Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
0:1
FK Smolevichi — Vitebsk Mecz zakończył się 5 Kwi 2020
Nastęny mecz drużyny FK Smolevichi
2 Paź, 17:30
 
Dinamo Minsk
FK Smolevichi
Nastęny mecz drużyny Vitebsk
17 Paź, 15:00
 
Vitebsk
Energetik-BGU

Zakłady i typy na spotkanie FK Smolevichi — Vitebsk

5 Kwi 2020, 15:00 (CEST)
5 Kwi 2020, 15:00 (CEST)
Sędzia: Viktor Shimusik Stadion: Haradski (Barysaw, Belarus)
FK Smolevichi
0 : 1
Vitebsk

Składy

FK Smolevichi

Aleksandr Brazevich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Filtsov
gk. 2 -2
Eduard Zhevnerov
df. 2 0
Ilya Rashchenya
df. 2 0
Aleksey Butarevich
mf. 2 0
Aleksey Vakulich
mf. 2 0
Anatoli Makarov
mf. 2 0
Konstantin Kotov
mf. 2 0
Vladislav Mukhamedov
mf. 2 1
Jean-Morel Poé
mf. 1 0
Ivan Veras
fw. 2 0
Evgeni Barsukov
fw. 1 0
Rezerwowi
Artem Gomelko
gk. 0 0
Arseni Bondarenko
df. 1 0
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 2 0
Aleksey Turik
mf. 2 0
Pavel Sadovskiy
mf. 1 0
Dmitri Shchegrikovich
mf. 0 0
Sergey Rusak
mf. 0 0
Nie zagra
Mutalip Alibekov
df. 1 0
Aleksandr Dzhigero
mf. 0 0
Ivan Vasilenok
df. 0 0
Timur Rudoselskiy
df. 0 0
Vitebsk

Sergey Yasinski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artem Soroko
gk. 2 -2
Artem Skitov
df. 2 0
Daniil Chalov
df. 2 0
Evgeni Klopotskiy
df. 2 0
Pavel Nazarenko
mf. 2 0
Sergey Volkov.
mf. 2 0
Wanderson Melo
mf. 2 0
Maksim Kalenchuk
mf. 1 0
Anton Matveenko
fw. 2 0
Artem Gurenko
fw. 2 0
Ruslan Teverov
fw. 2 0
Rezerwowi
Dmitri Gushchenko
gk. 0 0
Julio Cesar
df. 2 0
Artur Kats
df. 0 0
Diego Silva Santos
mf. 2 0
Maksim Drobysh
mf. 1 0
Ilya Vasilyev
mf. 0 0
Ion Nicolaescu
fw. 2 0
Nie zagra
Aleksandr Ksenofontov
mf. 0 0
Ioann Nemchenok
df. 0 0
Vladislav Fedosov
fw. 0 0
Yan Mosesov
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
5 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.62
2.74
3.10
1.30
2.75

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2018
31.08.18
Vitebsk
FK Smolevichi
4
:
0
29.04.18
FK Smolevichi
Vitebsk
1
:
1

Wyniki poprzedniego turnieju

FK Smolevichi
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
P
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R
Vitebsk
29.03.20
Neman
Vitebsk
P
21.03.20
Vitebsk
Gorodeya
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Energetik-BGU
3 3 0 0 6:1 9
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
FC Minsk
3 2 0 1 6:5 6
4
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
5
Torpedo-BelAZ
3 2 0 1 2:2 6
6
Neman
3 1 1 1 2:1 4
7
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
8
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
9
Vitebsk
2 1 0 1 1:2 3
10
BATE
3 1 0 2 3:5 3
11
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
12
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
13
Dinamo Minsk
3 1 0 2 4:4 3
14
Gorodeya
3 1 0 2 1:3 3
15
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
16
Belshina Bobruisk
3 0 0 3 1:5 0
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
3 3 0 0 6:1 9
2
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
3
FC Minsk
3 2 0 1 6:5 6
4
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
5
Torpedo-BelAZ
3 2 0 1 2:2 6
6
Neman
3 1 1 1 2:1 4
7
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
8
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
9
Vitebsk
2 1 0 1 1:2 3
10
BATE
3 1 0 2 3:5 3
11
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
12
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
13
Dinamo Minsk
3 1 0 2 4:4 3
14
Gorodeya
3 1 0 2 1:3 3
15
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
16
Belshina Bobruisk
3 0 0 3 1:5 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
2 2 0 0 5:1 6
2
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
3
Neman
1 1 0 0 2:0 3
4
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
5
FC Minsk
1 1 0 0 3:2 3
6
Dinamo Minsk
2 1 0 1 2:1 3
7
Slavia Mozyr
1 1 0 0 2:1 3
8
BATE
1 1 0 0 1:0 3
9
Vitebsk
1 1 0 0 1:0 3
10
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
11
Dinamo Brest
2 0 1 1 2:3 1
12
Shakhtyor Soligorsk
2 0 1 1 0:1 1
13
Gorodeya
1 0 0 1 0:2 0
14
FK Smolevichi
0 0 0 0 0:0 0
15
Rukh
1 0 0 1 0:1 0
16
Belshina Bobruisk
2 0 0 2 1:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
1 1 0 0 1:0 3
2
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:0 3
3
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
4
Torpedo-BelAZ
2 1 0 1 1:2 3
5
Dinamo Brest
1 1 0 0 1:0 3
6
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
7
FC Minsk
2 1 0 1 3:3 3
8
Gorodeya
2 1 0 1 1:1 3
9
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
10
Neman
2 0 1 1 0:1 1
11
Slutsk
0 0 0 0 0:0 0
12
Isloch
0 0 0 0 0:0 0
13
Dinamo Minsk
1 0 0 1 2:3 0
14
Belshina Bobruisk
1 0 0 1 0:1 0
15
Vitebsk
1 0 0 1 0:2 0
16
BATE
2 0 0 2 2:5 0