Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
2:1
Tom Tomsk — FC Krasnodar-2 Mecz zakończył się 15 Mar 2020

Zakłady i typy na spotkanie Tom Tomsk — FC Krasnodar-2

15 Mar 2020, 09:00 (CET)
15 Mar 2020, 09:00 (CET)
0
Sędzia: Roman Safian Stadion: Trud (Tomsk, Russia)
Tom Tomsk
2 : 1
FC Krasnodar-2

Składy

Tom Tomsk

Vasiliy Baskakov
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Vavilin
gk. 26 -25
Ismail Ediev
df. 20 2
Nikita Kakkojev
df. 18 0
Aleksandr Gorbatyuk
df. 13 1
Andrey Ivanow
df. 1 0
Anton Sinyak
df. 1 0
Dmitriy Pletnev
mf. 20 2
Pavel Kirieenko
mf. 16 4
Danila Buranov
mf. 1 0
Ilya Viznovich
fw. 1 0
Pavel Dolgov
fw. 1 0
Rezerwowi
Arsen Siukaev
gk. 0 0
Vitaly Kalenkovich
df. 14 0
Aydar Lisinkov
df. 6 0
Vasilij Zapragajev
df. 5 0
Iliya Shurigin
df. 5 0
Andryus Rukas
df. 1 0
Oleg Shalaev
mf. 22 1
Denis Talalay
mf. 19 0
Ivan Andreev
mf. 7 1
Islam Tlupov
fw. 26 2
Apti Akhyadov
fw. 1 0
Nie zagra
Maxim Kazankov
mf. 25 8
Daniil Penchikov
df. 20 0
Dmiytij Sasin
fw. 20 1
Alexandr Sakovic
mf. 3 0
Oleg Leonov
mf. 3 0
Sergey Bugriev
df. 0 0
Islamnur Abdulavov
fw. 0 0
FC Krasnodar-2

Artem Kulikov
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Adamov
gk. 17 -22
Andrey Ivashin
df. 24 1
Nikolai Markov
df. 21 1
Sergei Borodin
df. 20 0
Vitali Stezhko
df. 9 0
Aleks Matsukatov
mf. 24 0
Ilya Zhigulev
mf. 23 0
Eduard Spertsyan
mf. 19 0
Nikita Sergeyev
fw. 23 4
Rustam Khalnazarov
fw. 19 0
Maksim Kutovoy
fw. 16 0
Rezerwowi
Stanislav Agkatsev
gk. 8 -9
Nikolay Bochko
df. 19 0
Ilya Martynov
df. 16 0
Vaychesav Litvinov
df. 1 0
Danil Pelikh
df. 0 0
Vyacheslav Yakimov
mf. 17 1
Leon Sabua
mf. 17 3
Anatoly Katrich
mf. 0 0
Ilya Vorotnikov
fw. 6 1
Nie zagra
Herman Onugha
fw. 23 11
Aleksandr Chernikov
mf. 15 2
Daniil Utkin
mf. 6 2
Kaio
mf. 6 0
Nikita Shershnev
fw. 4 0
Ruslan Apekov
fw. 2 0
Stanislav Kritsyuk
gk. 1 -1
Sergei Eshchenko
gk. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
1 godz. 57 min. przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe
Pokaż wszystko

Bezpośrednie spotkania

FNL 2019-2020
18.08.19
FC Krasnodar-2
Tom Tomsk
FNL 2018-2019
10.03.19
Tom Tomsk
FC Krasnodar-2
26.08.18
FC Krasnodar-2
Tom Tomsk

Wyniki poprzedniego turnieju

Tom Tomsk
09.03.20
Khimki
Tom Tomsk
P
23.11.19
Rotor
Tom Tomsk
P
17.11.19
Yenisey
Tom Tomsk
P
13.11.19
Tekstilshik
Tom Tomsk
W
09.11.19
Avangard Kursk
Tom Tomsk
P
03.11.19
Tom Tomsk
Luch
W
27.10.19
Armavir
Tom Tomsk
R
23.10.19
Tom Tomsk
Mordovia
W
19.10.19
SKA Khabarovsk
Tom Tomsk
R
12.10.19
Tom Tomsk
Baltika
R
05.10.19
Fakel
Tom Tomsk
R
29.09.19
Tom Tomsk
Chayka
W
21.09.19
Torpedo Moscow
Tom Tomsk
P
14.09.19
Tom Tomsk
Spartak II
R
07.09.19
Shinnik
Tom Tomsk
P
31.08.19
Tom Tomsk
Neftekhimik
P
25.08.19
Chertanovo
Tom Tomsk
R
18.08.19
FC Krasnodar-2
Tom Tomsk
W
14.08.19
Tom Tomsk
Khimki
R
10.08.19
Tom Tomsk
Rotor
P
03.08.19
Tom Tomsk
Yenisey
R
28.07.19
Tom Tomsk
Tekstilshik
W
24.07.19
Tom Tomsk
Avangard Kursk
W
20.07.19
Luch
Tom Tomsk
R
13.07.19
Tom Tomsk
Armavir
W
07.07.19
Nizhny Novgorod
Tom Tomsk
W
FC Krasnodar-2
10.03.20
FC Krasnodar-2
Chertanovo
P
23.11.19
FC Krasnodar-2
Khimki
R
17.11.19
Rotor
FC Krasnodar-2
R
13.11.19
FC Krasnodar-2
Yenisey
W
09.11.19
Tekstilshik
FC Krasnodar-2
P
04.11.19
FC Krasnodar-2
Avangard Kursk
W
27.10.19
Luch
FC Krasnodar-2
R
23.10.19
FC Krasnodar-2
Nizhny Novgorod
R
19.10.19
Mordovia
FC Krasnodar-2
W
12.10.19
FC Krasnodar-2
SKA Khabarovsk
R
05.10.19
Baltika
FC Krasnodar-2
P
30.09.19
FC Krasnodar-2
Fakel
R
21.09.19
Chayka
FC Krasnodar-2
R
14.09.19
Torpedo Moscow
FC Krasnodar-2
P
07.09.19
Spartak II
FC Krasnodar-2
W
31.08.19
FC Krasnodar-2
Shinnik
R
25.08.19
Neftekhimik
FC Krasnodar-2
P
18.08.19
FC Krasnodar-2
Tom Tomsk
P
14.08.19
Chertanovo
FC Krasnodar-2
W
10.08.19
Khimki
FC Krasnodar-2
P
03.08.19
FC Krasnodar-2
Rotor
P
28.07.19
Yenisey
FC Krasnodar-2
W
24.07.19
FC Krasnodar-2
Tekstilshik
R
20.07.19
Avangard Kursk
FC Krasnodar-2
R
13.07.19
FC Krasnodar-2
Luch
P
09.07.19
Armavir
FC Krasnodar-2
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Rotor
26 16 5 5 40:21 53
2
Khimki
26 16 5 5 48:17 53
3
Torpedo Moscow
26 16 4 6 39:25 52
4
Chertanovo
26 14 9 3 34:19 51
5
Neftekhimik
26 13 8 5 36:23 47
6
SKA Khabarovsk
27 12 7 8 42:30 43
7
Shinnik
26 12 7 7 43:34 43
8
Baltika
26 11 7 8 32:23 40
9
Chayka
26 10 7 9 30:28 37
10
Tom Tomsk
26 9 9 8 30:25 36
11
Nizhny Novgorod
27 9 9 9 28:29 36
12
Armavir
26 7 9 10 23:27 30
13
FC Krasnodar-2
26 6 10 10 31:32 28
14
Avangard Kursk
26 5 13 8 28:38 28
15
Luch
26 6 9 11 28:39 27
16
Spartak II
26 6 8 12 38:44 26
17
Yenisey
26 6 7 13 22:40 25
18
Mordovia
26 4 7 15 21:41 19
19
Tekstilshik
26 5 3 18 25:52 18
20
Fakel
26 3 7 16 13:44 16
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shinnik
5 4 1 0 12:4 13
2
Neftekhimik
5 3 2 0 7:3 11
3
Chayka
5 3 1 1 9:6 10
4
Chertanovo
5 3 1 1 8:6 10
5
SKA Khabarovsk
5 3 0 2 7:4 9
6
Armavir
5 3 0 2 6:4 9
7
Rotor
5 2 3 0 6:2 9
8
Khimki
5 2 1 2 8:6 7
9
Nizhny Novgorod
5 2 1 2 5:4 7
10
Luch
5 2 1 2 6:6 7
11
Baltika
5 2 1 2 5:5 7
12
Avangard Kursk
5 1 4 0 9:8 7
13
Yenisey
5 2 0 3 5:8 6
14
FC Krasnodar-2
5 1 2 2 7:5 5
15
Mordovia
5 1 2 2 7:8 5
16
Tekstilshik
5 1 1 3 3:8 4
17
Tom Tomsk
5 1 0 4 4:11 3
18
Spartak II
5 0 3 2 5:9 3
19
Torpedo Moscow
5 0 2 3 4:9 2
20
Fakel
5 0 1 4 1:9 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo Moscow
15 11 1 3 25:14 34
2
Khimki
13 11 0 2 28:7 33
3
SKA Khabarovsk
14 8 3 3 21:9 27
4
Rotor
13 7 4 2 23:15 25
5
Tom Tomsk
12 6 4 2 17:6 22
6
Chertanovo
12 6 4 2 18:10 22
7
Armavir
14 5 7 2 13:10 22
8
Chayka
13 6 3 4 14:11 21
9
Baltika
12 6 2 4 15:10 20
10
Neftekhimik
12 5 5 2 15:12 20
11
Avangard Kursk
14 4 7 3 18:21 19
12
Shinnik
12 5 2 5 17:17 17
13
Nizhny Novgorod
14 4 5 5 13:17 17
14
Spartak II
13 4 2 7 20:22 14
15
Yenisey
12 3 4 5 14:19 13
16
FC Krasnodar-2
12 2 6 4 16:15 12
17
Tekstilshik
13 3 2 8 14:27 11
18
Luch
14 2 5 7 14:22 11
19
Mordovia
14 2 4 8 10:20 10
20
Fakel
13 1 5 7 4:18 8
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Chertanovo
14 8 5 1 16:9 29
2
Rotor
13 9 1 3 17:6 28
3
Neftekhimik
14 8 3 3 21:11 27
4
Shinnik
14 7 5 2 26:17 26
5
Khimki
13 5 5 3 20:10 20
6
Baltika
14 5 5 4 17:13 20
7
Nizhny Novgorod
13 5 4 4 15:12 19
8
Torpedo Moscow
11 5 3 3 14:11 18
9
SKA Khabarovsk
13 4 4 5 21:21 16
10
Chayka
13 4 4 5 16:17 16
11
FC Krasnodar-2
14 4 4 6 15:17 16
12
Luch
12 4 4 4 14:17 16
13
Tom Tomsk
14 3 5 6 13:19 14
14
Yenisey
14 3 3 8 8:21 12
15
Spartak II
13 2 6 5 18:22 12
16
Mordovia
12 2 3 7 11:21 9
17
Avangard Kursk
12 1 6 5 10:17 9
18
Armavir
12 2 2 8 10:17 8
19
Fakel
13 2 2 9 9:26 8
20
Tekstilshik
13 2 1 10 11:25 7
Rosja FNL
27th round