Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
2:1
Isloch — Belshina Bobruisk Mecz zakończył się 10 Maj 2020
Następny mecz między tymi drużynami
25 Sie, 12:00

Zakłady i typy na spotkanie Isloch — Belshina Bobruisk

10 Maj 2020, 13:00 (CEST)
10 Maj 2020, 13:00 (CEST)
Sędzia: Dmitriy Dolya Stadion: Traktor (Minsk, Belarus)
Isloch
2 : 1
Belshina Bobruisk

Składy

Isloch

Vitali Zhukovski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Yegor Khatkevich
gk. 7 -11
Godfrey Bitok Stephen
df. 7 0
Pavel Rybak
df. 7 0
Sergei Karpovich
df. 7 0
Sergey Kontsevoy
df. 7 0
Alyaksey Yanushkevich
df. 4 0
Oleg Patotskiy
mf. 7 0
Sandro Tsveiba
mf. 7 0
Dmitri Komarovski
fw. 7 3
Momo Yansane
fw. 7 3
Nikolai Yanush
fw. 7 1
Rezerwowi
Vladislav Vasilyuchek
gk. 0 0
Oluwaseun Adegbola
df. 1 0
Semen Lazarchik
df. 0 0
Victor Tyushkevich
df. 0 0
Oleksandr Papush
mf. 5 0
Evgeni Krasnov
mf. 3 0
Aleksandr Bychenok
mf. 0 0
Roman Lisovskiy
mf. 0 0
Aleksandr Kholodinsky
fw. 4 0
Dmitri Nekrashevich
fw. 0 0
Nie zagra
Alyaksandr Makas
fw. 6 2
Vladislav Glinskiy
df. 2 0
Igor Kuzmenok
df. 0 0
Belshina Bobruisk

Eduard Gradoboev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Sergey Turanok
gk. 4 -8
Vladislav Yasukevich
df. 7 0
Konstantin Kuchinskiy
df. 5 0
Pavel Bordukov
mf. 7 1
Samuel Odeyobo
mf. 7 0
Sergey Glebko
mf. 7 1
Mikhail Bashilov
mf. 6 0
Roman Salimov
mf. 5 0
Vladislav Solanovich
mf. 5 0
Leonid Kovel
fw. 7 3
Nivaldo Ferreira
fw. 2 0
Rezerwowi
Aleksey Kharitonovich
gk. 3 -5
Nikita Rochev
df. 5 0
Mykhailo Pysko
df. 1 0
Danila Nechaev
df. 0 0
Evgeniy Kirisov
df. 0 0
Ilya Boltrushevich
df. 0 0
Kirill Malyarov
mf. 4 0
Andrey Bezhonov
mf. 3 0
Dmitriy Rekish
mf. 3 0
German Barkovskiy
fw. 2 0
Nie zagra
Evgeni Skoblikov
mf. 6 0
Maksim Grek
df. 4 0
Anton Novik
mf. 2 0
Ibrahim Sori Fofan
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
57 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.65
3.85
5.35
1.80
2.00
1.70
3.70
5.00
1.82
1.99
1.65
3.45
5.15

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2016
17.09.16
Belshina Bobruisk
Isloch
0
:
0
12.05.16
Isloch
Belshina Bobruisk
2
:
3

Wyniki poprzedniego turnieju

Isloch
03.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
P
26.04.20
Isloch
Vitebsk
W
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
W
12.04.20
Dinamo Brest
Isloch
P
05.04.20
Isloch
Slutsk
P
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
W
21.03.20
Isloch
Neman
W
Belshina Bobruisk
03.05.20
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
P
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
P
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
R
10.04.20
Neman
Belshina Bobruisk
R
03.04.20
Belshina Bobruisk
Gorodeya
P
27.03.20
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
P
22.03.20
Belshina Bobruisk
FC Minsk
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Slutsk
8 5 1 2 15:11 16
Torpedo-BelAZ
8 4 3 1 9:4 15
Energetik-BGU
8 5 0 3 10:8 15
4
BATE
7 4 1 2 11:6 13
5
Rukh
8 3 3 2 7:5 12
6
Isloch
7 4 0 3 9:11 12
7
Shakhtyor Soligorsk
7 3 2 2 9:3 11
8
Slavia Mozyr
8 3 2 3 10:12 11
9
Gorodeya
8 3 2 3 5:7 11
10
Vitebsk
7 3 1 3 6:8 10
11
FC Minsk
8 3 1 4 12:16 10
12
Dinamo Brest
7 3 1 3 9:7 10
13
Dinamo Minsk
7 3 0 4 10:8 9
14
Neman
8 2 2 4 9:11 8
15
FK Smolevichi
7 0 3 4 3:9 3
16
Belshina Bobruisk
7 0 2 5 5:13 2
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 4 1 0 9:1 13
2
Slutsk
5 3 1 1 9:7 10
3
Rukh
5 2 3 0 6:3 9
4
Dinamo Minsk
5 3 0 2 8:4 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 7:2 9
6
Shakhtyor Soligorsk
5 2 2 1 7:2 8
7
Gorodeya
5 2 2 1 4:4 8
8
Vitebsk
5 2 1 2 5:6 7
9
Dinamo Brest
5 2 0 3 7:6 6
10
Energetik-BGU
5 2 0 3 4:7 6
11
Isloch
5 2 0 3 7:11 6
12
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:7 5
13
Neman
5 1 1 3 7:10 4
14
FC Minsk
5 1 1 3 6:11 4
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 4:9 2
16
FK Smolevichi
5 0 2 3 2:7 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
5 4 0 1 8:4 12
2
BATE
3 2 1 0 4:1 7
3
Torpedo-BelAZ
3 2 1 0 3:0 7
4
Slutsk
5 2 1 2 8:7 7
5
Neman
4 2 1 1 8:5 7
6
Energetik-BGU
3 2 0 1 5:2 6
7
Dinamo Minsk
4 2 0 2 5:3 6
8
Vitebsk
3 2 0 1 4:3 6
9
Slavia Mozyr
4 1 2 1 3:4 5
10
Shakhtyor Soligorsk
4 1 1 2 5:3 4
11
Rukh
3 1 1 1 2:2 4
12
Gorodeya
4 1 1 2 2:5 4
13
Dinamo Brest
4 1 1 2 5:6 4
14
FC Minsk
3 1 0 2 5:10 3
15
FK Smolevichi
4 0 1 3 1:6 1
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:8 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
5 3 0 2 5:6 9
2
Slutsk
3 3 0 0 7:4 9
3
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 6:4 8
4
Rukh
5 2 2 1 5:3 8
5
Shakhtyor Soligorsk
3 2 1 0 4:0 7
6
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
7
Gorodeya
4 2 1 1 3:2 7
8
Slavia Mozyr
4 2 0 2 7:8 6
9
Dinamo Brest
3 2 0 1 4:1 6
10
BATE
4 2 0 2 7:5 6
11
Vitebsk
4 1 1 2 2:5 4
12
Dinamo Minsk
3 1 0 2 5:5 3
13
FK Smolevichi
3 0 2 1 2:3 2
14
Belshina Bobruisk
3 0 1 2 3:5 1
15
Neman
4 0 1 3 1:6 1
16
Isloch
2 0 0 2 1:7 0