Zakłady i typy na spotkanie Isloch — Sputnik 21 Sie 2021

Wyniki poprzedniego turnieju

Isloch
13.08.21
Rukh
Isloch
P
02.08.21
Isloch
Shakhtyor Soligorsk
P
25.07.21
Smorgon
Isloch
W
18.07.21
Slavia Mozyr
Isloch
R
03.07.21
Energetik-BGU
Isloch
R
27.06.21
Isloch
FC Minsk
R
19.06.21
Gomel
Isloch
P
13.06.21
Isloch
Dinamo Brest
R
30.05.21
Slutsk
Isloch
P
19.05.21
Isloch
Vitebsk
P
15.05.21
Torpedo-BelAZ
Isloch
R
09.05.21
Isloch
Dinamo Minsk
P
01.05.21
Neman
Isloch
W
25.04.21
Isloch
BATE
P
16.04.21
Sputnik
Isloch
W
10.04.21
Isloch
Rukh
P
03.04.21
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
P
19.03.21
Isloch
Smorgon
W
12.03.21
Isloch
Slavia Mozyr
W
Sputnik
14.08.21
Sputnik
Energetik-BGU
0
:
3
Przegrana walkowerem
P
30.07.21
FC Minsk
Sputnik
3
:
0
Przegrana walkowerem
P
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Przegrana walkowerem
P
16.07.21
Dinamo Brest
Sputnik
3
:
0
Przegrana walkowerem
P
03.07.21
Slutsk
Sputnik
P
28.06.21
Sputnik
Vitebsk
W
19.06.21
Torpedo-BelAZ
Sputnik
P
12.06.21
Sputnik
Dinamo Minsk
P
29.05.21
Neman
Sputnik
R
19.05.21
BATE
Sputnik
P
14.05.21
Sputnik
Slavia Mozyr
P
08.05.21
Rukh
Sputnik
P
01.05.21
Sputnik
Shakhtyor Soligorsk
P
23.04.21
Smorgon
Sputnik
P
16.04.21
Sputnik
Isloch
P
09.04.21
Energetik-BGU
Sputnik
W
03.04.21
Sputnik
FC Minsk
P
21.03.21
Gomel
Sputnik
P
14.03.21
Sputnik
Dinamo Brest
P

Bezpośrednie spotkania: Isloch — Sputnik

Belarusian Premier League 2021
16.04.21
Sputnik
Isloch

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
16 14 2 0 35:9 44
BATE
19 13 4 2 38:17 43
Rukh
19 11 6 2 34:13 39
4
Dinamo Minsk
19 12 3 4 35:13 39
5
Gomel
18 9 5 4 34:17 32
6
Dinamo Brest
19 6 9 4 22:15 27
7
Vitebsk
20 6 9 5 24:19 27
8
FC Minsk
18 6 6 6 25:27 24
9
Energetik-BGU
18 6 5 7 24:23 23
10
Torpedo-BelAZ
18 6 4 8 17:25 22
11
Isloch
19 5 5 9 23:35 20
12
Neman
19 4 6 9 17:26 18
13
Slutsk
20 4 6 10 21:33 18
14
Slavia Mozyr
18 3 5 10 21:34 14
15
Smorgon
19 1 6 12 15:42 9
16
Sputnik
19 2 1 16 12:49 7
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
5 4 1 0 12:3 13
2
Shakhtyor Soligorsk
5 3 2 0 10:4 11
3
Rukh
5 3 2 0 11:2 11
4
Neman
5 3 1 1 6:4 10
5
BATE
5 2 2 1 7:7 8
6
Energetik-BGU
5 2 2 1 9:7 8
7
Gomel
5 2 2 1 7:4 8
8
Dinamo Brest
5 2 1 2 7:6 7
9
Vitebsk
5 2 1 2 7:7 7
10
Isloch
5 1 2 2 5:11 5
11
FC Minsk
5 1 2 2 6:5 5
12
Slavia Mozyr
5 1 2 2 7:10 5
13
Slutsk
5 1 1 3 6:8 4
14
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 3:7 4
15
Smorgon
5 0 3 2 7:10 3
16
Sputnik
5 0 0 5 2:15 0
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
BATE
11 10 0 1 24:8 30
2
Rukh
10 8 2 0 24:3 26
3
Shakhtyor Soligorsk
9 8 1 0 21:3 25
4
Dinamo Minsk
10 7 0 3 18:6 21
5
Gomel
8 5 3 0 18:4 18
6
Vitebsk
10 3 6 1 12:5 15
7
FC Minsk
8 3 4 1 16:13 13
8
Slutsk
10 3 4 3 17:18 13
9
Energetik-BGU
9 3 3 3 11:10 12
10
Dinamo Brest
9 2 5 2 9:8 11
11
Torpedo-BelAZ
9 3 2 4 10:11 11
12
Neman
10 2 3 5 9:13 9
13
Isloch
9 2 2 5 7:12 8
14
Slavia Mozyr
9 1 3 5 11:16 6
15
Smorgon
9 1 3 5 10:16 6
16
Sputnik
9 1 0 8 6:28 3
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
7 6 1 0 14:6 19
2
Dinamo Minsk
9 5 3 1 17:7 18
3
Dinamo Brest
10 4 4 2 13:7 16
4
Gomel
10 4 2 4 16:13 14
5
BATE
8 3 4 1 14:9 13
6
Rukh
9 3 4 2 10:10 13
7
Vitebsk
10 3 3 4 12:14 12
8
Isloch
10 3 3 4 16:23 12
9
Torpedo-BelAZ
9 3 2 4 7:14 11
10
FC Minsk
10 3 2 5 9:14 11
11
Energetik-BGU
9 3 2 4 13:13 11
12
Neman
9 2 3 4 8:13 9
13
Slavia Mozyr
9 2 2 5 10:18 8
14
Slutsk
10 1 2 7 4:15 5
15
Sputnik
10 1 1 8 6:21 4
16
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Uwagi

Sputnik: -0 Punkty

Składy

Isloch

Artem Radkov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Vladislav Vasilyuchek
gk. 11 -23
Boris Pankratov
gk. 9 -12
Kirill Glushhenkov
df. 17 1
Yvan Dibango
df. 16 1
Dmitri Zinovich
df. 12 0
Alexey Shalashnikov
df. 9 0
Vadim Pigas
df. 8 0
Nikita Stepanov
df. 4 0
Ruslan Lisakovich
mf. 19 2
Yuri Kozyrenko
mf. 19 0
Anton Kovalev
mf. 18 0
Artem Gurenko
mf. 18 0
Oleg Patotskiy
mf. 16 3
Maksim Myakish
mf. 15 0
Dmitri Lisakovich
mf. 10 0
Dmitri Nekrashevich
mf. 4 0
Matvey Gerasimov
mf. 2 0
Alexander Guz
mf. 1 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 1 0
Vladislav Morozov
fw. 18 4
Dmitri Komarovski
fw. 13 8
Friday Mbeke Godwin
fw. 12 0
Daniel Sosah
fw. 4 0
Maksim Sanets
fw. 4 0
Valery Gorbachik
fw. 3 0
Niepewny
Maksim Kovel
df. 0 0
Sputnik

Victor Kumykov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Vladimir Pyatigorets
gk. 4 -13
Aleksey Volovik
df. 9 0
Vadim Kurlovich
mf. 14 0
Makar Litskevich
mf. 10 0
Anton Bogdanov
mf. 8 0
Evgeni Kozel
fw. 13 2
Maksim Sanets
fw. 5 1
Niepewny
Stanislav Izhakovski
df. 15 0
Georgi Monastyrskiy
df. 14 0
Igor Yasinski
mf. 14 1
Aleksandr Mikhalenko
df. 13 0
Artem Fedyanin
mf. 10 1
Aleksandr Kholodinsky
fw. 8 1
Evgeniy Semenchuk
df. 4 0
Kirill Kotov
gk. 0 0
Nie zagra
Arseni Kontsedailov
fw. 15 3
Tin Vukmanich
fw. 11 0
Artem Solovei
mf. 9 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy