Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj

Zakłady i typy na spotkanie Baltika — Tekstilshik

Mecz został przełożony
0
Stadion: Kaliningrad (Kaliningrad, Russia)
Baltika
Tekstilshik

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Baltika

Yevgeni Kaleshin
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Evgenij Latyshonok
gk. 12 -9
Maksim Borisko
gk. 10 -7
Evgeniy Pomazan
gk. 5 -7
Maxim Tishkin
df. 26 1
Nailson
df. 22 1
Ivan Maklakov
df. 21 1
Maksim Plopa
df. 15 0
Aslan Dudiev
df. 13 0
Artjom Meshaninov
df. 9 0
Maxim Kuzmin
mf. 26 2
Ilnur Alshin
mf. 25 4
Artem Makarchuk
mf. 23 0
Alikhan Shavaev
mf. 22 2
Nikita Glushkov
mf. 22 2
Mladen Kascelan
mf. 19 0
Alan Chochiev
mf. 15 0
Ian Kasaev
mf. 15 2
Stanislav Prichinenko
mf. 10 0
Yaroslav Frolov
mf. 0 0
Mikhail Markin
fw. 26 11
Allef
fw. 16 8
Vitaliy Zhironkin
fw. 10 0
Tamerlan Musayev
fw. 0 0
Tekstilshik

Sergey Pavlov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Alexey Smirnov
gk. 20 -33
Ivan Zirikov
gk. 7 -19
Aleksandr Maslov
gk. 0 0
Denis Fomin
df. 23 2
Dmitry Shilov
df. 20 1
Nikolay Radchenko
df. 17 0
Aleksey Makushkin
df. 15 0
Aleksandr Chibirov
df. 9 0
Sergey Obivalin
df. 2 0
Yuriy Morozov
df. 2 0
Aleksei Goryushkin
mf. 26 2
Evgeny Popov
mf. 25 1
Adil Mukhametzyanov
mf. 23 1
Maksim Gaidukov
mf. 22 2
Maksim Batov
mf. 21 1
Maxim Sidorov
mf. 19 3
Jevgenij Marichev
mf. 18 3
Alexandr Schanitsin
mf. 16 0
Alexander Solodkov
mf. 10 0
Ilya Demin
mf. 4 0
Vladislav Sysuev
mf. 2 0
Iliya Yurchenko
fw. 27 2
Aleksandr Radchenko
fw. 24 5
Khyzyr Appaev
fw. 2 0
Alexander Alekseev
fw. 1 0
Alexander Shlenkin
fw. 0 0

Bezpośrednie spotkania

FNL 2019-2020
08.09.19
Tekstilshik
Baltika

Wyniki poprzedniego turnieju

Baltika
15.03.20
Baltika
Armavir
W
09.03.20
Nizhny Novgorod
Baltika
R
23.11.19
Baltika
Mordovia
P
17.11.19
Baltika
SKA Khabarovsk
W
13.11.19
Chertanovo
Baltika
P
09.11.19
Baltika
Fakel
W
03.11.19
Chayka
Baltika
P
27.10.19
Baltika
Torpedo Moscow
R
23.10.19
Shinnik
Baltika
W
19.10.19
Baltika
Neftekhimik
W
12.10.19
Tom Tomsk
Baltika
R
05.10.19
Baltika
FC Krasnodar-2
W
29.09.19
Khimki
Baltika
W
21.09.19
Baltika
Rotor
W
14.09.19
Yenisey
Baltika
R
08.09.19
Tekstilshik
Baltika
W
31.08.19
Avangard Kursk
Baltika
R
25.08.19
Baltika
Luch
R
18.08.19
Armavir
Baltika
R
14.08.19
Baltika
Nizhny Novgorod
W
10.08.19
Mordovia
Baltika
W
03.08.19
SKA Khabarovsk
Baltika
P
28.07.19
Baltika
Chertanovo
P
24.07.19
Fakel
Baltika
W
20.07.19
Baltika
Chayka
P
13.07.19
Torpedo Moscow
Baltika
P
07.07.19
Baltika
Spartak II
P
Tekstilshik
15.03.20
Tekstilshik
Torpedo Moscow
R
09.03.20
Tekstilshik
Spartak II
R
23.11.19
Shinnik
Tekstilshik
P
17.11.19
Tekstilshik
Neftekhimik
P
13.11.19
Tekstilshik
Tom Tomsk
P
09.11.19
Tekstilshik
FC Krasnodar-2
W
03.11.19
Khimki
Tekstilshik
P
27.10.19
Tekstilshik
Rotor
P
23.10.19
Chertanovo
Tekstilshik
P
19.10.19
Avangard Kursk
Tekstilshik
P
12.10.19
Tekstilshik
Luch
W
05.10.19
Armavir
Tekstilshik
P
29.09.19
Tekstilshik
Nizhny Novgorod
P
21.09.19
Mordovia
Tekstilshik
P
14.09.19
Tekstilshik
SKA Khabarovsk
W
08.09.19
Tekstilshik
Baltika
P
31.08.19
Tekstilshik
Fakel
P
25.08.19
Chayka
Tekstilshik
P
18.08.19
Torpedo Moscow
Tekstilshik
P
14.08.19
Spartak II
Tekstilshik
W
10.08.19
Tekstilshik
Shinnik
R
03.08.19
Neftekhimik
Tekstilshik
W
28.07.19
Tom Tomsk
Tekstilshik
P
24.07.19
FC Krasnodar-2
Tekstilshik
R
20.07.19
Tekstilshik
Khimki
P
13.07.19
Rotor
Tekstilshik
P
07.07.19
Tekstilshik
Yenisey
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Rotor
27 17 5 5 41:21 56
2
Khimki
27 16 6 5 50:19 54
3
Chertanovo
27 15 9 3 37:19 54
4
Torpedo Moscow
27 16 5 6 39:25 53
5
Neftekhimik
27 13 9 5 38:25 48
6
SKA Khabarovsk
27 12 7 8 42:30 43
7
Baltika
27 12 7 8 34:23 43
8
Shinnik
27 12 7 8 43:35 43
9
Tom Tomsk
27 10 9 8 32:26 39
10
Chayka
27 10 8 9 31:29 38
11
Nizhny Novgorod
27 9 9 9 28:29 36
12
Armavir
27 7 9 11 23:29 30
13
Avangard Kursk
27 5 14 8 29:39 29
14
Yenisey
27 7 7 13 23:40 28
15
FC Krasnodar-2
27 6 10 11 32:34 28
16
Luch
27 6 9 12 28:40 27
17
Spartak II
27 6 8 13 38:45 26
18
Tekstilshik
27 5 4 18 25:52 19
19
Mordovia
27 4 7 16 21:44 19
20
Fakel
27 4 7 16 14:44 19
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Chertanovo
5 4 0 1 10:5 12
2
Rotor
5 3 2 0 6:1 11
3
Chayka
5 3 2 0 8:4 11
4
Shinnik
5 3 1 1 11:5 10
5
SKA Khabarovsk
5 3 0 2 7:4 9
6
Armavir
5 3 0 2 6:5 9
7
Neftekhimik
5 2 3 0 7:5 9
8
Khimki
5 2 2 1 10:7 8
9
Luch
5 2 1 2 6:5 7
10
Nizhny Novgorod
5 2 1 2 5:4 7
11
Baltika
5 2 1 2 4:5 7
12
Yenisey
5 2 0 3 5:8 6
13
Tom Tomsk
5 2 0 3 4:9 6
14
FC Krasnodar-2
5 1 2 2 8:6 5
15
Avangard Kursk
5 0 5 0 7:7 5
16
Fakel
5 1 1 3 2:6 4
17
Mordovia
5 1 1 3 6:10 4
18
Torpedo Moscow
5 0 2 3 3:8 2
19
Spartak II
5 0 2 3 3:8 2
20
Tekstilshik
5 0 2 3 2:8 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo Moscow
15 11 1 3 25:14 34
2
Khimki
13 11 0 2 28:7 33
3
SKA Khabarovsk
14 8 3 3 21:9 27
4
Tom Tomsk
13 7 4 2 19:7 25
5
Chertanovo
13 7 4 2 21:10 25
6
Rotor
13 7 4 2 23:15 25
7
Baltika
13 7 2 4 17:10 23
8
Chayka
14 6 4 4 15:12 22
9
Armavir
14 5 7 2 13:10 22
10
Neftekhimik
13 5 6 2 17:14 21
11
Avangard Kursk
14 4 7 3 18:21 19
12
Shinnik
13 5 2 6 17:18 17
13
Nizhny Novgorod
14 4 5 5 13:17 17
14
Yenisey
13 4 4 5 15:19 16
15
Spartak II
13 4 2 7 20:22 14
16
Tekstilshik
14 3 3 8 14:27 12
17
FC Krasnodar-2
12 2 6 4 16:15 12
18
Luch
14 2 5 7 14:22 11
19
Fakel
14 2 5 7 5:18 11
20
Mordovia
14 2 4 8 10:20 10
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Rotor
14 10 1 3 18:6 31
2
Chertanovo
14 8 5 1 16:9 29
3
Neftekhimik
14 8 3 3 21:11 27
4
Shinnik
14 7 5 2 26:17 26
5
Khimki
14 5 6 3 22:12 21
6
Baltika
14 5 5 4 17:13 20
7
Nizhny Novgorod
13 5 4 4 15:12 19
8
Torpedo Moscow
12 5 4 3 14:11 19
9
SKA Khabarovsk
13 4 4 5 21:21 16
10
Chayka
13 4 4 5 16:17 16
11
FC Krasnodar-2
15 4 4 7 16:19 16
12
Luch
13 4 4 5 14:18 16
13
Tom Tomsk
14 3 5 6 13:19 14
14
Yenisey
14 3 3 8 8:21 12
15
Spartak II
14 2 6 6 18:23 12
16
Avangard Kursk
13 1 7 5 11:18 10
17
Mordovia
13 2 3 8 11:24 9
18
Armavir
13 2 2 9 10:19 8
19
Fakel
13 2 2 9 9:26 8
20
Tekstilshik
13 2 1 10 11:25 7
Rosja FNL
30th round