Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj

Zakłady i typy na spotkanie Smorgon — Gomel

24 Paź 2020, 14:00 (CEST)
24 Paź 2020, 14:00 (CEST)
Smorgon
Gomel

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Pavel Shcherbachenya
gk. 11 -6
Dmitri Lapko
gk. 0 0
Ignati Sidor
df. 11 0
Petr Kazantsev
df. 11 2
Vladislav Kaborda
df. 10 0
Aleksandr Frantsev
df. 9 0
Igor Narivonchik
df. 5 0
Mikhail Rybalko
df. 2 0
Maksim Avgustinovich
df. 1 0
Daniil Kopach
mf. 11 0
Evgeni Savostjanov
mf. 11 3
Ivan Molchanov
mf. 11 2
Vladimir Maslovskiy
mf. 11 0
Denis Yakubovich
mf. 10 0
Aleksey Klachkevich
mf. 9 0
Dmitri Khalimonchikov
mf. 9 1
Matvey Dukso
mf. 8 0
Artur Mardoyan
mf. 2 0
Nikita Dubicki
mf. 1 0
Alan Mistulov
fw. 10 3
Dmitri Kharnavtsov
fw. 8 0
Aleksandr Krasnov
fw. 5 0
Dmitry Vashkevich
fw. 2 0
Gomel

Ivan Bionchik
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Oleg Kovalev
gk. 9 -5
Kirill Kotov
gk. 1 -3
Andrey Shkvarkov
gk. 0 0
Dmitri Kaplunov
df. 10 0
Igor Zayats
df. 9 0
Ruslan Yudenkov
df. 9 2
Pavel Chikida
df. 8 0
Egor Troyakov
df. 3 0
Kirill Shevchenko
df. 1 0
Dmytro Tereshchenko
mf. 10 0
Artem Vaskov
mf. 9 6
Ivan Zhestkin
mf. 9 1
Nikolai Ivanov
mf. 9 2
Oleksandr Batyshchev
mf. 9 0
Artem Buloychik
mf. 8 0
Evgeni Milevski
mf. 8 0
Anton Susha
mf. 3 0
Murat Khotov
mf. 2 0
Dmitri Mitroga
mf. 1 0
Dmitri Gomza
fw. 10 5
Kirill Yermakovich
fw. 9 3
Nikita Nekrasov
fw. 9 2
Aleksey Teslyuk
fw. 8 2
Yuri Muzychenko
fw. 4 0

Bezpośrednie spotkania

First League 2020
27.06.20
Gomel
Smorgon
Puchar Białorusi 2019-2020
27.07.19
Smorgon
Gomel
1
:
4
First League 2016
23.10.16
Gomel
Smorgon
0
:
0
03.07.16
Smorgon
Gomel
0
:
2
First League 2010
23.10.10
Smorgon
Gomel
1
:
2
27.06.10
Gomel
Smorgon
3
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

Smorgon
04.07.20
Smorgon
Lokomotiv Gomel
P
27.06.20
Gomel
Smorgon
R
20.06.20
Smorgon
Khimik Svetlogorsk
W
13.06.20
Granit
Smorgon
P
31.05.20
Smorgon
Oshmyany
R
24.05.20
FC Naftan
Smorgon
W
17.05.20
Slonim-2017
Smorgon
W
09.05.20
Smorgon
Lida
W
02.05.20
Orsha
Smorgon
R
25.04.20
Smorgon
Volna
W
18.04.20
Sputnik
Smorgon
R
Gomel
04.07.20
Oshmyany
Gomel
R
27.06.20
Gomel
Smorgon
R
21.06.20
Slonim-2017
Gomel
W
13.06.20
Gomel
Lida
W
31.05.20
Orsha
Gomel
W
23.05.20
Gomel
Volna
W
17.05.20
Sputnik
Gomel
W
03.05.20
Krumkachy
Gomel
R
26.04.20
Gomel
Lokomotiv Gomel
P
18.04.20
Gomel
FC Naftan
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Sputnik
11 6 4 1 15:9 22
2
Lokomotiv Gomel
11 5 4 2 24:18 19
3
Smorgon
11 5 4 2 11:6 19
4
Krumkachy
11 5 2 4 21:14 17
5
Arsenal Dzerzhinsk
10 5 2 3 14:11 17
6
Lida
11 5 3 3 20:18 15
7
Gomel
10 5 4 1 23:8 14
8
Oshmyany
11 3 5 3 15:12 14
9
Volna
11 4 2 5 16:19 14
10
Slonim-2017
11 3 3 5 6:12 12
11
Orsha
11 3 4 4 11:13 10
12
Granit
11 2 2 7 9:19 8
13
FC Naftan
11 3 4 4 14:16 -2
14
Khimik Svetlogorsk
11 0 1 10 4:28 -8
Uwagi

Lida: -3 Punkty

Gomel: -5 Punkty

Orsha: -3 Punkty

FC Naftan: -15 Punkty

Khimik Svetlogorsk: -9 Punkty

Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Gomel
5 3 2 0 14:4 11
2
Sputnik
5 3 2 0 9:3 11
3
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 2 1 7:3 8
4
Granit
5 2 2 1 5:6 8
5
Slonim-2017
5 2 2 1 3:4 8
6
Lida
5 2 2 1 9:11 8
7
Oshmyany
5 1 4 0 8:5 7
8
FC Naftan
5 2 1 2 8:9 7
9
Smorgon
5 1 2 2 5:5 5
10
Lokomotiv Gomel
5 1 2 2 5:10 5
11
Krumkachy
5 1 1 3 9:8 4
12
Volna
5 1 1 3 8:11 4
13
Orsha
5 0 2 3 1:8 2
14
Khimik Svetlogorsk
5 0 1 4 2:9 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Lida
5 4 1 0 11:3 13
2
Arsenal Dzerzhinsk
6 4 1 1 11:6 13
3
Sputnik
6 4 1 1 9:7 13
4
Krumkachy
6 3 2 1 12:7 11
5
Orsha
7 3 2 2 9:9 11
6
Lokomotiv Gomel
6 2 4 0 14:5 10
7
Smorgon
5 3 1 1 7:3 10
8
Slonim-2017
6 3 1 2 5:6 10
9
Gomel
5 2 2 1 12:6 8
10
Volna
6 2 2 2 11:10 8
11
FC Naftan
6 2 2 2 7:7 8
12
Oshmyany
5 1 3 1 3:3 6
13
Granit
5 2 0 3 5:6 6
14
Khimik Svetlogorsk
2 0 0 2 1:8 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Gomel
5 3 2 0 11:2 11
2
Sputnik
5 2 3 0 6:2 9
3
Smorgon
6 2 3 1 4:3 9
4
Lokomotiv Gomel
5 3 0 2 10:13 9
5
Oshmyany
6 2 2 2 12:9 8
6
Krumkachy
5 2 0 3 9:7 6
7
Volna
5 2 0 3 5:9 6
8
FC Naftan
5 1 2 2 7:9 5
9
Lida
6 1 2 3 9:15 5
10
Arsenal Dzerzhinsk
4 1 1 2 3:5 4
11
Orsha
4 0 2 2 2:4 2
12
Slonim-2017
5 0 2 3 1:6 2
13
Granit
6 0 2 4 4:13 2
14
Khimik Svetlogorsk
9 0 1 8 3:20 1