Zakłady i typy na spotkanie BATE — Slavia Mozyr 7 Sie 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

BATE
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
29.06.22
BATE
Slutsk
W
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
BATE
Isloch
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
W
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
W
02.05.22
Dinamo Minsk
BATE
R
22.04.22
BATE
Gomel
W
16.04.22
Shakhtyor Soligorsk
BATE
W
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
W
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
W
Slavia Mozyr
24.07.22
Slavia Mozyr
Shakhtyor Soligorsk
P
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
W
08.07.22
Slavia Mozyr
Belshina Bobruisk
W
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
P
19.06.22
Slavia Mozyr
FC Minsk
W
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
P
22.05.22
Slavia Mozyr
Neman
R
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
W
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
W
30.04.22
Slutsk
Slavia Mozyr
P
23.04.22
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
17.04.22
Vitebsk
Slavia Mozyr
W
09.04.22
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
P
03.04.22
Gomel
Slavia Mozyr
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
P

Bezpośrednie spotkania: BATE — Slavia Mozyr

Belarusian Premier League 2022
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
Belarusian Premier League 2021
16.10.21
Slavia Mozyr
BATE
29.05.21
BATE
Slavia Mozyr
Belarusian Premier League 2020
11.07.20
BATE
Slavia Mozyr
Puchar Białorusi 2019-2020
29.04.20
BATE
Slavia Mozyr
08.04.20
Slavia Mozyr
BATE
Belarusian Premier League 2020
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
Belarusian Premier League 2019
25.08.19
BATE
Slavia Mozyr
4
:
0
20.04.19
Slavia Mozyr
BATE
1
:
2
Belarusian Premier League 2017
09.09.17
BATE
Slavia Mozyr
2
:
0
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Isloch
16 9 4 3 27:18 31
Energetik-BGU
15 9 4 2 29:10 31
Shakhtyor Soligorsk
15 9 3 3 21:10 30
4
BATE
15 8 5 2 27:10 29
5
FC Minsk
15 8 2 5 27:22 26
6
Dinamo Minsk
13 7 4 2 20:13 25
7
Gomel
16 7 4 5 22:18 25
8
Slavia Mozyr
15 7 2 6 26:24 23
9
Torpedo-BelAZ
16 6 3 7 17:19 21
10
Neman
15 4 8 3 21:21 20
11
Slutsk
16 4 6 6 19:27 18
12
Belshina
16 4 5 7 21:26 17
13
Arsenal Dzerzhinsk
16 3 4 9 12:24 13
14
Vitebsk
16 2 5 9 13:26 11
15
Dnepr
16 2 3 11 17:35 9
16
Dinamo Brest
15 1 4 10 9:25 7
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 4 1 0 10:4 13
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 0 1 9:5 12
3
Dinamo Minsk
5 3 1 1 11:8 10
4
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
5
Energetik-BGU
5 2 3 0 6:2 9
6
Arsenal Dzerzhinsk
5 3 0 2 7:8 9
7
Slavia Mozyr
5 3 0 2 12:9 9
8
FC Minsk
5 2 1 2 13:12 7
9
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 6:4 7
10
BATE
5 1 3 1 8:5 6
11
Neman
5 1 3 1 7:8 6
12
Belshina
5 2 0 3 9:10 6
13
Vitebsk
5 1 1 3 4:8 4
14
Dnepr
5 1 1 3 8:12 4
15
Slutsk
5 1 0 4 5:13 3
16
Dinamo Brest
5 1 0 4 2:7 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
8 5 1 2 13:9 16
2
Shakhtyor Soligorsk
7 5 0 2 10:3 15
3
Energetik-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Isloch
8 3 3 2 11:9 12
6
Neman
7 3 3 1 10:8 12
7
Slavia Mozyr
8 3 2 3 14:14 11
8
BATE
6 3 1 2 10:6 10
9
Slutsk
8 2 3 3 11:14 9
10
Belshina
9 2 2 5 8:14 8
11
Torpedo-BelAZ
7 2 2 3 10:10 8
12
Arsenal Dzerzhinsk
8 2 2 4 8:12 8
13
Dinamo Minsk
6 1 4 1 7:7 7
14
Vitebsk
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
8 2 0 6 10:19 6
16
Dinamo Brest
8 0 4 4 6:13 4
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
8 6 1 1 16:9 19
2
BATE
9 5 4 0 17:4 19
3
Dinamo Minsk
7 6 0 1 13:6 18
4
Energetik-BGU
6 5 1 0 13:3 16
5
Shakhtyor Soligorsk
8 4 3 1 11:7 15
6
Torpedo-BelAZ
9 4 1 4 7:9 13
7
Slavia Mozyr
7 4 0 3 12:10 12
8
FC Minsk
7 3 1 3 14:13 10
9
Gomel
8 2 4 2 10:10 10
10
Slutsk
8 2 3 3 8:13 9
11
Belshina
7 2 3 2 13:12 9
12
Neman
8 1 5 2 11:13 8
13
Vitebsk
8 1 2 5 7:13 5
14
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
15
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
16
Dinamo Brest
7 1 0 6 3:12 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

BATE

Aleksandr Mikhailov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Andrey Kudravets
gk. 11 -6
Vyacheslav Dergachev
gk. 3 -2
Denis Shcherbitski
gk. 0 0
Danila Nechaev
df. 14 1
Jakov Filipović
df. 13 0
Maksim Bordachev
df. 12 0
Sidi Bane
df. 1 0
Vladislav Melko
df. 1 0
Aleksandr Martynov
df. 0 0
Stanislav Dragun
mf. 14 6
Valeri Gromyko
mf. 14 1
Vladislav Malkevich
mf. 14 1
Valeri Bocherov
mf. 13 1
Dmitri Bessmertny
mf. 12 3
Sergey Sazonchik
mf. 9 0
Timofey Sharkovskiy
mf. 4 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 3 0
Danila Zhulpa
mf. 1 0
Viktor Sotnikov
mf. 0 0
Nemanja Milic
fw. 11 2
Artem Shumanskiy
fw. 9 1
Ilya Vasilevich
fw. 7 1
Nikita Nekrasov
fw. 5 1
Aleksandr Frantsuzov
fw. 4 0
Damjan Dostanic
fw. 0 0
Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Danila Sokol
gk. 13 -19
Evgeni Ivanenko
gk. 2 -5
Owona Essogo
df. 15 1
Georgi Bugulov
df. 14 1
Semen Shestilovski
df. 14 3
Igor Tymonyuk
df. 13 0
Ilya Rutskiy
df. 13 0
Andrey Chukhley
df. 6 0
Dmitriy Ignatenko
df. 4 1
Cristian Dros
mf. 15 1
Evgeni Barsukov
mf. 15 4
Valeri Potorocha
mf. 15 2
Юрий Ловец
mf. 15 3
Andrey Alshanik
mf. 12 1
Vladimir Yesin
mf. 10 0
Vladislav Poloz
mf. 8 0
Vladislav Zhuk
mf. 3 0
Evgeni Zemko
mf. 0 0
Andrey Kobets
fw. 15 4
Gleb Zherdev
fw. 15 5
Artem Petrenko
fw. 5 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy