Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Dinamo Brest 28 Lis 2021

%ADMIN_CONTROL_PLACEHOLDER%
28 Lis 2021, 11:00 (CET) Mecz zakończył się
%ADMIN_SEO_TEXT_CONTROL_PLACEHOLDER%
Rukh
3 : 2
Dinamo Brest
Stadion: Yunost (Brest, Belarus)
Sędzia: Dmitriy Dolya
%BONUS_LINKS%

Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Dinamo Brest 28 Lis 2021

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.83
3.60
3.80
2.11
1.70

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
20.11.21
Slutsk
Rukh
P
05.11.21
Rukh
Vitebsk
W
24.10.21
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
17.10.21
Rukh
Dinamo Minsk
P
01.10.21
Neman
Rukh
W
25.09.21
Rukh
BATE
R
18.09.21
Sputnik
Rukh
0
:
3
Przegrana walkowerem
W
12.09.21
Slavia Mozyr
Rukh
R
27.08.21
Rukh
Shakhtyor Soligorsk
W
21.08.21
Smorgon
Rukh
R
13.08.21
Rukh
Isloch
W
30.07.21
Energetik-BGU
Rukh
W
23.07.21
Rukh
FC Minsk
W
17.07.21
Gomel
Rukh
R
04.07.21
Dinamo Brest
Rukh
R
27.06.21
Rukh
Slutsk
W
19.06.21
Vitebsk
Rukh
R
13.06.21
Rukh
Torpedo-BelAZ
W
28.05.21
Dinamo Minsk
Rukh
W
22.05.21
Rukh
Neman
W
15.05.21
BATE
Rukh
P
08.05.21
Rukh
Sputnik
W
30.04.21
Rukh
Slavia Mozyr
W
25.04.21
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
P
18.04.21
Rukh
Smorgon
W
10.04.21
Isloch
Rukh
W
04.04.21
Rukh
Energetik-BGU
R
20.03.21
FC Minsk
Rukh
R
13.03.21
Rukh
Gomel
R
Dinamo Brest
20.11.21
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
P
07.11.21
Smorgon
Dinamo Brest
R
23.10.21
Dinamo Brest
Isloch
W
17.10.21
Energetik-BGU
Dinamo Brest
R
02.10.21
Dinamo Brest
FC Minsk
R
24.09.21
Gomel
Dinamo Brest
R
18.09.21
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
P
11.09.21
Dinamo Brest
Slutsk
R
29.08.21
Vitebsk
Dinamo Brest
P
22.08.21
Dinamo Brest
Torpedo-BelAZ
W
14.08.21
Dinamo Minsk
Dinamo Brest
P
02.08.21
Dinamo Brest
Neman
P
25.07.21
BATE
Dinamo Brest
W
16.07.21
Dinamo Brest
Sputnik
3
:
0
Przegrana walkowerem
W
04.07.21
Dinamo Brest
Rukh
R
26.06.21
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
R
18.06.21
Dinamo Brest
Smorgon
R
13.06.21
Isloch
Dinamo Brest
R
30.05.21
Dinamo Brest
Energetik-BGU
P
22.05.21
FC Minsk
Dinamo Brest
P
16.05.21
Dinamo Brest
Gomel
W
08.05.21
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
R
29.04.21
Slutsk
Dinamo Brest
R
24.04.21
Dinamo Brest
Vitebsk
R
17.04.21
Torpedo-BelAZ
Dinamo Brest
W
10.04.21
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
R
02.04.21
Neman
Dinamo Brest
W
20.03.21
Dinamo Brest
BATE
R
14.03.21
Sputnik
Dinamo Brest
W

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2021
04.07.21
Dinamo Brest
Rukh
Belarusian Premier League 2020
18.10.20
Dinamo Brest
Rukh
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
Puchar Białorusi 2019-2020
27.07.19
Rukh
Dinamo Brest
0
:
1

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
29 24 3 2 62:17 75
2
BATE
29 18 8 3 57:27 62
3
Dinamo Minsk
29 19 4 6 55:20 61
4
Gomel
29 16 8 5 56:23 56
5
Rukh
29 15 10 4 49:26 55
6
Dinamo Brest
29 8 14 7 30:29 38
7
Vitebsk
29 9 10 10 37:37 37
8
Torpedo-BelAZ
29 10 6 13 37:40 36
9
Isloch
29 9 7 13 38:43 34
10
FC Minsk
29 8 9 12 32:51 33
11
Slutsk
29 8 8 13 33:44 32
12
Neman
29 8 7 14 33:35 31
13
Slavia Mozyr
29 8 7 14 42:50 31
14
Energetik-BGU
29 7 9 13 31:42 30
15
Smorgon
29 3 9 17 25:66 18
16
Sputnik
29 2 1 26 12:79 7
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 12:4 13
2
BATE
5 3 1 1 10:4 10
3
Dinamo Minsk
5 3 1 1 10:4 10
4
Slavia Mozyr
5 3 1 1 13:6 10
5
Slutsk
5 3 1 1 8:4 10
6
Gomel
5 2 2 1 8:4 8
7
Rukh
5 2 1 2 7:9 7
8
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 9:9 7
9
Dinamo Brest
5 1 3 1 4:6 6
10
Isloch
5 2 0 3 7:4 6
11
Smorgon
5 1 2 2 5:10 5
12
FC Minsk
5 1 2 2 2:10 5
13
Neman
5 1 1 3 4:6 4
14
Vitebsk
5 1 0 4 4:10 3
15
Energetik-BGU
5 0 2 3 3:10 2
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
14 12 2 0 31:5 38
2
BATE
14 11 2 1 28:11 35
3
Dinamo Minsk
15 11 0 4 28:9 33
4
Rukh
14 10 3 1 30:8 33
5
Gomel
15 9 5 1 33:8 32
6
Slutsk
15 7 4 4 27:24 25
7
Vitebsk
15 6 6 3 22:13 24
8
FC Minsk
15 5 5 5 19:29 20
9
Dinamo Brest
15 4 7 4 15:18 19
10
Torpedo-BelAZ
15 5 3 7 22:20 18
11
Isloch
14 5 3 6 15:14 18
12
Energetik-BGU
15 3 7 5 17:18 16
13
Neman
14 4 3 7 17:16 15
14
Slavia Mozyr
14 3 5 6 19:23 14
15
Smorgon
14 2 5 7 15:26 11
16
Sputnik
14 1 0 13 6:43 3
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
15 12 1 2 31:12 37
2
Dinamo Minsk
14 8 4 2 27:11 28
3
BATE
15 7 6 2 29:16 27
4
Gomel
14 7 3 4 23:15 24
5
Rukh
15 5 7 3 19:18 22
6
Dinamo Brest
14 4 7 3 15:11 19
7
Torpedo-BelAZ
14 5 3 6 15:20 18
8
Slavia Mozyr
15 5 2 8 23:27 17
9
Isloch
15 4 4 7 23:29 16
10
Neman
15 4 4 7 16:19 16
11
Energetik-BGU
14 4 2 8 14:24 14
12
Vitebsk
14 3 4 7 15:24 13
13
FC Minsk
14 3 4 7 13:22 13
14
Slutsk
14 1 4 9 6:20 7
15
Smorgon
15 1 4 10 10:40 7
16
Sputnik
15 1 1 13 6:36 4
Uwagi

Sputnik: -0 Punkty

Składy

Rukh

Vyacheslav Grigorov
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Pavel Pavlyuchenko
gk. 27 -25
Kiki Gabi
df. 22 1
Artem Kontsevoj
mf. 28 7
Roman Yuzepchukh
mf. 28 0
Denis Grechikho
mf. 27 4
Filip Jovic
mf. 22 1
Oleg Nikiforenko
mf. 14 1
Oleksandr Noyok
mf. 13 2
Evgeni Shevchenko
fw. 25 2
Vsevolod Sadovsky
fw. 23 4
Tsepenkov Kirill
fw. 3 0
Rezerwowi
Aleksandr Nechaev
gk. 1 -1
Kirill Pechenin
df. 27 2
Naby Camara
df. 1 0
Artem Miroevski
mf. 2 0
Denis Kovalevich
mf. 2 0
Nikita Burak
mf. 0 0
Denis Laptev
fw. 28 9
Nie zagra
Pavel Savitski
mf. 26 4
Artem Rakhmanov
df. 23 2
David Tweh
mf. 22 1
Elis Bakaj
mf. 15 2
Kirill Chernook
mf. 14 0
William Matheus
df. 11 1
Aleksey Vakulich
df. 9 0
Hampus Strömgren
mf. 4 0
Umar Aliyu
df. 0 0
Dinamo Brest

Serghei Kovalchuk
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 27 -26
Yann Emmanuel Affi
df. 18 0
Vladislav Yasukevich
df. 15 0
Evgeni Yudchits
df. 12 1
Ilya Moskalenchik
df. 10 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 24 0
Edgar Olekhnovich
mf. 23 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 21 1
Valeri Potorocha
mf. 6 0
Aleksandr Shestyuk
fw. 27 4
Stanislav Belenky
fw. 25 11
Rezerwowi
Artem Denisenko
gk. 0 0
Artur Slabashevich
df. 25 0
Vladimir Scherbo
df. 17 0
Sergey Usenya
df. 7 0
Mukhtar Sanusi
mf. 13 1
Franck Nunke
mf. 7 0
Vasili Zhurnevich
mf. 6 1
Aleksandr Anufriev
mf. 5 0
Maksim Lotysh
fw. 1 0
Nie zagra
Sergey Lynko
df. 23 0
Sergiy Shapoval
mf. 11 0
Vadim Milyutin
df. 8 1