Zakłady i typy na spotkanie BATE — Torpedo-BelAZ 1 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

BATE
16.09.22
Vitebsk
BATE
R
10.09.22
BATE
Dinamo Minsk
R
04.09.22
Gomel
BATE
W
28.08.22
BATE
Shakhtyor Soligorsk
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
07.08.22
BATE
Slavia Mozyr
W
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
29.06.22
BATE
Slutsk
W
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
BATE
Isloch
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
W
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
W
02.05.22
Dinamo Minsk
BATE
R
22.04.22
BATE
Gomel
W
16.04.22
Shakhtyor Soligorsk
BATE
W
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
W
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
W
Torpedo-BelAZ
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
W
11.09.22
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
W
03.09.22
Torpedo-BelAZ
Slavia Mozyr
R
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
W
19.08.22
Torpedo-BelAZ
FC Minsk
R
12.08.22
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
W
06.08.22
Torpedo-BelAZ
Neman
R
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
P
10.07.22
Dinamo Brest
Torpedo-BelAZ
W
04.07.22
Torpedo-BelAZ
Slutsk
W
29.06.22
Gomel
Torpedo-BelAZ
P
25.06.22
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
W
17.06.22
Vitebsk
Torpedo-BelAZ
W
28.05.22
Torpedo-BelAZ
Dinamo Minsk
P
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
R
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
W
30.04.22
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
P
23.04.22
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
W
09.04.22
FC Minsk
Torpedo-BelAZ
P
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
P
19.03.22
Neman
Torpedo-BelAZ
P

Bezpośrednie spotkania: BATE — Torpedo-BelAZ

Belarusian Premier League 2022
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
Belarusian Premier League 2021
20.11.21
Torpedo-BelAZ
BATE
27.06.21
BATE
Torpedo-BelAZ
Puchar Białorusi 2020-2021
05.05.21
Torpedo-BelAZ
BATE
1
:
1
21.04.21
BATE
Torpedo-BelAZ
4
:
1
Belarusian Premier League 2020
02.08.20
Torpedo-BelAZ
BATE
18.04.20
BATE
Torpedo-BelAZ
Belarusian Premier League 2019
01.12.19
Torpedo-BelAZ
BATE
1
:
2
13.07.19
BATE
Torpedo-BelAZ
4
:
1
Belarusian Premier League 2018
02.12.18
Torpedo-BelAZ
BATE
2
:
2
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Dinamo Minsk
22 13 7 2 35:16 46
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
Shakhtyor Soligorsk
22 13 4 5 36:14 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
22 11 4 7 37:27 37
6
Torpedo-BelAZ
22 10 5 7 29:23 35
7
FC Minsk
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Neman
22 6 11 5 29:29 29
10
Slavia Mozyr
22 8 5 9 31:34 29
11
Slutsk
23 6 8 9 24:33 26
12
Belshina
23 5 10 8 31:35 25
13
Dinamo Brest
22 4 7 11 19:32 19
14
Vitebsk
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
5 4 1 0 11:2 13
2
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
4
BATE
5 2 2 1 4:4 8
5
Slutsk
5 2 2 1 4:3 8
6
Dinamo Brest
5 2 2 1 8:6 8
7
Shakhtyor Soligorsk
5 2 1 2 7:4 7
8
Slavia Mozyr
5 1 3 1 5:5 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Isloch
5 2 0 3 9:7 6
11
FC Minsk
5 1 2 2 5:10 5
12
Neman
5 1 2 2 7:8 5
13
Vitebsk
5 1 2 2 6:6 5
14
Belshina
5 0 4 1 5:7 4
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Dinamo Minsk
11 5 5 1 18:8 20
3
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Shakhtyor Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
5
Neman
11 5 4 2 15:12 19
6
BATE
11 5 3 3 18:11 18
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
9
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Belshina
12 2 4 6 11:19 10
14
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
15
Dinamo Brest
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Shakhtyor Soligorsk
12 7 3 2 23:8 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
Slutsk
12 3 4 5 11:17 13
11
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
12
Dinamo Brest
11 3 2 6 9:15 11
13
Neman
11 1 7 3 14:17 10
14
Vitebsk
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Andrey Kudravets
gk. 17 -11
Vyacheslav Dergachev
gk. 3 -2
Denis Shcherbitski
gk. 2 -3
Danila Nechaev
df. 21 1
Jakov Filipović
df. 20 0
Maksim Bordachev
df. 17 0
Sidi Bane
df. 3 0
Aleksandr Martynov
df. 1 0
Vladislav Melko
df. 1 0
Stanislav Dragun
mf. 22 6
Valeri Gromyko
mf. 22 3
Vladislav Malkevich
mf. 22 4
Valeri Bocherov
mf. 21 1
Dmitri Bessmertny
mf. 20 3
Sergey Sazonchik
mf. 11 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 8 0
Timofey Sharkovskiy
mf. 7 0
Viktor Sotnikov
mf. 6 0
Danila Zhulpa
mf. 1 0
Nemanja Milic
fw. 19 4
Ilya Vasilevich
fw. 15 2
Artem Shumanskiy
fw. 14 3
Damjan Dostanic
fw. 6 0
Nikita Nekrasov
fw. 6 1
Aleksandr Frantsuzov
fw. 4 0
Torpedo-BelAZ

Dmitri Molosh
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Dmitriy Dudar
gk. 18 -14
Arseny Zabrodsky
gk. 0 0
Vitaly Ustinov
df. 20 0
Aleksey Zaleskiy
df. 19 1
Igor Byrko
df. 17 0
Aleksey Ivanov
df. 11 0
Dmitriy Yashin
df. 9 0
Alexander Chizh
df. 7 1
Grigoriy Martyanov
df. 4 0
Nikita Patsko
df. 4 1
Evgeni Berezkin
mf. 21 2
Maksim Myakish
mf. 20 1
Anton Kovalev
mf. 19 2
Vadim Pobudey
mf. 19 3
Aleksey Antilevski
mf. 18 2
Anatoli Makarov
mf. 17 0
Lipe Veloso
mf. 16 1
Kirill Premudrov
mf. 13 1
Andrei Khachaturyan
mf. 10 0
Egor Mychelkin
mf. 3 0
Evgeni Shevchenko
fw. 22 5
Valeriy Gorbachik
fw. 21 7
Kirill Kirilenko
fw. 11 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy