Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
18:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Isloch — BATE 20 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Isloch
15.10.22
Dnepr Mogilev
Isloch
W
09.10.22
Isloch
Belshina Bobruisk
W
02.10.22
Slavia Mozyr
Isloch
W
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.09.22
FC Minsk
Isloch
W
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
P
27.08.22
Neman
Isloch
P
21.08.22
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
P
13.08.22
Isloch
Dinamo Brest
P
06.08.22
Slutsk
Isloch
W
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
W
08.07.22
Isloch
Vitebsk
W
02.07.22
Dinamo Minsk
Isloch
W
25.06.22
Isloch
Gomel
R
18.06.22
BATE
Isloch
W
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
W
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
P
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
W
01.05.22
Isloch
FC Minsk
W
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
W
16.04.22
Isloch
Neman
R
10.04.22
Isloch
Shakhtyor Soligorsk
R
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Isloch
Slutsk
P
BATE
15.10.22
BATE
Dinamo Brest
W
08.10.22
Slutsk
BATE
R
01.10.22
BATE
Torpedo-BelAZ
R
16.09.22
Vitebsk
BATE
R
10.09.22
BATE
Dinamo Minsk
R
04.09.22
Gomel
BATE
W
28.08.22
BATE
Shakhtyor Soligorsk
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
07.08.22
BATE
Slavia Mozyr
W
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
29.06.22
BATE
Slutsk
W
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
BATE
Isloch
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
W
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
W
02.05.22
Dinamo Minsk
BATE
R
22.04.22
BATE
Gomel
W
16.04.22
Shakhtyor Soligorsk
BATE
W
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
W
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
W

Bezpośrednie spotkania: Isloch — BATE

Belarusian Premier League 2022
18.06.22
BATE
Isloch
Belarusian Premier League 2021
28.08.21
BATE
Isloch
Puchar Białorusi 2020-2021
23.05.21
BATE
Isloch
Belarusian Premier League 2021
25.04.21
Isloch
BATE
Belarusian Premier League 2020
18.10.20
Isloch
BATE
31.05.20
BATE
Isloch
Belarusian Premier League 2019
03.11.19
BATE
Isloch
2
:
4
22.06.19
Isloch
BATE
0
:
0
Puchar Białorusi 2018-2019
14.03.19
Isloch
BATE
1
:
0
09.03.19
BATE
Isloch
1
:
1
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
25 16 4 5 46:15 52
Dinamo Minsk
25 14 9 2 42:18 51
Energetik-BGU
25 15 6 4 41:20 51
4
Isloch
25 14 4 7 42:27 46
5
BATE
25 12 10 3 42:18 46
6
Torpedo-BelAZ
26 11 8 7 34:27 41
7
FC Minsk
26 11 6 9 41:37 39
8
Gomel
26 11 6 9 31:30 39
9
Neman
25 7 12 6 32:31 33
10
Slavia Mozyr
26 8 5 13 31:43 29
11
Belshina
26 6 10 10 33:40 28
12
Slutsk
26 6 9 11 24:39 27
13
Dinamo Brest
25 5 8 12 25:37 23
14
Vitebsk
26 4 8 14 22:40 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
26 4 6 16 16:39 18
16
Dnepr
25 3 3 19 21:62 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 5 0 0 12:2 15
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 11:2 11
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 5:2 10
4
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 6:4 9
5
Shakhtyor Soligorsk
5 3 0 2 10:3 9
6
Gomel
5 2 2 1 4:5 8
7
BATE
5 1 4 0 6:3 7
8
FC Minsk
5 1 3 1 7:3 6
9
Neman
5 1 2 2 5:5 5
10
Slutsk
5 1 2 2 2:7 5
11
Belshina
5 1 2 2 4:7 5
12
Dinamo Brest
5 1 2 2 9:10 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 2 2 3:6 5
14
Slavia Mozyr
5 1 0 4 3:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:10 3
16
Vitebsk
5 0 2 3 1:8 2
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
13 8 2 3 22:14 26
2
Shakhtyor Soligorsk
12 8 1 3 18:7 25
3
Energetik-BGU
13 6 4 3 21:10 22
4
BATE
13 6 4 3 23:13 22
5
Neman
12 6 4 2 17:12 22
6
Dinamo Minsk
12 5 6 1 20:10 21
7
Gomel
13 7 0 6 14:15 21
8
Torpedo-BelAZ
13 5 5 3 19:13 20
9
Isloch
12 5 3 4 18:15 18
10
Slutsk
13 3 5 5 13:21 14
11
Belshina
13 3 4 6 12:19 13
12
Slavia Mozyr
13 3 3 7 15:20 12
13
Vitebsk
13 2 6 5 12:21 12
14
Dinamo Brest
13 2 6 5 15:18 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
13 3 0 10 13:35 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
13 9 3 1 22:8 30
2
Energetik-BGU
12 9 2 1 20:10 29
3
Isloch
13 9 1 3 24:12 28
4
Shakhtyor Soligorsk
13 8 3 2 28:8 27
5
BATE
12 6 6 0 19:5 24
6
Torpedo-BelAZ
13 6 3 4 15:14 21
7
Gomel
13 4 6 3 17:15 18
8
Slavia Mozyr
13 5 2 6 16:23 17
9
Belshina
13 3 6 4 21:21 15
10
FC Minsk
13 3 4 6 19:23 13
11
Slutsk
13 3 4 6 11:18 13
12
Neman
13 1 8 4 15:19 11
13
Dinamo Brest
12 3 2 7 10:19 11
14
Vitebsk
13 2 2 9 10:19 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 2 9 6:21 8
16
Dnepr
12 0 3 9 8:27 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Isloch

Artem Radkov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Sergey Ignatovich
gk. 20 -20
Timofey Yurasov
gk. 3 -2
Nikita Stepanov
df. 24 2
Vadim Pigas
df. 23 1
Maksim Kovel
df. 15 1
Kirill Glushhenkov
df. 13 0
Fard Ibrahim
df. 9 1
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Ilya Kalachev
df. 8 0
Aleksandr Mikhalenko
df. 6 0
Dmitri Lisakovich
mf. 24 1
Oleg Nikiforenko
mf. 23 4
Ruslan Lisakovich
mf. 19 4
Oleg Patotskiy
mf. 15 1
Kirill Leonovich
mf. 9 2
Alexander Guz
mf. 5 1
Camara Yamoussa
mf. 5 0
Kirill Gomanov
mf. 2 0
Artem Zimin
mf. 1 0
Vladislav Morozov
fw. 25 4
Daniel Sosah
fw. 24 6
Gleb Rovdo
fw. 17 1
Martin Artyukh
fw. 11 2
German Barkovskiy
fw. 9 4
Shakhrom Samiev
fw. 7 1
BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Andrey Kudravets
gk. 20 -13
Vyacheslav Dergachev
gk. 3 -2
Denis Shcherbitski
gk. 2 -3
Danila Nechaev
df. 24 1
Jakov Filipović
df. 23 0
Maksim Bordachev
df. 20 1
Sidi Bane
df. 3 0
Aleksandr Martynov
df. 1 0
Vladislav Melko
df. 1 0
Stanislav Dragun
mf. 25 8
Valeri Gromyko
mf. 24 3
Dmitri Bessmertny
mf. 23 4
Vladislav Malkevich
mf. 23 4
Valeri Bocherov
mf. 22 1
Sergey Sazonchik
mf. 12 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 10 0
Timofey Sharkovskiy
mf. 9 0
Viktor Sotnikov
mf. 8 0
Danila Zhulpa
mf. 1 0
Nemanja Milic
fw. 22 4
Ilya Vasilevich
fw. 18 2
Artem Shumanskiy
fw. 17 4
Damjan Dostanic
fw. 9 0
Nikita Nekrasov
fw. 7 1
Aleksandr Frantsuzov
fw. 4 0