3:3
Rukh — Torpedo-BelAZ Mecz zakończył się 8 Sie 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Torpedo-BelAZ

8 Sie 2020, 17:00 (CEST)
8 Sie 2020, 17:00 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
3 : 3
Torpedo-BelAZ
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Sergei Tsinkevich

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Artem Rakhmanov
df. 15 1
William Matheus
df. 10 0
Alexey Kovtun
df. 9 1
Artem Kontsevoj
mf. 20 4
Denis Grechikho
mf. 18 4
Vladislav Vasiljev
mf. 18 3
Sergey Tikhonovskiy
mf. 12 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 7 1
Bogdan Sadovskiy
fw. 7 0
Evgeni Shevchenko
fw. 5 1
Rezerwowi
Artem Denisenko
gk. 1 0
Vitali Gajduchik
df. 17 0
Ilya Kolpachuk
df. 14 1
Maksim Chyzh
mf. 9 0
Aleksey Antilevski
mf. 1 0
Savior Nvafor
mf. 1 0
Egor Bogomolskiy
fw. 14 1
Oleg Nikiforenko
fw. 9 2
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Nie zagra
Oleksandr Mihunov
df. 18 1
Chidi Osuchukwu
mf. 11 0
Roman Stepanov
gk. 10 -15
Artem Petrenko
fw. 7 0
Torpedo-BelAZ

Yuri Puntus
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksey Kozlov
gk. 6 -7
Dmitri Yаshin
df. 19 0
Vitaly Ustinov
df. 19 0
Maksim Bordachev
df. 16 0
Vladimir Scherbo
df. 12 0
Gabriel Ramos
mf. 18 7
Andrei Khachaturyan
mf. 17 3
Lipe Veloso
mf. 17 3
Kirill Premudrov
mf. 14 4
Dmitri Antilevski
fw. 15 1
Matheus Moresche
fw. 3 0
Rezerwowi
Rodion Syamuk
gk. 5 -10
Nikita Stepanov
df. 10 0
Dmitri Aliseyko
df. 5 0
Nikita Nikolaevich
mf. 19 1
Mikhail Afanasiev
mf. 11 1
Yuri Pavlyukovets
mf. 8 0
Yuri Gabovda
mf. 0 0
Nie zagra
Nikita Kaplenko
mf. 11 1
Vladimir Bushma
gk. 9 -6
Vasili Zhurnevich
fw. 5 0
Kirill Leonovich
fw. 4 0
Artem Vyatkin
df. 2 0

Aktualności

Skład
Skład
45 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.40
3.25
2.85
1.80
1.90
2.60
3.25
2.29
1.92
1.69
2.65
3.40
2.35

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
02.08.20
FC Minsk
Rukh
W
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
R
18.07.20
Rukh
BATE
P
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
W
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
W
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
W
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
Rukh
Vitebsk
P
06.06.20
Isloch
Rukh
R
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
Torpedo-BelAZ
02.08.20
Torpedo-BelAZ
BATE
W
26.07.20
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
W
19.07.20
Torpedo-BelAZ
Dinamo Minsk
R
11.07.20
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
P
05.07.20
Torpedo-BelAZ
Shakhtyor Soligorsk
P
28.06.20
Torpedo-BelAZ
Vitebsk
W
20.06.20
Isloch
Torpedo-BelAZ
R
13.06.20
Torpedo-BelAZ
Dinamo Brest
P
06.06.20
Slutsk
Torpedo-BelAZ
R
29.05.20
Torpedo-BelAZ
FK Smolevichi
W
21.05.20
Neman
Torpedo-BelAZ
P
15.05.20
Torpedo-BelAZ
Gorodeya
W
09.05.20
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
02.05.20
FC Minsk
Torpedo-BelAZ
W
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
BATE
Torpedo-BelAZ
R
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
W
03.04.20
Dinamo Minsk
Torpedo-BelAZ
P
27.03.20
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
W
19.03.20
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
21 12 7 2 36:9 43
2
Neman
20 11 5 4 25:14 38
3
BATE
20 11 4 5 41:21 37
4
Torpedo-BelAZ
20 9 6 5 28:23 33
5
Isloch
21 10 2 9 29:29 32
6
Energetik-BGU
21 9 4 8 28:31 31
7
Dinamo Minsk
20 9 3 8 22:14 30
8
Dinamo Brest
19 9 2 8 32:23 29
9
Vitebsk
21 7 8 6 22:22 29
10
Rukh
20 7 8 5 27:20 29
11
Slavia Mozyr
19 6 5 8 26:36 23
12
Slutsk
20 6 3 11 23:35 21
13
Gorodeya
20 5 5 10 18:31 20
14
FC Minsk
18 5 3 10 19:36 18
15
Belshina Bobruisk
21 4 4 13 22:40 16
16
FK Smolevichi
19 3 5 11 20:34 14
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 11:1 13
2
Rukh
5 3 1 1 13:7 10
3
Neman
5 2 3 0 3:1 9
4
Isloch
5 3 0 2 11:9 9
5
Belshina Bobruisk
5 3 0 2 10:6 9
6
Dinamo Minsk
5 2 1 2 2:2 7
7
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 9:9 7
8
Vitebsk
5 2 1 2 5:4 7
9
BATE
5 2 1 2 12:5 7
10
Gorodeya
5 1 2 2 6:9 5
11
Slavia Mozyr
5 1 2 2 9:14 5
12
Dinamo Brest
5 1 1 3 4:7 4
13
FK Smolevichi
5 1 1 3 6:12 4
14
FC Minsk
5 1 1 3 4:11 4
15
Slutsk
5 1 0 4 5:12 3
16
Energetik-BGU
5 0 2 3 5:16 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
11 7 2 2 22:5 23
2
Neman
10 7 2 1 16:6 23
3
Isloch
10 6 2 2 16:10 20
4
Torpedo-BelAZ
10 6 2 2 13:10 20
5
Dinamo Minsk
10 6 1 3 9:4 19
6
Vitebsk
11 5 4 2 13:9 19
7
BATE
10 5 3 2 17:7 18
8
Dinamo Brest
9 5 1 3 18:12 16
9
Energetik-BGU
10 4 2 4 18:20 14
10
Slavia Mozyr
9 3 3 3 12:14 12
11
Gorodeya
10 3 3 4 10:13 12
12
Rukh
10 3 3 4 10:13 12
13
Slutsk
10 3 3 4 12:13 12
14
FK Smolevichi
10 3 2 5 16:20 11
15
FC Minsk
9 3 2 4 11:16 11
16
Belshina Bobruisk
11 2 2 7 11:22 8
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
10 5 5 0 14:4 20
2
BATE
10 6 1 3 24:14 19
3
Rukh
10 4 5 1 17:7 17
4
Energetik-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Neman
10 4 3 3 9:8 15
6
Dinamo Brest
10 4 1 5 14:11 13
7
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 15:13 13
8
Isloch
11 4 0 7 13:19 12
9
Dinamo Minsk
10 3 2 5 13:10 11
10
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:22 11
11
Vitebsk
10 2 4 4 9:13 10
12
Slutsk
10 3 0 7 11:22 9
13
Gorodeya
10 2 2 6 8:18 8
14
Belshina Bobruisk
10 2 2 6 11:18 8
15
FC Minsk
9 2 1 6 8:20 7
16
FK Smolevichi
9 0 3 6 4:14 3
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj