Zakłady i typy na spotkanie Energetik-BGU — Neman 11 Wrz 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Energetik-BGU
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
W
27.08.22
Energetik-BGU
Dinamo Brest
R
20.08.22
Slutsk
Energetik-BGU
W
12.08.22
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
W
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
R
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
W
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
W
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
W
14.05.22
Energetik-BGU
FC Minsk
W
08.05.22
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
P
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
W
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
P
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
W
09.04.22
Energetik-BGU
Slutsk
R
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
W
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
W
Neman
04.09.22
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
31.08.22
Neman
Dinamo Minsk
P
27.08.22
Neman
Isloch
W
22.08.22
Dinamo Brest
Neman
R
12.08.22
Neman
Slutsk
W
06.08.22
Torpedo-BelAZ
Neman
R
16.07.22
Vitebsk
Neman
R
03.07.22
Gomel
Neman
3
:
0
Przegrana walkowerem
P
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
W
29.05.22
Neman
Belshina Bobruisk
R
22.05.22
Slavia Mozyr
Neman
R
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
W
08.05.22
FC Minsk
Neman
P
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
P
22.04.22
Neman
Shakhtyor Soligorsk
R
16.04.22
Isloch
Neman
R
10.04.22
Neman
Dinamo Brest
W
02.04.22
Slutsk
Neman
R
19.03.22
Neman
Torpedo-BelAZ
W

Bezpośrednie spotkania: Energetik-BGU — Neman

Belarusian Premier League 2022
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
Belarusian Premier League 2021
29.08.21
Neman
Energetik-BGU
24.04.21
Energetik-BGU
Neman
Belarusian Premier League 2020
08.08.20
Energetik-BGU
Neman
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
Belarusian Premier League 2019
24.11.19
Neman
Energetik-BGU
1
:
1
06.07.19
Energetik-BGU
Neman
2
:
4

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
19 12 4 3 33:12 40
BATE
21 11 7 3 36:15 40
Dinamo Minsk
20 11 7 2 31:16 40
4
Energetik-BGU
19 11 5 3 34:17 38
5
Isloch
21 10 4 7 35:26 34
6
FC Minsk
21 10 3 8 34:34 33
7
Gomel
20 9 4 7 27:22 31
8
Torpedo-BelAZ
20 8 5 7 25:22 29
9
Neman
20 6 10 4 27:26 28
10
Slavia Mozyr
21 7 5 9 28:33 26
11
Belshina
20 5 8 7 28:30 23
12
Slutsk
21 5 7 9 22:32 22
13
Dinamo Brest
20 4 6 10 16:27 18
14
Vitebsk
21 4 6 11 21:32 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
21 3 4 14 13:33 13
16
Dnepr
21 3 3 15 20:53 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 14:3 13
2
Dinamo Brest
5 3 2 0 7:2 11
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 8:7 10
4
Dinamo Minsk
5 2 3 0 7:2 9
5
Gomel
5 3 0 2 9:5 9
6
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 10:5 9
7
Neman
5 2 2 1 6:5 8
8
BATE
5 2 2 1 5:5 8
9
FC Minsk
5 2 1 2 6:9 7
10
Vitebsk
5 2 1 2 8:6 7
11
Belshina
5 1 3 1 10:8 6
12
Slutsk
5 1 1 3 3:5 4
13
Slavia Mozyr
5 0 3 2 2:5 3
14
Isloch
5 1 0 4 8:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:18 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 1:9 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Shakhtyor Soligorsk
9 6 1 2 13:5 19
3
BATE
11 5 3 3 18:11 18
4
Neman
10 5 3 2 14:11 18
5
Energetik-BGU
10 4 4 2 16:7 16
6
Gomel
10 5 0 5 12:12 15
7
Dinamo Minsk
9 3 5 1 14:8 14
8
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 16:12 13
9
Slutsk
10 3 3 4 13:16 12
10
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
11
Isloch
10 3 3 4 14:14 12
12
Vitebsk
10 2 4 4 11:15 10
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
10 2 3 5 8:14 9
15
Dinamo Brest
10 1 5 4 9:14 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
3
Energetik-BGU
9 7 1 1 18:10 22
4
BATE
10 6 4 0 18:4 22
5
Shakhtyor Soligorsk
10 6 3 1 20:7 21
6
Gomel
10 4 4 2 15:10 16
7
Torpedo-BelAZ
10 5 1 4 9:10 16
8
Slavia Mozyr
10 4 2 4 13:15 14
9
Belshina
10 3 5 2 20:16 14
10
FC Minsk
10 3 2 5 17:20 11
11
Neman
10 1 7 2 13:15 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Energetik-BGU

Pavel Rodnenok
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Makavchik
gk. 18 -17
Stanislav Kleshchuk
gk. 1 0
Artur Lesko
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Aleksey Lavrik
df. 19 0
Yaroslav Makushinskiy
df. 19 0
Abdulkodir Husanov
df. 18 2
Pavel Pashevich
df. 17 0
Ilya Lukashevich
df. 14 0
Artem Turich
df. 4 1
Aleksey Semenov
df. 2 0
Zaurbek Kokaev
df. 2 0
Andrey Rylach
mf. 19 1
Daniil Silinskiy
mf. 19 0
Aleksandr Svirepa
mf. 18 7
Maksim Omelyanchuk
mf. 8 0
Maksim Samotoi
mf. 8 0
Beka Gvaradze
mf. 7 0
Oleg Pliev
mf. 4 0
Konstantin Malitskiy
mf. 3 0
Maksim Burko
mf. 2 0
Albert Mikhailov
mf. 1 0
Ivan Ageev
mf. 1 0
Bagdat Zhienbay
mf. 0 0
Bobur Abdukhalikov
fw. 19 19
Ilya Grishchenko
fw. 18 1
Roman Paparyga
fw. 18 2
Maksim Kunski
fw. 7 0
Danil Chul
fw. 4 0
Neman

Igor Kovalevich
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artur Malievskiy
gk. 10 -12
Vladislav Vasilyuchek
gk. 7 -6
Sergey Kurganski
gk. 3 -4
Sherif Jimoh
df. 17 0
Ivan Sadovnichiy
df. 15 1
Aleksandr Anyukevich
df. 11 1
Andrey Vasiljev
df. 9 0
Sergei Karpovich
df. 6 0
Alexey Shalashnikov
df. 5 0
Evgeni Leshko
df. 4 0
Alimardon Shukurov
mf. 20 0
Andrey Yakimov
mf. 19 1
Aleksey Legchilin
mf. 18 0
Yuri Pavlyukovets
mf. 18 0
Maksim Yablonski
mf. 16 1
Valeri Zhukovski
mf. 13 3
Nenad Adamovich
mf. 9 1
Gegam Kadimyan
mf. 8 1
Vladislav Varaksa
mf. 8 0
Evgeniy Sakuta
mf. 5 0
Sheriff Olatunde Zhimo
mf. 5 0
Alfred Mazurich
mf. 1 0
Pavel Savitskiy
fw. 20 9
Roman Pasevich
fw. 20 0
Egor Zubovich
fw. 17 5
Cedric Kouadio
fw. 8 2
Roman Gribovskiy
fw. 3 1
Kirill Leonovich
fw. 2 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy