1:2
Slutsk — Energetik-BGU Mecz zakończył się 8 Maj 2020
Nastęny mecz drużyny Slutsk
28 Lis, 12:00
 
Slutsk
FK Smolevichi
Nastęny mecz drużyny Energetik-BGU
28 Lis, 12:00
 
Slavia Mozyr
Energetik-BGU

Zakłady i typy na spotkanie Slutsk — Energetik-BGU

8 Maj 2020, 16:00 (CEST)
8 Maj 2020, 16:00 (CEST) Mecz zakończył się
Slutsk
1 : 2
Energetik-BGU
Stadion: Haradski (Slutsk, Belarus)
Sędzia: Alexey Kulbak

Składy

Slutsk

Vitali Pavlov
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Boris Pankratov
gk. 7 -9
Souleymane Koanda
df. 7 2
Denis Obrazov
df. 6 0
Vitali Trubilo
df. 6 0
Sergiy Chebotaev
df. 5 0
Soslan Takulov
df. 5 1
Roman Krivulkin
df. 2 0
Mohammed Umar Bala
mf. 6 3
Yuri Kozlov
mf. 5 1
Dramane Salou
mf. 2 1
Abdoul Gafar Mamah
fw. 7 2
Rezerwowi
Ilya Branovets
gk. 0 0
Aleksandr Anyukevich
df. 5 0
Egor Semenov
mf. 6 1
Yurii Teterenko
mf. 6 0
Igor Bobko
mf. 1 0
Artem Serdyuk
fw. 6 3
Alan Koroev
fw. 4 0
Nie zagra
Marat Buraev
mf. 6 0
Evgeni Veljko
df. 5 0
Pavel Zuevich
fw. 0 0
Vladislav Sychev
mf. 0 0
Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artur Lesko
gk. 3 -1
Artem Shkurdyuk
df. 7 0
Artem Sokol.
df. 7 0
Evgeni Yudchits
df. 5 0
Daniil Miroshnikov
df. 3 1
Aleksey Nosko
mf. 7 1
David Tweh
mf. 7 1
Jérémy Mawatu
mf. 7 0
Aik Musahagian
mf. 6 0
Jasur Yakhshiboev
fw. 7 4
Shakhboz Umarov
fw. 7 0
Rezerwowi
Denis Sadovskiy
gk. 4 -6
Vladislav Bakonin
gk. 0 0
Pavel Shorats
df. 0 0
Dušan Bakić
mf. 5 1
Vasili Sovpel
mf. 5 0
Daniil Vigovsky
mf. 0 0
Junior Atemengue
fw. 6 0
Nie zagra
Dmitri Girs
df. 6 0
Aleksandr Svirepa
mf. 5 0

Aktualności

Skład
Skład
44 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.40
3.25
3.05
1.95
1.85
2.37
3.50
2.85
1.95
1.85
2.25
3.40
2.85

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
19.07.19
Energetik-BGU
Slutsk
0
:
1
31.03.19
Slutsk
Energetik-BGU
0
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

Slutsk
02.05.20
Dinamo Minsk
Slutsk
W
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
W
17.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Slutsk
W
11.04.20
Slutsk
Vitebsk
R
05.04.20
Isloch
Slutsk
W
28.03.20
Slutsk
Dinamo Brest
P
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
W
Energetik-BGU
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
W
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
P
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
P
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
W
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
W
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Slutsk
7 5 1 1 14:9 16
2
Torpedo-BelAZ
7 4 2 1 9:4 14
3
BATE
7 4 1 2 11:6 13
4
Energetik-BGU
7 4 0 3 8:7 12
5
Isloch
7 4 0 3 9:11 12
6
Shakhtyor Soligorsk
7 3 2 2 9:3 11
7
Slavia Mozyr
7 3 1 3 10:12 10
8
Vitebsk
7 3 1 3 6:8 10
9
Gorodeya
7 3 1 3 4:6 10
10
Dinamo Brest
7 3 1 3 9:7 10
11
Rukh
7 2 3 2 3:3 9
12
FC Minsk
7 3 0 4 11:15 9
13
Dinamo Minsk
7 3 0 4 10:8 9
14
Neman
7 2 2 3 7:7 8
15
FK Smolevichi
7 0 3 4 3:9 3
16
Belshina Bobruisk
7 0 2 5 5:13 2
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 4 1 0 9:1 13
2
Slutsk
5 4 1 0 11:7 13
3
Gorodeya
5 3 1 1 4:3 10
4
Dinamo Minsk
5 3 0 2 8:4 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 7:4 8
6
Shakhtyor Soligorsk
5 2 2 1 7:2 8
7
Slavia Mozyr
5 2 1 2 7:8 7
8
Vitebsk
5 2 1 2 5:6 7
9
Dinamo Brest
5 2 0 3 7:6 6
10
Energetik-BGU
5 2 0 3 4:6 6
11
Rukh
5 1 3 1 2:2 6
12
Isloch
5 2 0 3 7:11 6
13
Neman
5 1 2 2 5:6 5
14
FC Minsk
5 1 0 4 5:12 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 4:9 2
16
FK Smolevichi
5 0 2 3 2:7 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
5 4 0 1 8:4 12
2
BATE
3 2 1 0 4:1 7
3
Torpedo-BelAZ
3 2 1 0 3:0 7
4
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
5
Neman
3 2 1 0 6:1 7
6
Energetik-BGU
3 2 0 1 5:2 6
7
Dinamo Minsk
4 2 0 2 5:3 6
8
Vitebsk
3 2 0 1 4:3 6
9
Slavia Mozyr
3 1 1 1 3:4 4
10
Shakhtyor Soligorsk
4 1 1 2 5:3 4
11
Rukh
3 1 1 1 2:2 4
12
Dinamo Brest
4 1 1 2 5:6 4
13
Gorodeya
3 1 0 2 1:4 3
14
FC Minsk
3 1 0 2 5:10 3
15
FK Smolevichi
4 0 1 3 1:6 1
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:8 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Slutsk
3 3 0 0 7:4 9
2
Shakhtyor Soligorsk
3 2 1 0 4:0 7
3
Torpedo-BelAZ
4 2 1 1 6:4 7
4
Gorodeya
4 2 1 1 3:2 7
5
Energetik-BGU
4 2 0 2 3:5 6
6
Slavia Mozyr
4 2 0 2 7:8 6
7
BATE
4 2 0 2 7:5 6
8
FC Minsk
4 2 0 2 6:5 6
9
Dinamo Brest
3 2 0 1 4:1 6
10
Rukh
4 1 2 1 1:1 5
11
Vitebsk
4 1 1 2 2:5 4
12
Dinamo Minsk
3 1 0 2 5:5 3
13
FK Smolevichi
3 0 2 1 2:3 2
14
Belshina Bobruisk
3 0 1 2 3:5 1
15
Neman
4 0 1 3 1:6 1
16
Isloch
2 0 0 2 1:7 0
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj