Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
18:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Energetik-BGU — Dinamo Brest 27 Sie 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Energetik-BGU
20.08.22
Slutsk
Energetik-BGU
W
12.08.22
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
W
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
R
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
W
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
W
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
W
14.05.22
Energetik-BGU
FC Minsk
W
08.05.22
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
P
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
W
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
P
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
W
09.04.22
Energetik-BGU
Slutsk
R
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
W
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
W
Dinamo Brest
22.08.22
Dinamo Brest
Neman
R
13.08.22
Isloch
Dinamo Brest
W
17.07.22
Slutsk
Dinamo Brest
P
10.07.22
Dinamo Brest
Torpedo-BelAZ
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
W
26.06.22
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
P
19.06.22
Gomel
Dinamo Brest
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
P
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
23.04.22
FC Minsk
Dinamo Brest
P
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
P
10.04.22
Neman
Dinamo Brest
P
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
R

Bezpośrednie spotkania: Energetik-BGU — Dinamo Brest

Belarusian Premier League 2022
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
Belarusian Premier League 2021
17.10.21
Energetik-BGU
Dinamo Brest
30.05.21
Dinamo Brest
Energetik-BGU
Belarusian Premier League 2020
19.09.20
Dinamo Brest
Energetik-BGU
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo Brest
Belarusian Premier League 2019
24.08.19
Dinamo Brest
Energetik-BGU
6
:
2
21.04.19
Energetik-BGU
Dinamo Brest
1
:
1
Belarusian Premier League 2005
13.08.05
Energetik-BGU
Dinamo Brest
1
:
4
30.04.05
Dinamo Brest
Energetik-BGU
3
:
0
Belarusian Premier League 2004
30.08.04
Dinamo Brest
Energetik-BGU
2
:
2
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
BATE
18 10 6 2 35:13 36
Shakhtyor Soligorsk
17 11 3 3 29:10 36
Energetik-BGU
17 10 4 3 31:15 34
4
FC Minsk
19 10 3 6 32:26 33
5
Dinamo Minsk
16 9 5 2 24:14 32
6
Isloch
18 9 4 5 28:21 31
7
Gomel
18 8 4 6 23:21 28
8
Torpedo-BelAZ
19 8 4 7 24:21 28
9
Neman
17 5 9 3 22:21 24
10
Slavia Mozyr
18 7 3 8 26:29 24
11
Belshina
18 5 6 7 26:28 21
12
Slutsk
19 4 6 9 20:31 18
13
Vitebsk
18 3 5 10 16:28 14
14
Arsenal Dzerzhinsk
19 3 4 12 13:30 13
15
Dinamo Brest
17 2 5 10 11:26 11
16
Dnepr
18 2 3 13 18:44 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 5 0 0 15:3 15
2
Dinamo Minsk
5 3 1 1 8:4 10
3
FC Minsk
5 3 1 1 8:4 10
4
Isloch
5 3 0 2 8:5 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 9:5 8
6
Energetik-BGU
5 2 2 1 6:6 8
7
BATE
5 2 2 1 11:7 8
8
Gomel
5 2 1 2 5:7 7
9
Dinamo Brest
5 2 1 2 3:4 7
10
Neman
5 1 3 1 5:7 6
11
Slavia Mozyr
5 1 1 3 4:9 4
12
Belshina
5 1 1 3 9:10 4
13
Vitebsk
5 1 1 3 5:9 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:11 3
15
Dnepr
5 1 0 4 6:16 3
16
Slutsk
5 0 0 5 4:10 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
10 7 1 2 16:9 22
2
Shakhtyor Soligorsk
8 6 0 2 11:3 18
3
BATE
9 5 2 2 18:9 17
4
Energetik-BGU
9 4 3 2 16:7 15
5
Gomel
9 5 0 4 12:11 15
6
Neman
8 4 3 1 11:8 15
7
Isloch
9 3 3 3 12:11 12
8
Torpedo-BelAZ
9 3 3 3 15:11 12
9
Dinamo Minsk
8 2 5 1 10:8 11
10
Slavia Mozyr
9 3 2 4 14:15 11
11
Vitebsk
9 2 3 4 9:13 9
12
Slutsk
9 2 3 4 12:16 9
13
Belshina
9 2 2 5 8:14 8
14
Arsenal Dzerzhinsk
10 2 2 6 9:15 8
15
Dnepr
9 2 0 7 10:26 6
16
Dinamo Brest
9 0 5 4 6:13 5
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
8 7 0 1 14:6 21
2
Isloch
9 6 1 2 16:10 19
3
BATE
9 5 4 0 17:4 19
4
Energetik-BGU
8 6 1 1 15:8 19
5
Shakhtyor Soligorsk
9 5 3 1 18:7 18
6
Torpedo-BelAZ
10 5 1 4 9:10 16
7
Slavia Mozyr
9 4 1 4 12:14 13
8
Gomel
9 3 4 2 11:10 13
9
Belshina
9 3 4 2 18:14 13
10
FC Minsk
9 3 2 4 16:17 11
11
Neman
9 1 6 2 11:13 9
12
Slutsk
10 2 3 5 8:15 9
13
Dinamo Brest
8 2 0 6 5:13 6
14
Vitebsk
9 1 2 6 7:15 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
9 1 2 6 4:15 5
16
Dnepr
9 0 3 6 8:18 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Energetik-BGU

Pavel Rodnenok
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Makavchik
gk. 16 -15
Stanislav Kleshchuk
gk. 1 0
Artur Lesko
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Abdulkodir Husanov
df. 17 2
Aleksey Lavrik
df. 17 0
Yaroslav Makushinskiy
df. 17 0
Pavel Pashevich
df. 15 0
Ilya Lukashevich
df. 12 0
Artem Turich
df. 3 1
Aleksey Semenov
df. 2 0
Zaurbek Kokaev
df. 1 0
Andrey Rylach
mf. 17 1
Daniil Silinskiy
mf. 17 0
Aleksandr Svirepa
mf. 16 6
Maksim Samotoi
mf. 8 0
Maksim Omelyanchuk
mf. 6 0
Beka Gvaradze
mf. 5 0
Konstantin Malitskiy
mf. 3 0
Maksim Burko
mf. 2 0
Oleg Pliev
mf. 2 0
Albert Mikhailov
mf. 1 0
Ivan Ageev
mf. 1 0
Bagdat Zhienbay
mf. 0 0
Bobur Abdukhalikov
fw. 17 17
Ilya Grishchenko
fw. 16 1
Roman Paparyga
fw. 16 2
Maksim Kunski
fw. 7 0
Danil Chul
fw. 3 0
Dinamo Brest

Andrey Prokopyuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Michail Kozakevich
gk. 10 -13
Aleksey Vasilyev
gk. 0 0
Gleb Tretsiak
gk. 0 0
Evgeni Yudchits
df. 15 0
Munashe Garananga
df. 15 2
Andrey Shemruk
df. 14 0
Ilya Kolpachuk
df. 13 0
Vladislav Yasyukevich
df. 13 1
Vladimir Shcherbo
df. 10 0
Vadim Milyutin
df. 7 0
Vladislav Krivitskiy
df. 6 0
Daniil Miroshnikov
df. 2 0
Ilya Bogdanovich
df. 0 0
Aleksandr Bulychev
mf. 13 0
David Ivan
mf. 13 0
Edgar Olekhnovich
mf. 13 1
Tsepenkov Kirill
mf. 10 0
Vladislav Sugak
mf. 10 1
Maksim Kovalchuk
mf. 4 0
Dmitry Lesnyak
mf. 1 0
Kirill Kovalyuk
mf. 1 0
Gbenga Opamoye
mf. 0 0
Sergey Lynko
fw. 13 0
Daniil Pavlov
fw. 10 0
Pavel Satsuk
fw. 8 0
Maksym Artemchuk
fw. 5 1
Aleksandr Shestyuk
fw. 4 0
Kuadza Cedrik Chaleb
fw. 2 0
Mikhail Gordejchuk
fw. 2 0
Abdulfattokh Khudoydodzoda
fw. 0 0