Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
4:2
Shakhtyor Soligorsk — Dinamo Brest Mecz zakończył się 29 Kwi 2020

Zakłady i typy na spotkanie Shakhtyor Soligorsk — Dinamo Brest

29 Kwi 2020, 17:00 (CEST)
29 Kwi 2020, 17:00 (CEST)
Sędzia: Denis Scherbakov Stadion: Stroitel (Soligorsk, Belarus)
Shakhtyor Soligorsk
4 : 2
Dinamo Brest

Składy

Shakhtyor Soligorsk

Yuriy Vernidub
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Alexandr Gutor
gk. 1 -1
Igor Byrko
df. 5 0
Nikola Antić
df. 4 1
Sergey Politevich
df. 3 0
Alexander Sachivko
df. 1 0
Aleksandr Selyava
mf. 5 0
Julius Szöke
mf. 5 0
Sergey Balanovich
mf. 3 1
Yury Kendysh
mf. 3 2
Vitali Lisakovich
fw. 3 0
Igor Ivanovic
fw. 1 0
Rezerwowi
Pavel Chesnovskiy
gk. 4 -3
Ruslan Khadarkevich
df. 2 0
Roman Begunov
df. 1 0
Viktor Sotnikov
df. 0 0
Dmitry Podstrelov
mf. 3 0
Aleksandr Bulichev
mf. 0 0
Darko Bodul
fw. 3 1
Nie zagra
Giorgi Diasamidze
mf. 3 0
Lasha Shindagoridze
mf. 3 0
Syarhey Matsveychyk
mf. 3 0
Andrey Makarenko
df. 1 0
Azdren Llullaku
fw. 1 0
Zarija Lambulic
df. 1 0
Tin Vukmanich
fw. 0 0
Dinamo Brest

Serghei Kovalchuk
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Sergey Ignatovich
gk. 3 0
Kiki Gabi
df. 5 0
Aleksandr Pavlovets
df. 4 0
Aleh Veratsila
df. 3 0
Roman Yuzepchukh
mf. 5 1
Pavel Savitski
mf. 4 1
Artem Bykov
mf. 3 0
Sergey Kislyak
mf. 2 0
Artem Milevskiy
fw. 5 0
Denis Laptev
fw. 4 0
Mikhail Gordejchuk
fw. 3 0
Rezerwowi
Pavel Pavlyuchenko
gk. 2 -1
Sergey Krivets
mf. 2 0
Vsevolod Sadovsky
mf. 1 0
Evgeni Shevchenko
fw. 2 0
Maksim Lotysh
fw. 0 0
Nie zagra
Maksim Vitus
df. 5 0
Oleksandr Noyok
mf. 5 2
Elis Bakaj
mf. 2 0
Georgios Katsikas
df. 2 0
Kirill Pechenin
df. 2 0
Yevhen Khacheridi
df. 1 0
Denis Duarte
df. 0 0
Denis Miloshevskiy
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
52 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.90
3.40
4.31
1.75
2.05
1.80
3.50
4.10
1.72
2.01
1.83
3.60
4.05

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
25.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
Puchar Białorusi 2019-2020
08.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
Belarusian Premier League 2019
03.11.19
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
1
:
1
22.06.19
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
0
:
0
Puchar Białorusi 2018-2019
26.09.18
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
0
:
0
0
:
0
OT
4
:
2
KARNE
Belarusian Premier League 2018
16.07.18
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
1
:
3
31.03.18
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
0
:
0
Belarusian Premier League 2017
20.08.17
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
2
:
2
Puchar Białorusi 2016-2017
28.05.17
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
1
:
1
0
:
0
OT
10
:
9
KARNE
Belarusian Premier League 2017
22.04.17
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
3
:
0
Więcej meczy

Wyniki poprzedniego turnieju

Shakhtyor Soligorsk
08.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
P
14.03.20
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
2
:
0
W
09.03.20
Torpedo-BelAZ
Shakhtyor Soligorsk
0
:
1
W
04.08.19
Lokomotiv Gomel
Shakhtyor Soligorsk
1
:
2
W
26.06.19
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
0
:
2
W
Dinamo Brest
08.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
W
15.03.20
Isloch
Dinamo Brest
0
:
0
3
:
5
KARNE
R
10.03.20
Dinamo Brest
Isloch
0
:
0
R
03.08.19
Dinamo Brest
FC Minsk
3
:
1
W
27.07.19
Rukh
Dinamo Brest
0
:
1
W

Playoffy

Ostatnia 32
Ostatnia 16
Ćwierćfinały
Półfinały
Finał
27.07.2019 18:45
Rukh
0
Dinamo Brest
1
28.07.2019 17:00
Belshina Bobruisk
1
FC Minsk
3
28.07.2019 16:00
Arsenal Dzerzhinsk
0
Energetik-BGU
6
28.07.2019 16:30
Oshmyany
1
Isloch
3
24.07.2019 17:00
FC Baranovichi
1
Torpedo-BelAZ
7
24.07.2019 17:30
OT
FC Naftan
1
1
Neman
1
0
27.07.2019 16:30
Lokomotiv Gomel
3
Gorodeya
0
26.06.2019 17:00
FK Smolevichi
0
Shakhtyor Soligorsk
2
27.07.2019 17:30
Volna
1
Dnyapro Mogilev
3
28.07.2019 17:30
OT
KARNE
Lida
3
0
2
Slutsk
3
0
3
26.06.2019 16:30
Slonim-2017
1
Vitebsk
3
27.07.2019 17:00
OT
Krumkachy
1
0
Slavia Mozyr
1
2
26.06.2019 18:00
Granit
0
Dinamo Minsk
2
27.07.2019 16:00
Smorgon
1
Gomel
4
28.07.2019 18:00
Kletsk
2
Torpedo Minsk
7
26.06.2019 17:30
Sputnik
2
BATE
5
03.08.2019 18:00
Dinamo Brest
3
FC Minsk
1
03.08.2019 15:00
Energetik-BGU
2
Isloch
3
04.08.2019 14:00
FC Naftan
1
Torpedo-BelAZ
4
04.08.2019 17:00
Lokomotiv Gomel
1
Shakhtyor Soligorsk
2
04.08.2019 15:00
Dnyapro Mogilev
2
Slutsk
1
04.08.2019 16:00
Slavia Mozyr
3
Vitebsk
1
03.08.2019 16:00
OT
Dinamo Minsk
1
2
Gomel
1
0
03.08.2019 17:00
BATE
8
Torpedo Minsk
1
15.03.2020 14:00
KARNE
Dinamo Brest
0
0
5
Isloch
0
0
3
14.03.2020 15:00
Torpedo-BelAZ
0
0
Shakhtyor Soligorsk
1
2
14.03.2020 15:00
Dnyapro Mogilev
0
0
Slavia Mozyr
3
3
14.03.2020 17:30
Dinamo Minsk
1
2
BATE
2
3
Białoruś Puchar Białorusi
Semifinal Belarusian Cup (Second leg)