Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
2:1
Orsha — Granit Mecz zakończył się 16 Maj 2020
Następny mecz między tymi drużynami
19 Wrz, 14:00

Zakłady i typy na spotkanie Orsha — Granit

16 Maj 2020, 15:00 (CEST)
16 Maj 2020, 15:00 (CEST)
Sędzia: Olga Tereshko Stadion: Gorodskoy (Orsha, Belarus)
Orsha
2 : 1
Granit

Składy

Orsha

Aleksandr Vopsev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Ilya Motalygo
gk. 4 -4
Antonio Siyaka
df. 4 0
Ilya Dzhugir
df. 4 0
Marat Kalinchenko
df. 4 0
Gleb Zheleznikov
mf. 4 1
Oleksiy Tupchyi
mf. 4 0
Semen Smunev
mf. 4 0
Stepan Makarov
mf. 4 1
Evgeni Zemko
mf. 1 0
Evgeni Kalinin
fw. 4 2
Nikita Shugunkov
fw. 0 0
Rezerwowi
Anton Pugach
gk. 0 0
Gleb Svetilov
df. 0 0
Vladislav Znak
mf. 4 0
Dmitri Burevskiy
mf. 3 0
Dmitri Lutik
mf. 3 0
Ivan Berezun
mf. 3 0
Aleksandr Burnos
fw. 3 0
Nie zagra
Nikolay Kitaev
fw. 2 0
Kirill Vajtekhovich
mf. 1 0
Valeri Doroshenko
df. 1 0
Stanislav Irshev
df. 0 0
Vladislav Veremeichik
df. 0 0
Granit

Oleg Korol
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Nikolai Bogdan
gk. 4 -9
Aleksandr Demidovich
df. 4 0
Vladislav Borisenko
df. 4 0
Yuri Kraiko
df. 4 0
Aleksey Tkhagalegov
df. 3 0
Andrey Levkovets
mf. 4 0
Artur Tishko
mf. 4 1
Maksim Pavlovets
mf. 4 0
Stanislav Gnedko
mf. 4 0
Fedor Sapon
fw. 4 0
Vladislav Brinchuk
fw. 4 0
Rezerwowi
Pavel Okhremchuk
gk. 0 0
Vladislav Shubovich
df. 3 0
Evgeni Bobruk
mf. 4 0
Evgeni Azerskiy
fw. 4 1
Egor Pitzyk
fw. 1 0
Nie zagra
Mikhail Kovalevich
mf. 1 0
Oleg Gorbach
fw. 1 0
Ilya Denisenya
df. 0 0
Vladislav Knyrevich
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
55 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.80
3.65
3.88
1.95
1.75
1.94
3.50
3.45
1.92
1.79
1.71
3.65
3.75

Bezpośrednie spotkania

First League 2019
19.10.19
Granit
Orsha
3
:
1
15.06.19
Orsha
Granit
1
:
0
First League 2018
08.09.18
Granit
Orsha
1
:
0
12.05.18
Orsha
Granit
0
:
3
First League 2017
09.09.17
Granit
Orsha
0
:
1
13.05.17
Orsha
Granit
2
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

Orsha
10.05.20
Oshmyany
Orsha
R
02.05.20
Orsha
Smorgon
R
25.04.20
Slonim-2017
Orsha
P
18.04.20
Orsha
Lida
W
Granit
10.05.20
Granit
Volna
P
03.05.20
Sputnik
Granit
P
26.04.20
Granit
Arsenal Dzerzhinsk
P
18.04.20
Krumkachy
Granit
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Lokomotiv Gomel
4 3 1 0 15:5 10
2
Sputnik
4 3 1 0 5:1 10
3
Smorgon
4 2 2 0 4:1 8
4
Krumkachy
4 2 1 1 9:6 7
5
Volna
4 2 1 1 4:4 7
6
Arsenal Dzerzhinsk
3 2 0 1 3:4 6
7
Oshmyany
4 1 1 2 5:4 4
8
Slonim-2017
4 1 1 2 3:6 4
9
Orsha
4 1 2 1 4:4 2
10
Lida
4 1 1 2 6:5 1
11
Granit
4 0 0 4 2:9 0
12
Gomel
3 0 2 1 3:4 -3
13
FC Naftan
4 1 3 0 6:5 -9
14
Khimik Svetlogorsk
4 0 0 4 0:11 -9
Uwagi

Orsha: -3 Punkty

Lida: -3 Punkty

Gomel: -5 Punkty

FC Naftan: -15 Punkty

Khimik Svetlogorsk: -9 Punkty

Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Lokomotiv Gomel
4 3 1 0 15:5 10
2
Sputnik
4 3 1 0 5:1 10
3
Smorgon
4 2 2 0 4:1 8
4
Krumkachy
4 2 1 1 9:6 7
5
Volna
4 2 1 1 4:4 7
6
FC Naftan
4 1 3 0 6:5 6
7
Arsenal Dzerzhinsk
3 2 0 1 3:4 6
8
Orsha
4 1 2 1 4:4 5
9
Lida
4 1 1 2 6:5 4
10
Oshmyany
4 1 1 2 5:4 4
11
Slonim-2017
4 1 1 2 3:6 4
12
Gomel
3 0 2 1 3:4 2
13
Granit
4 0 0 4 2:9 0
14
Khimik Svetlogorsk
4 0 0 4 0:11 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Lokomotiv Gomel
3 2 1 0 12:3 7
2
Sputnik
3 2 1 0 4:1 7
3
Smorgon
2 2 0 0 3:0 6
4
Krumkachy
2 1 1 0 5:2 4
5
FC Naftan
2 1 1 0 3:2 4
6
Volna
2 1 1 0 3:2 4
7
Orsha
2 1 1 0 3:2 4
8
Lida
1 1 0 0 3:0 3
9
Slonim-2017
1 1 0 0 2:1 3
10
Arsenal Dzerzhinsk
2 1 0 1 1:3 3
11
Gomel
2 0 1 1 2:3 1
12
Oshmyany
2 0 1 1 0:1 1
13
Granit
2 0 0 2 1:3 0
14
Khimik Svetlogorsk
1 0 0 1 0:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Oshmyany
2 1 0 1 5:3 3
2
Lokomotiv Gomel
1 1 0 0 3:2 3
3
Arsenal Dzerzhinsk
1 1 0 0 2:1 3
4
Sputnik
1 1 0 0 1:0 3
5
Krumkachy
2 1 0 1 4:4 3
6
Volna
2 1 0 1 1:2 3
7
FC Naftan
2 0 2 0 3:3 2
8
Smorgon
2 0 2 0 1:1 2
9
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
10
Orsha
2 0 1 1 1:2 1
11
Lida
3 0 1 2 3:5 1
12
Slonim-2017
3 0 1 2 1:5 1
13
Granit
2 0 0 2 1:6 0
14
Khimik Svetlogorsk
3 0 0 3 0:7 0