1:4
Rukh — Dinamo Brest Mecz zakończył się 31 Maj 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Dinamo Brest

31 Maj 2020, 19:00 (CEST)
31 Maj 2020, 19:00 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
1 : 4
Dinamo Brest
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Sergei Tsinkevich

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 1 -1
Artem Rakhmanov
df. 8 0
Ilya Kolpachuk
df. 8 1
Vitali Gajduchik
df. 8 0
William Matheus
df. 8 0
Artem Kontsevoj
mf. 10 0
Denis Grechikho
mf. 9 1
Pavel Sedko
mf. 8 2
Vladislav Vasiljev
mf. 8 2
Chidi Osuchukwu
mf. 4 0
Abdoulaye Diallo
fw. 9 0
Rezerwowi
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Oleksandr Mihunov
df. 8 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 9 0
Gheorghe Andronic
mf. 7 1
Maksim Chyzh
mf. 6 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Egor Bogomolskiy
fw. 6 0
Oleg Nikiforenko
fw. 2 0
Vladislav Morozov
fw. 2 0
Nie zagra
Artem Petrenko
fw. 6 0
Alexey Kovtun
df. 3 1
Bogdan Sadovskiy
fw. 1 0
Dinamo Brest

Serghei Kovalchuk
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Sergey Ignatovich
gk. 3 -4
Aleksandr Pavlovets
df. 9 0
Kiki Gabi
df. 9 2
Kirill Pechenin
df. 4 0
Yevhen Khacheridi
df. 2 0
Artem Bykov
mf. 9 0
Oleksandr Noyok
mf. 9 0
Roman Yuzepchukh
mf. 9 0
Sergey Kislyak
mf. 9 1
Artem Milevskiy
fw. 10 3
Mikhail Gordejchuk
fw. 9 1
Rezerwowi
Pavel Pavlyuchenko
gk. 7 -9
Aleh Veratsila
df. 8 0
Maksim Vitus
df. 5 0
Pavel Savitski
mf. 9 1
Vsevolod Sadovsky
mf. 7 0
Sergey Krivets
mf. 5 0
Denis Laptev
fw. 8 2
Nie zagra
Evgeni Shevchenko
fw. 5 0
Elis Bakaj
mf. 3 0
Denis Duarte
df. 0 0
Georgios Katsikas
df. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
56 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
3.52
3.30
2.05
1.70
2.10
3.35
3.30
2.05

Bezpośrednie spotkania

Puchar Białorusi 2019-2020
27.07.19
Rukh
Dinamo Brest
0
:
1

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
Dinamo Brest
20.05.20
Dinamo Brest
BATE
P
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo Brest
P
10.05.20
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
W
03.05.20
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
W
25.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
P
18.04.20
Vitebsk
Dinamo Brest
P
12.04.20
Dinamo Brest
Isloch
W
04.04.20
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
P
28.03.20
Slutsk
Dinamo Brest
W
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
11 8 1 2 23:10 25
2
Energetik-BGU
11 7 1 3 17:13 22
3
Torpedo-BelAZ
11 6 3 2 15:9 21
4
Shakhtyor Soligorsk
11 6 3 2 16:3 21
5
Slutsk
10 5 2 3 16:15 17
6
Isloch
11 5 0 6 12:16 15
7
Slavia Mozyr
11 4 3 4 14:17 15
8
Rukh
10 3 5 2 8:6 14
9
Neman
10 4 2 4 14:12 14
10
Vitebsk
11 3 5 3 11:13 14
11
Dinamo Brest
10 4 1 5 13:13 13
12
Dinamo Minsk
11 4 1 6 13:12 13
13
Gorodeya
11 3 3 5 7:13 12
14
FC Minsk
8 3 1 4 12:16 10
15
FK Smolevichi
10 0 4 6 7:16 4
16
Belshina Bobruisk
11 0 3 8 9:23 3
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 5 0 0 15:5 15
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 11:0 13
3
Energetik-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 11:7 10
5
Neman
5 3 0 2 11:8 9
6
Slavia Mozyr
5 2 2 1 7:7 8
7
Rukh
5 1 4 0 6:4 7
8
Slutsk
5 2 1 2 7:9 7
9
Dinamo Brest
5 2 0 3 7:8 6
10
FC Minsk
5 1 1 3 6:11 4
11
Vitebsk
5 0 4 1 7:8 4
12
Dinamo Minsk
5 1 1 3 4:6 4
13
Gorodeya
5 0 3 2 4:8 3
14
Isloch
5 1 0 4 3:9 3
15
FK Smolevichi
5 0 1 4 5:12 1
16
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:13 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
7 5 0 2 11:7 15
2
BATE
5 4 1 0 8:1 13
3
Torpedo-BelAZ
5 4 1 0 8:2 13
4
Neman
5 3 1 1 11:6 10
5
Shakhtyor Soligorsk
6 3 1 2 11:3 10
6
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Dinamo Minsk
6 3 0 3 6:4 9
8
Slutsk
6 2 2 2 9:8 8
9
Vitebsk
5 2 2 1 5:4 8
10
Dinamo Brest
6 2 1 3 8:10 7
11
Slavia Mozyr
5 1 3 1 4:5 6
12
Rukh
4 1 2 1 2:2 5
13
Gorodeya
5 1 1 3 2:7 4
14
FC Minsk
3 1 0 2 5:10 3
15
Belshina Bobruisk
6 0 2 4 5:12 2
16
FK Smolevichi
5 0 1 4 4:11 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
BATE
6 4 0 2 15:9 12
3
Shakhtyor Soligorsk
5 3 2 0 5:0 11
4
Slutsk
4 3 0 1 7:7 9
5
Rukh
6 2 3 1 6:4 9
6
Slavia Mozyr
6 3 0 3 10:12 9
7
Torpedo-BelAZ
6 2 2 2 7:7 8
8
Gorodeya
6 2 2 2 5:6 8
9
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
10
Vitebsk
6 1 3 2 6:9 6
11
Dinamo Brest
4 2 0 2 5:3 6
12
Dinamo Minsk
5 1 1 3 7:8 4
13
Neman
5 1 1 3 3:6 4
14
FK Smolevichi
5 0 3 2 3:5 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:11 1
16
Isloch
4 0 0 4 1:9 0