FC Orenburg
3 Cze
17:00
(CEST)
Dinamo Moscow

Zakłady i typy na spotkanie FC Orenburg — Dinamo Moscow 3 Cze 2023

Wyniki poprzedniego turnieju

FC Orenburg
13.11.22
FC Orenburg
FC Krasnodar
W
04.11.22
Khimki
FC Orenburg
P
28.10.22
FC Orenburg
Fakel
W
23.10.22
FC Orenburg
CSKA Moscow
R
15.10.22
Dinamo Moscow
FC Orenburg
P
09.10.22
FC Orenburg
FC Akhmat
W
01.10.22
FC Orenburg
FC Sochi
W
18.09.22
Nizhny Novgorod
FC Orenburg
W
11.09.22
Zenit
FC Orenburg
P
03.09.22
FC Orenburg
Khimki
W
28.08.22
Lokomotiv Moscow
FC Orenburg
P
21.08.22
FC Krasnodar
FC Orenburg
P
14.08.22
FC Orenburg
Torpedo Moscow
W
07.08.22
FC Rostov
FC Orenburg
P
31.07.22
Spartak Moscow
FC Orenburg
P
23.07.22
FC Orenburg
Ural Yekaterinburg
W
16.07.22
FC Orenburg
Krylia Sovetov Samara
P
Dinamo Moscow
13.11.22
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
W
06.11.22
FC Rostov
Dinamo Moscow
P
29.10.22
Dinamo Moscow
Khimki
W
22.10.22
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
W
15.10.22
Dinamo Moscow
FC Orenburg
W
08.10.22
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
R
02.10.22
FC Akhmat
Dinamo Moscow
P
17.09.22
Dinamo Moscow
Zenit
P
09.09.22
FC Sochi
Dinamo Moscow
P
03.09.22
Dinamo Moscow
Ural Yekaterinburg
W
27.08.22
Nizhny Novgorod
Dinamo Moscow
R
20.08.22
Dinamo Moscow
Spartak Moscow
W
13.08.22
Dinamo Moscow
FC Krasnodar
R
07.08.22
Krylia Sovetov Samara
Dinamo Moscow
W
30.07.22
Fakel
Dinamo Moscow
R
24.07.22
Dinamo Moscow
Torpedo Moscow
W
17.07.22
Dinamo Moscow
FC Rostov
R

Bezpośrednie spotkania: FC Orenburg — Dinamo Moscow

Russian Cup 2022-2023
27.11.22
Dinamo Moscow
FC Orenburg
Russian Premier League 2022-2023
15.10.22
Dinamo Moscow
FC Orenburg
Russian Cup 2022-2023
28.09.22
FC Orenburg
Dinamo Moscow
2
:
2
4
:
3
KARNE
Russian Cup 2021-2022
26.10.21
FC Orenburg
Dinamo Moscow
Russian Premier League 2019-2020
22.07.20
Dinamo Moscow
FC Orenburg
05.10.19
FC Orenburg
Dinamo Moscow
Russian Premier League 2018-2019
16.03.19
FC Orenburg
Dinamo Moscow
02.09.18
Dinamo Moscow
FC Orenburg

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Zenit
17 13 3 1 47:7 42
2
Spartak M
17 11 3 3 40:18 36
3
FC Rostov
17 10 5 2 32:23 35
4
Dinamo Moscow
17 8 5 4 33:21 29
5
CSKA Moscow
17 8 5 4 30:18 29
6
FC Akhmat
17 8 2 7 27:27 26
7
FC Orenburg
17 8 1 8 33:37 25
8
FC Krasnodar
17 7 4 6 31:29 25
9
FC Sochi
17 7 4 6 27:32 25
10
Ural Yekaterinburg
17 6 3 8 21:28 21
11
Krylia Sovetov Samara
17 5 5 7 20:25 20
12
Nizhny Novgorod
17 5 4 8 22:29 19
13
Fakel
17 1 10 6 21:33 13
14
Lokomotiv M
17 3 4 10 20:34 13
15
Khimki
17 3 3 11 16:36 12
16
Torpedo Moscow
17 1 3 13 7:30 6
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Zenit
5 4 0 1 14:2 12
2
Dinamo Moscow
5 4 0 1 15:7 12
3
Spartak M
5 3 2 0 11:4 11
4
Ural Yekaterinburg
5 3 2 0 10:6 11
5
FC Rostov
5 3 1 1 9:6 10
6
Krylia Sovetov Samara
5 3 0 2 8:6 9
7
FC Akhmat
5 3 0 2 9:8 9
8
FC Orenburg
5 2 1 2 13:9 7
9
Nizhny Novgorod
5 2 0 3 5:9 6
10
CSKA Moscow
5 1 2 2 6:7 5
11
FC Sochi
5 1 2 2 5:12 5
12
FC Krasnodar
5 1 1 3 8:12 4
13
Lokomotiv M
5 1 1 3 5:8 4
14
Khimki
5 1 1 3 3:13 4
15
Fakel
5 0 3 2 5:10 3
16
Torpedo Moscow
5 0 0 5 0:7 0
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Orenburg
9 7 1 1 26:11 22
2
Zenit
8 7 0 1 31:4 21
3
FC Rostov
9 6 2 1 17:11 20
4
Dinamo Moscow
9 6 2 1 19:8 20
5
Spartak M
7 6 0 1 20:5 18
6
FC Sochi
8 5 3 0 18:8 18
7
CSKA Moscow
8 5 2 1 20:8 17
8
FC Krasnodar
8 4 1 3 15:12 13
9
Ural Yekaterinburg
10 4 1 5 12:16 13
10
FC Akhmat
8 3 2 3 9:10 11
11
Fakel
8 1 6 1 13:14 9
12
Krylia Sovetov Samara
8 2 3 3 7:9 9
13
Khimki
9 2 3 4 8:11 9
14
Nizhny Novgorod
9 2 2 5 14:20 8
15
Lokomotiv M
9 1 3 5 14:17 6
16
Torpedo Moscow
9 1 1 7 4:16 4
Relegation play-offs
Relegation to the First League
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Zenit
9 6 3 0 16:3 21
2
Spartak M
10 5 3 2 20:13 18
3
FC Rostov
8 4 3 1 15:12 15
4
FC Akhmat
9 5 0 4 18:17 15
5
CSKA Moscow
9 3 3 3 10:10 12
6
FC Krasnodar
9 3 3 3 16:17 12
7
Krylia Sovetov Samara
9 3 2 4 13:16 11
8
Nizhny Novgorod
8 3 2 3 8:9 11
9
Dinamo Moscow
8 2 3 3 14:13 9
10
Ural Yekaterinburg
7 2 2 3 9:12 8
11
FC Sochi
9 2 1 6 9:24 7
12
Lokomotiv M
8 2 1 5 6:17 7
13
Fakel
9 0 4 5 8:19 4
14
Khimki
8 1 0 7 8:25 3
15
FC Orenburg
8 1 0 7 7:26 3
16
Torpedo Moscow
8 0 2 6 3:14 2
Relegation play-offs
Relegation to the First League

Składy

FC Orenburg

Marcel Licka
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Aleksey Kenyaykin
gk. 10 -20
Eugene Goshev
gk. 8 -17
Nikolay Sysuev
gk. 0 0
Mikhail Sivakov
df. 16 0
Kirill Pechenin
df. 13 0
Renato Gojkovic
df. 13 0
Vladimir Poluyakhtov
df. 12 0
Danila Khotulev
df. 10 0
Aleksandr Pavlovets
df. 7 0
Andrey Malykh
df. 7 0
Mateo Stamatov
df. 6 0
Ivan Lapshov
df. 0 0
Jimmy Marín
mf. 15 6
Lucas Vera
mf. 15 1
Timur Ayupov
mf. 14 4
Alexander Ektov
mf. 12 1
Gabriel Florentín
mf. 11 2
Ivan Basic
mf. 11 1
Kirill Kaplenko
mf. 10 0
Yuri Kovalev
mf. 9 0
Batraz Gurciev
mf. 8 0
Nikolai Titkov
mf. 7 0
Dmitri Vasiljev
mf. 0 0
Vladimir Sychevoy
fw. 15 14
Braian Mansilla
fw. 12 1
Stepan Oganesyan
fw. 11 0
Dmitriy Vorobyev
fw. 10 2
Diego Acosta
fw. 2 0
Dinamo Moscow

Slavisa Jokanovic
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Anton Shunin
gk. 16 -19
Igor Leshhuk
gk. 1 -2
Ivan Budachev
gk. 0 0
Dmitri Skopintsev
df. 16 1
Saba Sazonov
df. 14 0
Aleksandr Kutitskiy
df. 12 0
Sergey Parshivlyuk
df. 12 1
Roberto Fernández Urbieta
df. 11 2
Eli Dasa
df. 9 0
Nicolás Marichal
df. 8 0
Diego Laxalt
df. 7 0
Ruslan Shagyakhmetov
df. 0 0
Arsen Zakharyan
mf. 16 2
Daniil Fomin
mf. 16 3
Denis Makarov
mf. 15 3
Daniil Lesovoj
mf. 10 0
Luka Gagnidze
mf. 10 0
Mathias Normann
mf. 4 0
Ivan Zazvonkin
mf. 0 0
Konstantin Tyukavin
fw. 16 5
Vjacheslav Grulev
fw. 16 3
Fyodor Smolov
fw. 15 7
Yaroslav Gladyshev
fw. 14 3
Nicolas Moumi Ngamaleu
fw. 8 2
Dmitriy Begun
fw. 0 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy