Kharitonov
gk. 0 0
Julio Cesar
df. 21 1
Oleg Veretilo
df. 21 0
Artem Skitov
df. 19 0
Alexandr Sakovic
df. 17 0
Nikita Baranok
df. 14 2
Vladislav Glinskiy
df. 7 0
Nikita Kostomarov
df. 3 0
Vladislav Davydov
df. 1 0
Evgeni Krasnov
mf. 21 2
Sergey Volkov.
mf. 21 0
Yan Skibsky
mf. 21 0
Roman Lisovskiy
mf. 19 0
Karen Vardanyan
mf. 8 1
Aram Kocharyan
mf. 7 0
Maksim Drobysh
mf. 4 0
Frol Panarin
mf. 2 0
Shada Ouedraogo
mf. 2 0
Ruslan Teverov
fw. 22 6
Anton Matveenko
fw. 20 1
Zahar Chervyakov
fw. 9 0
Maksim Zhymabekov
fw. 7 3
Vladlen Anikeev
fw. 4 0