Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj

Zakłady i typy na spotkanie Sputnik — Slonim-2017

14 Lis 2020, 13:00 (CET)
14 Lis 2020, 13:00 (CET)
Sputnik
Slonim-2017

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Sputnik

Vyacheslav Levchuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Vladimir Pyatigorets
gk. 12 -9
Aleksey Koltygin
gk. 0 0
Denis Gruzhevskiy
df. 10 0
Georgi Monastyrskiy
df. 10 1
Aleksey Timoshenko
df. 9 0
Stanislav Izhakovski
df. 9 0
Ilya Rutskiy
df. 8 0
Viktor Utyuzhnikov
df. 8 0
Aleksey Kravchenko
df. 7 0
Ivan Kisel
df. 4 0
Artem Konyukhov
df. 1 0
Igor Yasinski
mf. 12 0
Valeri Potorocha
mf. 12 4
Vadim Kurlovich
mf. 11 1
Artem Fedyanin
mf. 10 4
Dmitri Ignatenko
mf. 10 1
Ilya Sen
mf. 10 1
Nikolai Zagvozdin
mf. 8 1
Vadim Dernejko
mf. 8 0
Evgeni Nikitin
fw. 11 2
Anton Lukashin
fw. 9 0
Viktor Lagutin
fw. 9 1
Slonim-2017

Leonid Lagun
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Maksim Shishlov
gk. 11 -12
Andrey Naporko
gk. 2 -4
Aleksey Lozko
df. 12 0
Alikhan Fazylov
df. 12 0
Vladislav Kazakov
df. 12 0
Artur Chuduk
df. 10 0
Maksim Rovbut
df. 9 1
Aleksandr Orlov
mf. 11 0
Daniil Silinskiy
mf. 11 0
Vladislav Berg
mf. 11 0
Sergey Guzov
mf. 10 1
Aleksey Chernodarov
mf. 9 1
Aleksandr Korzun
mf. 8 0
Vadim Spasyuk
mf. 7 0
Sergey Kuryshev
mf. 5 0
Vilgelm Berg
mf. 1 0
Artur Tishko
mf. 0 0
Artur Saramakha
fw. 12 1
Sergey Koshel
fw. 11 1
Timur Sikoev
fw. 11 2
Martin Artyukh
fw. 9 0
Evgeni Bal
fw. 7 0
Ilya Kozlov
fw. 0 0

Bezpośrednie spotkania

First League 2019
21.09.19
Slonim-2017
Sputnik
1
:
0
18.05.19
Sputnik
Slonim-2017
2
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

Sputnik
11.07.20
Sputnik
Lida
W
04.07.20
Orsha
Sputnik
R
27.06.20
Sputnik
Volna
W
20.06.20
FC Naftan
Sputnik
W
13.06.20
Arsenal Dzerzhinsk
Sputnik
R
30.05.20
Sputnik
Krumkachy
W
24.05.20
Lokomotiv Gomel
Sputnik
R
17.05.20
Sputnik
Gomel
P
10.05.20
Sputnik
Khimik Svetlogorsk
W
03.05.20
Sputnik
Granit
W
25.04.20
Oshmyany
Sputnik
W
18.04.20
Sputnik
Smorgon
R
Slonim-2017
12.07.20
Arsenal Dzerzhinsk
Slonim-2017
P
05.07.20
Slonim-2017
Krumkachy
W
28.06.20
Lokomotiv Gomel
Slonim-2017
R
21.06.20
Slonim-2017
Gomel
P
14.06.20
Slonim-2017
Khimik Svetlogorsk
W
30.05.20
Slonim-2017
Granit
R
23.05.20
Oshmyany
Slonim-2017
P
17.05.20
Slonim-2017
Smorgon
P
10.05.20
FC Naftan
Slonim-2017
P
03.05.20
Lida
Slonim-2017
P
25.04.20
Slonim-2017
Orsha
W
18.04.20
Volna
Slonim-2017
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Sputnik
12 7 4 1 16:9 25
2
Lokomotiv Gomel
12 6 4 2 26:18 22
3
Krumkachy
12 6 2 4 23:15 20
4
Arsenal Dzerzhinsk
11 6 2 3 18:12 20
5
Smorgon
12 5 4 3 12:8 19
6
Gomel
11 6 4 1 25:9 17
7
Lida
12 5 3 4 20:19 15
8
Oshmyany
12 3 5 4 15:14 14
9
Volna
12 4 2 6 18:22 14
10
Orsha
12 4 4 4 14:15 13
11
Slonim-2017
12 3 3 6 7:16 12
12
Granit
12 2 2 8 10:21 8
13
FC Naftan
12 4 4 4 17:16 1
14
Khimik Svetlogorsk
12 0 1 11 4:31 -8
Uwagi

Gomel: -5 Punkty

Lida: -3 Punkty

Orsha: -3 Punkty

FC Naftan: -15 Punkty

Khimik Svetlogorsk: -9 Punkty

Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Gomel
5 3 2 0 14:5 11
2
Sputnik
5 3 2 0 8:2 11
3
Arsenal Dzerzhinsk
5 3 1 1 10:3 10
4
FC Naftan
5 3 1 1 9:5 10
5
Krumkachy
5 2 1 2 10:7 7
6
Granit
5 2 1 2 5:7 7
7
Lida
5 2 1 2 9:12 7
8
Lokomotiv Gomel
5 2 1 2 6:9 7
9
Slonim-2017
5 2 1 2 3:7 7
10
Oshmyany
5 1 3 1 7:6 6
11
Orsha
5 1 2 2 4:8 5
12
Smorgon
5 1 1 3 5:6 4
13
Volna
5 1 1 3 8:11 4
14
Khimik Svetlogorsk
5 0 0 5 2:12 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Arsenal Dzerzhinsk
7 5 1 1 15:7 16
2
Sputnik
7 5 1 1 10:7 16
3
Krumkachy
7 4 2 1 14:8 14
4
Lokomotiv Gomel
7 3 4 0 16:5 13
5
Lida
5 4 1 0 11:3 13
6
Gomel
6 3 2 1 14:7 11
7
FC Naftan
7 3 2 2 10:7 11
8
Orsha
7 3 2 2 9:9 11
9
Smorgon
5 3 1 1 7:3 10
10
Slonim-2017
6 3 1 2 5:6 10
11
Volna
7 2 2 3 13:13 8
12
Oshmyany
5 1 3 1 3:3 6
13
Granit
5 2 0 3 5:6 6
14
Khimik Svetlogorsk
2 0 0 2 1:8 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Gomel
5 3 2 0 11:2 11
2
Sputnik
5 2 3 0 6:2 9
3
Smorgon
7 2 3 2 5:5 9
4
Lokomotiv Gomel
5 3 0 2 10:13 9
5
Oshmyany
7 2 2 3 12:11 8
6
Krumkachy
5 2 0 3 9:7 6
7
Volna
5 2 0 3 5:9 6
8
Orsha
5 1 2 2 5:6 5
9
FC Naftan
5 1 2 2 7:9 5
10
Lida
7 1 2 4 9:16 5
11
Arsenal Dzerzhinsk
4 1 1 2 3:5 4
12
Slonim-2017
6 0 2 4 2:10 2
13
Granit
7 0 2 5 5:15 2
14
Khimik Svetlogorsk
10 0 1 9 3:23 1