1:2
Rukh — Shakhtyor Soligorsk Mecz zakończył się 22 Lis 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Shakhtyor Soligorsk

22 Lis 2020, 12:00 (CET)
22 Lis 2020, 12:00 (CET) Mecz zakończył się
Rukh
1 : 2
Shakhtyor Soligorsk
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Amin Kurgheli

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 14 -16
Oleksandr Mihunov
df. 25 1
Artem Rakhmanov
df. 23 2
Alexey Kovtun
df. 15 1
Denis Grechikho
mf. 24 6
Savior Nvafor
mf. 5 0
Aleksey Antilevski
mf. 2 1
Egor Bogomolskiy
fw. 21 3
Evgeni Shevchenko
fw. 13 4
Artem Petrenko
fw. 9 0
Vsevolod Sadovsky
fw. 7 4
Rezerwowi
Aleksandr Nechaev
gk. 13 -17
Artem Denisenko
gk. 1 0
Ilya Kolpachuk
df. 18 1
Vladislav Morozov
fw. 5 0
Tsepenkov Kirill
fw. 0 0
Nie zagra
Vladislav Vasiljev
mf. 26 8
Artem Kontsevoj
mf. 25 5
Vitali Gajduchik
df. 21 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 18 0
Oleg Nikiforenko
fw. 16 5
William Matheus
df. 16 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 10 0
Maksim Chyzh
mf. 10 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 10 1
Shakhtyor Soligorsk

Roman Hryhorchuk
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Pavel Chesnovskiy
gk. 0 0
Nikola Antić
df. 23 3
Ruslan Khadarkevich
df. 23 0
Alexander Sachivko
df. 22 0
Roman Begunov
df. 11 2
Dmitry Podstrelov
mf. 28 8
Julius Szöke
mf. 22 2
Yury Kendysh
mf. 22 3
Igor Ivanovic
fw. 26 4
Artyom Arkhipov
fw. 12 4
Jasur Yakhshiboev
fw. 11 7
Rezerwowi
Maxim Belov
gk. 0 0
Igor Byrko
df. 21 1
Viktor Sotnikov
df. 3 0
Sergey Balanovich
mf. 22 1
Aleksandr Selyava
mf. 21 0
Giorgi Diasamidze
mf. 10 2
Junior Kabananga
fw. 4 0
Ilya Cherniak
fw. 0 0
Nie zagra
Alexandr Gutor
gk. 28 -18
Darko Bodul
fw. 24 3
Tin Vukmanich
df. 10 0
Sergey Politevich
df. 5 0
Diego Silva Santos
mf. 3 0
Makar Litskevich
mf. 1 0
Nikita Korzun
mf. 1 0

Aktualności

Skład
Skład
52 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
9.80
5.00
1.20
2.19
1.53
8.00
6.00
1.24

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
06.11.20
Vitebsk
Rukh
R
25.10.20
Rukh
Isloch
R
18.10.20
Dinamo Brest
Rukh
P
27.09.20
Rukh
Slutsk
W
18.09.20
FK Smolevichi
Rukh
W
12.09.20
Rukh
Neman
P
22.08.20
Gorodeya
Rukh
W
08.08.20
Rukh
Torpedo-BelAZ
R
02.08.20
FC Minsk
Rukh
W
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
R
18.07.20
Rukh
BATE
P
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
W
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
W
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
W
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
Rukh
Vitebsk
P
06.06.20
Isloch
Rukh
R
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
Shakhtyor Soligorsk
07.11.20
Shakhtyor Soligorsk
BATE
R
31.10.20
Belshina Bobruisk
Shakhtyor Soligorsk
W
25.10.20
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
W
18.10.20
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Minsk
P
20.09.20
Slavia Mozyr
Shakhtyor Soligorsk
P
12.09.20
Shakhtyor Soligorsk
Vitebsk
W
21.08.20
Isloch
Shakhtyor Soligorsk
P
06.08.20
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
W
31.07.20
Slutsk
Shakhtyor Soligorsk
W
26.07.20
Shakhtyor Soligorsk
FK Smolevichi
W
19.07.20
Neman
Shakhtyor Soligorsk
R
11.07.20
Shakhtyor Soligorsk
Gorodeya
W
05.07.20
Torpedo-BelAZ
Shakhtyor Soligorsk
W
27.06.20
FC Minsk
Shakhtyor Soligorsk
R
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
BATE
Shakhtyor Soligorsk
R
07.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Energetik-BGU
W
30.05.20
Dinamo Minsk
Shakhtyor Soligorsk
W
22.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Belshina Bobruisk
W
16.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
W
10.05.20
Vitebsk
Shakhtyor Soligorsk
R
03.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
W
25.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
W
17.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Slutsk
P
12.04.20
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
R
04.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
28.03.20
Gorodeya
Shakhtyor Soligorsk
W
19.03.20
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
28 16 6 6 60:32 54
2
Shakhtyor Soligorsk
28 15 8 5 51:18 53
3
Neman
28 15 5 8 39:26 50
4
Torpedo-BelAZ
28 14 8 6 50:35 50
5
Dinamo Brest
28 15 3 10 56:38 48
6
Dinamo Minsk
28 15 3 10 35:23 48
7
Isloch
28 13 5 10 45:42 44
8
Rukh
28 10 11 7 49:33 41
9
Energetik-BGU
28 11 5 12 40:41 38
10
FC Minsk
28 11 4 13 41:51 37
11
Vitebsk
28 8 11 9 26:33 35
12
Slavia Mozyr
28 8 9 11 36:48 33
13
Gorodeya
28 8 6 14 27:42 30
14
Slutsk
28 8 3 17 31:54 27
15
Belshina Bobruisk
28 5 6 17 31:59 21
16
FK Smolevichi
28 3 5 20 27:69 14
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Minsk
5 5 0 0 8:2 15
2
Torpedo-BelAZ
5 4 0 1 14:6 12
3
Dinamo Brest
5 3 1 1 13:8 10
4
Gorodeya
5 3 1 1 8:4 10
5
Neman
5 3 0 2 8:4 9
6
FC Minsk
5 3 0 2 10:9 9
7
BATE
5 2 2 1 11:9 8
8
Rukh
5 2 2 1 14:6 8
9
Shakhtyor Soligorsk
5 2 1 2 8:5 7
10
Slutsk
5 2 0 3 6:9 6
11
Isloch
5 1 3 1 9:9 6
12
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:6 5
13
Vitebsk
5 1 2 2 3:5 5
14
Energetik-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 5:15 2
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 4:16 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Minsk
14 9 1 4 17:10 28
2
Shakhtyor Soligorsk
14 8 3 3 28:7 27
3
Torpedo-BelAZ
14 8 3 3 22:15 27
4
BATE
14 8 3 3 28:14 27
5
Isloch
14 8 3 3 27:19 27
6
Neman
14 8 2 4 19:11 26
7
Dinamo Brest
14 8 1 5 31:21 25
8
Vitebsk
14 6 6 2 15:10 24
9
FC Minsk
14 7 2 5 23:23 23
10
Energetik-BGU
14 5 3 6 24:26 18
11
Slavia Mozyr
14 4 6 4 16:18 18
12
Rukh
14 4 5 5 21:20 17
13
Gorodeya
14 4 4 6 17:20 16
14
Slutsk
14 4 3 7 16:20 15
15
FK Smolevichi
14 3 2 9 18:38 11
16
Belshina Bobruisk
14 2 2 10 15:35 8
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
14 8 3 3 32:18 27
2
Shakhtyor Soligorsk
14 7 5 2 23:11 26
3
Rukh
14 6 6 2 28:13 24
4
Neman
14 7 3 4 20:15 24
5
Dinamo Brest
14 7 2 5 25:17 23
6
Torpedo-BelAZ
14 6 5 3 28:20 23
7
Dinamo Minsk
14 6 2 6 18:13 20
8
Energetik-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Isloch
14 5 2 7 18:23 17
10
Slavia Mozyr
14 4 3 7 20:30 15
11
FC Minsk
14 4 2 8 18:28 14
12
Gorodeya
14 4 2 8 10:22 14
13
Belshina Bobruisk
14 3 4 7 16:24 13
14
Slutsk
14 4 0 10 15:34 12
15
Vitebsk
14 2 5 7 11:23 11
16
FK Smolevichi
14 0 3 11 9:31 3