0:3
Rukh — BATE Mecz zakończył się 18 Lip 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — BATE

18 Lip 2020, 19:30 (CEST)
18 Lip 2020, 19:30 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
0 : 3
BATE
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Amin Kurgheli

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 8 -9
Oleksandr Mihunov
df. 15 1
Vitali Gajduchik
df. 14 0
Artem Rakhmanov
df. 12 1
Alexey Kovtun
df. 7 1
Artem Kontsevoj
mf. 17 3
Denis Grechikho
mf. 15 2
Vladislav Vasiljev
mf. 15 3
Chidi Osuchukwu
mf. 8 0
Egor Bogomolskiy
fw. 12 1
Evgeni Shevchenko
fw. 2 1
Rezerwowi
Artem Denisenko
gk. 0 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 12 0
Maksim Chyzh
mf. 8 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 5 1
Aleksey Antilevski
mf. 1 0
Savior Nvafor
mf. 1 0
Oleg Nikiforenko
fw. 7 1
Bogdan Sadovskiy
fw. 4 0
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Nie zagra
Ilya Kolpachuk
df. 13 1
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
William Matheus
df. 9 0
Artem Petrenko
fw. 6 0
Dmitri Sibilev
mf. 1 0
Vsevolod Sadovsky
fw. 0 0
BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Shcherbitski
gk. 6 -5
Aleksandar Filipović
df. 14 0
Zakhar Volkov
df. 14 0
Вojan Nastić
df. 14 0
Egor Filipenko
df. 11 0
Jakov Filipović
df. 8 0
Pavel Nekhajchik
mf. 16 7
Stanislav Dragun
mf. 16 5
Dzmitry Baha
mf. 15 1
Hervaine Moukam
mf. 5 0
Maksim Skavysh
fw. 16 3
Rezerwowi
Anton Chichkan
gk. 11 -13
Dmitri Bessmertny
df. 10 0
Boris Kopitović
df. 5 0
Eughenij Berezkin
mf. 5 0
Aleksandr Volodjko
mf. 1 0
Anton Saroka
fw. 5 2
Bojan Dubajic
fw. 5 1
Nie zagra
Igor Stasevich
mf. 17 4
Eugeniy Yablonskiy
df. 15 0
Nemanja Milic
fw. 14 5
Willum Thór Willumsson
mf. 10 1

Aktualności

Skład
Skład
27 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
3.80
3.50
1.90
1.90
1.85
3.50
3.30
1.84
1.80
1.80
3.60
3.45
1.87

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
04.04.20
BATE
Rukh

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
W
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
W
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
W
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
Rukh
Vitebsk
P
06.06.20
Isloch
Rukh
R
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
BATE
11.07.20
BATE
Slavia Mozyr
R
04.07.20
BATE
Energetik-BGU
P
27.06.20
BATE
Dinamo Minsk
P
21.06.20
Belshina Bobruisk
BATE
W
14.06.20
BATE
Shakhtyor Soligorsk
R
07.06.20
Vitebsk
BATE
R
31.05.20
BATE
Isloch
W
20.05.20
Dinamo Brest
BATE
W
16.05.20
BATE
Slutsk
W
10.05.20
FK Smolevichi
BATE
W
03.05.20
BATE
Neman
W
25.04.20
Gorodeya
BATE
W
18.04.20
BATE
Torpedo-BelAZ
R
12.04.20
FC Minsk
BATE
W
04.04.20
BATE
Rukh
W
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
P
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
17 9 6 2 29:9 33
2
BATE
17 9 4 4 30:18 31
3
Neman
16 9 3 4 22:13 30
4
Energetik-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Dinamo Brest
16 8 2 6 31:20 26
6
Dinamo Minsk
17 8 2 7 21:13 26
7
Vitebsk
18 6 8 4 18:18 26
8
Torpedo-BelAZ
17 7 5 5 21:20 26
9
Rukh
17 6 7 4 23:14 25
10
Isloch
18 7 2 9 20:25 23
11
Slavia Mozyr
17 6 4 7 21:29 22
12
Slutsk
17 6 3 8 21:27 21
13
Gorodeya
18 5 4 9 17:29 19
14
FC Minsk
15 4 3 8 17:28 15
15
FK Smolevichi
17 3 5 9 20:27 14
16
Belshina Bobruisk
18 2 4 12 15:37 10
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Neman
5 4 1 0 5:0 13
2
Dinamo Brest
5 3 1 1 14:6 10
3
Rukh
5 3 1 1 13:3 10
4
Dinamo Minsk
5 3 1 1 4:1 10
5
Shakhtyor Soligorsk
5 2 3 0 12:6 9
6
Vitebsk
5 2 2 1 4:3 8
7
Energetik-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Slavia Mozyr
5 2 1 2 6:9 7
9
FK Smolevichi
5 2 1 2 9:8 7
10
BATE
5 1 2 2 5:6 5
11
Isloch
5 1 1 3 6:8 4
12
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 5:10 4
13
Gorodeya
5 1 1 3 6:12 4
14
Belshina Bobruisk
5 1 1 3 5:10 4
15
Slutsk
5 1 0 4 4:10 3
16
FC Minsk
5 0 2 3 3:6 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Neman
8 6 1 1 15:6 19
2
Shakhtyor Soligorsk
9 5 2 2 17:5 17
3
Isloch
9 5 2 2 14:10 17
4
Dinamo Minsk
9 5 1 3 8:4 16
5
Torpedo-BelAZ
8 5 1 2 10:8 16
6
Vitebsk
9 4 4 1 9:6 16
7
BATE
9 4 3 2 11:7 15
8
Energetik-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Dinamo Brest
8 4 1 3 17:12 13
10
Slutsk
9 3 3 3 12:11 12
11
Slavia Mozyr
8 3 3 2 10:10 12
12
FK Smolevichi
9 3 2 4 16:17 11
13
Rukh
8 3 2 3 7:7 11
14
Gorodeya
9 3 2 4 9:12 11
15
FC Minsk
7 2 2 3 9:14 8
16
Belshina Bobruisk
9 1 2 6 7:19 5
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Shakhtyor Soligorsk
8 4 4 0 12:4 16
3
BATE
8 5 1 2 19:11 16
4
Rukh
9 3 5 1 16:7 14
5
Dinamo Brest
8 4 1 3 14:8 13
6
Neman
8 3 2 3 7:7 11
7
Dinamo Minsk
8 3 1 4 13:9 10
8
Slavia Mozyr
9 3 1 5 11:19 10
9
Torpedo-BelAZ
9 2 4 3 11:12 10
10
Vitebsk
9 2 4 3 9:12 10
11
Slutsk
8 3 0 5 9:16 9
12
Gorodeya
9 2 2 5 8:17 8
13
FC Minsk
8 2 1 5 8:14 7
14
Isloch
9 2 0 7 6:15 6
15
Belshina Bobruisk
9 1 2 6 8:18 5
16
FK Smolevichi
8 0 3 5 4:10 3