3:3
Rukh — Slavia Mozyr Mecz zakończył się 24 Lip 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Slavia Mozyr

24 Lip 2020, 17:00 (CEST)
24 Lip 2020, 17:00 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
3 : 3
Slavia Mozyr
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Denis Scherbakov

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 9 -12
Oleksandr Mihunov
df. 16 1
Vitali Gajduchik
df. 15 0
Artem Rakhmanov
df. 13 1
Alexey Kovtun
df. 8 1
Artem Kontsevoj
mf. 18 3
Denis Grechikho
mf. 16 2
Vladislav Vasiljev
mf. 16 3
Chidi Osuchukwu
mf. 9 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 5 0
Evgeni Shevchenko
fw. 3 1
Rezerwowi
Artem Denisenko
gk. 0 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 12 0
Maksim Chyzh
mf. 9 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 6 1
Savior Nvafor
mf. 1 0
Egor Bogomolskiy
fw. 13 1
Oleg Nikiforenko
fw. 7 1
Artem Petrenko
fw. 6 0
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Nie zagra
Ilya Kolpachuk
df. 13 1
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
William Matheus
df. 9 0
Aleksey Antilevski
mf. 1 0
Vsevolod Sadovsky
fw. 0 0
Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Mikhail Baranovski
gk. 13 -21
Yurii Pantia
df. 15 0
Vladislav Zhuk
df. 14 1
Kirill Pavlyuchek
df. 1 0
Victor Mudrac
df. 0 0
Gleb Shevchenko
mf. 12 1
Andrey Chukhley
mf. 9 4
Evgeni Barsukov
mf. 2 0
Marko Stojanovic
mf. 0 0
Francis Narh
fw. 17 4
Dennis Tetteh
fw. 10 1
Rezerwowi
Nikolai Romanyuk
gk. 4 -8
Egor Potapov
df. 13 0
Igor Tymonyuk
df. 13 0
Vladislav Malkevich
df. 7 0
Igor Costrov
mf. 16 0
Maksym Sliusar
mf. 10 5
Aleksandr Kotlyarov
fw. 15 1
Nikita Melnikov
fw. 11 2
Dmitri Krivosheev
fw. 1 0
Nie zagra
Aleksandr Raevskiy
mf. 12 0
Yuriy Nedashkovskiy
df. 12 1
Ilya Vasilevich
fw. 10 0
Evgeni Ivanenko
gk. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
51 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.90
3.50
3.80
1.80
1.95
1.78
3.30
3.80
1.75
1.85
1.87
3.30
3.85

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
18.07.20
Rukh
BATE
P
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
W
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
W
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
W
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
Rukh
Vitebsk
P
06.06.20
Isloch
Rukh
R
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
Slavia Mozyr
11.07.20
BATE
Slavia Mozyr
R
03.07.20
Slavia Mozyr
Slutsk
W
26.06.20
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
P
19.06.20
Slavia Mozyr
FK Smolevichi
W
13.06.20
Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
P
06.06.20
Slavia Mozyr
Neman
P
30.05.20
Belshina Bobruisk
Slavia Mozyr
W
22.05.20
Slavia Mozyr
Gorodeya
R
16.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
P
09.05.20
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
03.05.20
Vitebsk
Slavia Mozyr
W
25.04.20
Slavia Mozyr
FC Minsk
P
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
P
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
W
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
W
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
18 9 7 2 29:9 34
2
BATE
18 10 4 4 33:18 34
3
Neman
17 9 4 4 22:13 31
4
Energetik-BGU
18 9 2 7 25:25 29
5
Dinamo Minsk
18 8 3 7 21:13 27
6
Torpedo-BelAZ
18 7 6 5 21:20 27
7
Vitebsk
18 6 8 4 18:18 26
8
Dinamo Brest
16 8 2 6 31:20 26
9
Rukh
18 6 7 5 23:17 25
10
Isloch
18 7 2 9 20:25 23
11
Slavia Mozyr
17 6 4 7 21:29 22
12
Slutsk
17 6 3 8 21:27 21
13
Gorodeya
18 5 4 9 17:29 19
14
FC Minsk
16 5 3 8 19:29 18
15
FK Smolevichi
17 3 5 9 20:27 14
16
Belshina Bobruisk
18 2 4 12 15:37 10
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Neman
5 3 2 0 3:0 11
2
Dinamo Brest
5 3 1 1 14:6 10
3
Rukh
5 3 1 1 13:5 10
4
Shakhtyor Soligorsk
5 2 3 0 10:4 9
5
Dinamo Minsk
5 2 2 1 3:1 8
6
Vitebsk
5 2 2 1 4:3 8
7
Energetik-BGU
5 2 1 2 8:10 7
8
Slavia Mozyr
5 2 1 2 6:9 7
9
BATE
5 2 1 2 6:4 7
10
FK Smolevichi
5 2 1 2 9:8 7
11
Torpedo-BelAZ
5 1 2 2 5:8 5
12
FC Minsk
5 1 2 2 5:6 5
13
Isloch
5 1 1 3 6:8 4
14
Gorodeya
5 1 1 3 6:12 4
15
Belshina Bobruisk
5 1 1 3 5:10 4
16
Slutsk
5 1 0 4 4:10 3
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Neman
9 6 2 1 15:6 20
2
Shakhtyor Soligorsk
9 5 2 2 17:5 17
3
Torpedo-BelAZ
9 5 2 2 10:8 17
4
Isloch
9 5 2 2 14:10 17
5
Dinamo Minsk
9 5 1 3 8:4 16
6
Vitebsk
9 4 4 1 9:6 16
7
BATE
9 4 3 2 11:7 15
8
Energetik-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Dinamo Brest
8 4 1 3 17:12 13
10
Slutsk
9 3 3 3 12:11 12
11
Slavia Mozyr
8 3 3 2 10:10 12
12
Rukh
9 3 2 4 7:10 11
13
FK Smolevichi
9 3 2 4 16:17 11
14
Gorodeya
9 3 2 4 9:12 11
15
FC Minsk
8 3 2 3 11:15 11
16
Belshina Bobruisk
9 1 2 6 7:19 5
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
9 6 1 2 22:11 19
2
Shakhtyor Soligorsk
9 4 5 0 12:4 17
3
Energetik-BGU
10 5 1 4 9:10 16
4
Rukh
9 3 5 1 16:7 14
5
Dinamo Brest
8 4 1 3 14:8 13
6
Dinamo Minsk
9 3 2 4 13:9 11
7
Neman
8 3 2 3 7:7 11
8
Torpedo-BelAZ
9 2 4 3 11:12 10
9
Slavia Mozyr
9 3 1 5 11:19 10
10
Vitebsk
9 2 4 3 9:12 10
11
Slutsk
8 3 0 5 9:16 9
12
Gorodeya
9 2 2 5 8:17 8
13
FC Minsk
8 2 1 5 8:14 7
14
Isloch
9 2 0 7 6:15 6
15
Belshina Bobruisk
9 1 2 6 8:18 5
16
FK Smolevichi
8 0 3 5 4:10 3
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj