Zakłady i typy na spotkanie Slutsk — Gomel

18 Wrz 2021, 15:00 (CEST)
18 Wrz 2021, 15:00 (CEST)
Slutsk
Gomel
Stadion: Haradski (Slutsk, Belarus)

Gdzie obstawiać

Bonus:1425 zł
Bonus:550 zł
Bonus:200 zł
Opłacone przez bukmacherów

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Slutsk

Aleksandr Brazevich
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Ilya Branovets
gk. 2 -2
Dmitri Kharitonov
gk. 1 -3
Aleksandr Anyukevich
df. 3 0
Denis Obrazov
df. 3 0
Eduard Zhevnerov
df. 1 0
Jonathan John
df. 0 0
Nikita Bylinkin
df. 0 0
Andrey Potapenko
mf. 3 0
Anton Klochkov
mf. 3 0
Dmiytij Sasin
mf. 3 0
Egor Semenov
mf. 3 0
Evgeni Veljko
mf. 3 0
Ilya Rashchenya
mf. 3 0
Sergey Glebko
mf. 3 0
Aleksey Butarevich
mf. 2 0
Mikhail Sachkovki
mf. 2 0
Roman Salimov
mf. 2 0
Valeri Bocherov
mf. 2 0
Shota Gvazava
mf. 1 0
Andrei Kren
mf. 0 0
Igor Bobko
mf. 0 0
Vladislav Sychev
mf. 0 0
Kirill Vergeichik
fw. 3 0
Stiven Alfred
fw. 3 1
Evgeni Apanasovich
fw. 0 0
Gomel

Ivan Bionchik
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Oleg Kovalev
gk. 3 -4
Evgeni Ivanenko
gk. 0 0
Aleksey Ivanov
df. 3 0
Igor Zayats
df. 3 0
Pavel Chikida
df. 3 0
Ruslan Yudenkov
df. 3 0
Yurii Pantia
df. 3 0
Pavel Pashevich
df. 1 0
Igor Kuzmenok
df. 0 0
Kirill Shevchenko
df. 0 0
Andrey Solovei
mf. 3 3
Artem Vaskov
mf. 3 1
Denis Levitskiy
mf. 3 0
Igor Costrov
mf. 3 0
Oleksandr Batyshchev
mf. 3 0
Pavel Tseslyukevich
mf. 3 0
Vadim Pobudey
mf. 3 0
Lazar Sajcic
mf. 2 0
Nikita Nekrasov
mf. 2 0
Airam Benito
mf. 0 0
Musa Isah
mf. 0 0
Raymond Adeola
mf. 0 0
Yuri Muzychenko
mf. 0 0
Dmitri Gomza
fw. 3 1
Petr Zgurskiy
fw. 0 0

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
10.08.19
Gomel
Slutsk
3
:
4
06.04.19
Slutsk
Gomel
0
:
6
Belarusian Premier League 2018
13.07.18
Slutsk
Gomel
0
:
1
31.03.18
Gomel
Slutsk
0
:
0
Belarusian Premier League 2017
26.08.17
Slutsk
Gomel
1
:
0
30.04.17
Gomel
Slutsk
0
:
1
Belarusian Premier League 2015
25.10.15
Gomel
Slutsk
1
:
3
21.06.15
Slutsk
Gomel
0
:
0
Belarusian Premier League 2014
30.06.14
Slutsk
Gomel
0
:
0
19.04.14
Gomel
Slutsk
1
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

Slutsk
10.04.21
Slutsk
Torpedo-BelAZ
W
04.04.21
Dinamo Minsk
Slutsk
P
21.03.21
Slutsk
Neman
R
14.03.21
BATE
Slutsk
P
Gomel
11.04.21
Gomel
Neman
W
03.04.21
BATE
Gomel
P
21.03.21
Gomel
Sputnik
W
13.03.21
Rukh
Gomel
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
4 4 0 0 10:1 12
2
Dinamo Brest
4 2 2 0 6:1 8
3
BATE
4 2 2 0 8:4 8
4
Dinamo Minsk
4 2 2 0 5:1 8
5
Gomel
4 2 1 1 7:4 7
6
Rukh
4 1 3 0 4:3 6
7
Torpedo-BelAZ
4 2 0 2 2:5 6
8
Isloch
4 2 0 2 3:5 6
9
Vitebsk
4 1 2 1 2:1 5
10
FC Minsk
4 1 2 1 5:5 5
11
Energetik-BGU
4 1 1 2 4:3 4
12
Slutsk
4 1 1 2 3:5 4
13
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
14
Neman
4 0 2 2 1:4 2
15
Slavia Mozyr
4 0 1 3 1:5 1
16
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
4 4 0 0 10:1 12
2
Dinamo Brest
4 2 2 0 6:1 8
3
BATE
4 2 2 0 8:4 8
4
Dinamo Minsk
4 2 2 0 5:1 8
5
Gomel
4 2 1 1 7:4 7
6
Rukh
4 1 3 0 4:3 6
7
Torpedo-BelAZ
4 2 0 2 2:5 6
8
Isloch
4 2 0 2 3:5 6
9
Vitebsk
4 1 2 1 2:1 5
10
FC Minsk
4 1 2 1 5:5 5
11
Energetik-BGU
4 1 1 2 4:3 4
12
Slutsk
4 1 1 2 3:5 4
13
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
14
Neman
4 0 2 2 1:4 2
15
Slavia Mozyr
4 0 1 3 1:5 1
16
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
3 3 0 0 8:0 9
2
BATE
2 2 0 0 6:2 6
3
Dinamo Minsk
2 2 0 0 4:0 6
4
Isloch
3 2 0 1 3:1 6
5
Gomel
2 2 0 0 4:0 6
6
Slutsk
2 1 1 0 3:1 4
7
Energetik-BGU
3 1 0 2 4:3 3
8
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
9
FC Minsk
2 0 2 0 4:4 2
10
Rukh
2 0 2 0 1:1 2
11
Dinamo Brest
2 0 2 0 1:1 2
12
Vitebsk
1 0 1 0 0:0 1
13
Neman
2 0 1 1 0:1 1
14
Slavia Mozyr
3 0 1 2 1:4 1
15
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:5 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Brest
2 2 0 0 5:0 6
2
Rukh
2 1 1 0 3:2 4
3
Vitebsk
3 1 1 1 2:1 4
4
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:1 3
5
FC Minsk
2 1 0 1 1:1 3
6
Torpedo-BelAZ
3 1 0 2 1:5 3
7
Sputnik
2 1 0 1 1:2 3
8
BATE
2 0 2 0 2:2 2
9
Dinamo Minsk
2 0 2 0 1:1 2
10
Energetik-BGU
1 0 1 0 0:0 1
11
Gomel
2 0 1 1 3:4 1
12
Neman
2 0 1 1 1:3 1
13
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
14
Isloch
1 0 0 1 0:4 0
15
Slutsk
2 0 0 2 0:4 0
16
Slavia Mozyr
1 0 0 1 0:1 0