Nadchodzące mecze

While there are no odds for this match, you can pick a bet for upcoming matches
1 X 2
RP SP
07 Cze
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Cze
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie BATE — FC Minsk 19 Sie 2023

Wyniki poprzedniego turnieju

BATE
04.06.23
Slutsk
BATE
P
24.05.23
BATE
Slavia Mozyr
R
20.05.23
Isloch
BATE
R
14.05.23
BATE
Torpedo-BelAZ
P
06.05.23
Belshina Bobruisk
BATE
W
29.04.23
BATE
Smorgon
W
23.04.23
Dinamo Brest
BATE
W
15.04.23
BATE
Dinamo Minsk
P
08.04.23
FC Minsk
BATE
R
02.04.23
BATE
Energetik-BGU
R
18.03.23
Gomel
BATE
W
FC Minsk
02.06.23
Dinamo Brest
FC Minsk
P
27.05.23
FC Minsk
Dinamo Minsk
R
13.05.23
Energetik-BGU
FC Minsk
P
06.05.23
FC Minsk
Gomel
R
30.04.23
Shakhtyor Soligorsk
FC Minsk
P
23.04.23
FC Minsk
Neman
P
14.04.23
FC Naftan
FC Minsk
R
08.04.23
FC Minsk
BATE
R
02.04.23
Slutsk
FC Minsk
R
17.03.23
FC Minsk
Slavia Mozyr
W

Bezpośrednie spotkania: BATE — FC Minsk

Belarusian Premier League 2023
08.04.23
FC Minsk
BATE
Belarusian Premier League 2022
06.11.22
BATE
FC Minsk
09.07.22
FC Minsk
BATE
Belarusian Premier League 2021
15.08.21
BATE
FC Minsk
11.04.21
FC Minsk
BATE
Belarusian Premier League 2020
26.07.20
BATE
FC Minsk
12.04.20
FC Minsk
BATE
Belarusian Premier League 2019
01.09.19
FC Minsk
BATE
3
:
2
26.04.19
BATE
FC Minsk
1
:
0
Belarusian Premier League 2018
20.07.18
BATE
FC Minsk
2
:
0
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Dinamo Minsk
10 8 1 1 22:5 25
Neman
10 7 2 1 18:6 23
Torpedo-BelAZ
10 6 4 0 15:5 22
4
Slavia Mozyr
10 5 2 3 10:8 17
5
BATE
11 4 4 3 16:12 16
6
Isloch
10 4 2 4 13:11 14
7
Gomel
10 3 5 2 15:16 14
8
Smorgon
11 4 0 7 10:22 12
9
Slutsk
10 3 3 4 11:12 12
10
FC Minsk
10 1 5 4 8:10 8
11
Dinamo Brest
11 2 1 8 9:18 7
12
Naftan
11 1 2 8 4:18 5
13
Belshina
10 1 2 7 6:20 -6
14
Shakhtyor Soligorsk
10 7 2 1 22:9 -12
15
Energetik-BGU
10 3 1 6 5:12 -13
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Neman
5 4 1 0 11:2 13
2
Dinamo Minsk
5 3 1 1 8:2 10
3
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 13:6 10
4
Slavia Mozyr
5 3 1 1 4:2 10
5
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 9:3 9
6
Slutsk
5 2 2 1 5:4 8
7
Gomel
5 2 2 1 9:9 8
8
Smorgon
5 2 0 3 4:8 6
9
Energetik-BGU
5 2 0 3 2:4 6
10
BATE
5 1 2 2 6:5 5
11
Isloch
5 1 2 2 3:6 5
12
Dinamo Brest
5 1 1 3 5:9 4
13
Belshina
5 1 0 4 4:14 3
14
FC Minsk
5 0 2 3 3:6 2
15
Naftan
5 0 0 5 0:9 0
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
5 5 0 0 12:2 15
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 13:5 13
3
Smorgon
6 4 0 2 7:9 12
4
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 11:4 11
5
Slutsk
5 3 2 0 7:3 11
6
Neman
5 3 1 1 6:2 10
7
Gomel
6 3 1 2 8:9 10
8
Slavia Mozyr
5 3 0 2 6:4 9
9
Energetik-BGU
5 3 0 2 4:5 9
10
Isloch
5 2 1 2 6:5 7
11
FC Minsk
5 1 3 1 7:6 6
12
BATE
5 1 2 2 6:7 5
13
Dinamo Brest
6 1 1 4 6:10 4
14
Belshina
4 0 2 2 1:6 2
15
Naftan
5 0 2 3 1:6 2
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Neman
5 4 1 0 12:4 13
2
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 4:1 11
3
BATE
6 3 2 1 10:5 11
4
Dinamo Minsk
5 3 1 1 10:3 10
5
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 9:4 10
6
Slavia Mozyr
5 2 2 1 4:4 8
7
Isloch
5 2 1 2 7:6 7
8
Gomel
4 0 4 0 7:7 4
9
Dinamo Brest
5 1 0 4 3:8 3
10
Belshina
6 1 0 5 5:14 3
11
Naftan
6 1 0 5 3:12 3
12
FC Minsk
5 0 2 3 1:4 2
13
Energetik-BGU
5 0 1 4 1:7 1
14
Slutsk
5 0 1 4 4:9 1
15
Smorgon
5 0 0 5 3:13 0
Relegation play-offs
Uwagi

Belshina: -11 Punkty

Shakhtyor Soligorsk: -35 Punkty

Energetik-BGU: -23 Punkty

Składy

BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Andrey Kudravets
gk. 11 -12
Vyacheslav Dergachev
gk. 0 0
Sidi Bane
df. 11 2
Zakhar Volkov
df. 11 2
Sherif Jimoh
df. 9 0
Aleksandr Martynov
df. 8 0
Matvey Svidinskiy
df. 2 0
Valeri Bocherov
mf. 11 1
Valeri Gromyko
mf. 11 4
Vladislav Malkevich
mf. 11 1
Yaroslav Oreshkevich
mf. 10 0
Artem Kontsevoy
mf. 9 1
Denis Grechikho
mf. 8 0
Sergey Volkov.
mf. 6 0
Ilya Vasilevich
mf. 5 0
Sead Islamovic
mf. 5 0
Timofey Sharkovskiy
mf. 4 0
Nikita Nekrasov
mf. 2 0
Arseniy Blotskiy
mf. 0 0
Dmitri Antilevski
fw. 10 2
Aleksandr Shestyuk
fw. 7 1
Denis Laptev
fw. 7 0
Aleksandr Frantsuzov
fw. 6 1
Damjan Dostanic
fw. 0 0
Nuradeen Idris
fw. 0 0
FC Minsk

Sergey Yaromko
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -8
Vladimir Pyatigorets
gk. 1 -2
Daniil Perov
gk. 0 0
Valentin Dikhtievskiy
gk. 0 0
Gleb Gurban
df. 10 1
Gleb Yakushevich
df. 10 0
Maksim Kasarab
df. 8 1
Ivan Tarabesh
df. 7 0
Aleksey Tumanov
df. 6 0
Bekono Rufin Fabrice
df. 3 0
Stanislav Olkhovsky
df. 0 0
Vladislav Grekovich
df. 0 0
Daniil Dushevskiy
mf. 10 2
Ignat Pranovich
mf. 10 0
Julii Kuznetsov
mf. 10 0
Kirill Chernook
mf. 10 0
Kirill Zabelin
mf. 10 0
Rodion Pechura
mf. 9 0
Egor Lapun
mf. 8 0
Evgeniy Malashevich
mf. 6 0
Arseniy Migdalenok
mf. 3 0
Dzenyagha Saagi
mf. 2 0
Aleksa Matic
mf. 0 0
Timofey Martynov
fw. 10 3
Semen Penchuk
fw. 4 0