Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
0:0
Torpedo-BelAZ — Rukh Mecz zakończył się 26 Kwi 2020
Następny mecz między tymi drużynami
8 Sie, 17:00

Zakłady i typy na spotkanie Torpedo-BelAZ — Rukh

26 Kwi 2020, 15:00 (CEST)
26 Kwi 2020, 15:00 (CEST)
Sędzia: Sergey Chistov Stadion: Torpedo (Zhodino) (Zhodino, Belarus)
Torpedo-BelAZ
0 : 0
Rukh

Składy

Torpedo-BelAZ

Yuri Puntus
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Vladimir Bushma
gk. 5 -2
Dmitri Yаshin
df. 5 0
Vitaly Ustinov
df. 5 0
Maksim Bordachev
df. 4 0
Nikita Stepanov
df. 3 0
Andrei Khachaturyan
mf. 5 1
Dmitriy Yusov
mf. 4 0
Gabriel Ramos
mf. 4 2
Mikhail Afanasiev
mf. 4 0
Kirill Premudrov
mf. 3 0
Dmitri Antilevski
fw. 5 0
Rezerwowi
Rodion Syamuk
gk. 0 0
Vladimir Scherbo
df. 4 0
Dmitri Aliseyko
df. 1 0
Nikita Nikolaevich
mf. 4 0
Lipe Veloso
mf. 1 0
Nikita Kaplenko
mf. 0 0
Valery Gorbachik
fw. 4 1
Kirill Leonovich
fw. 3 0
Nie zagra
Yuri Pavlyukovets
mf. 3 0
Iliya Kuharchuk
mf. 2 0
Aleksey Kozlov
gk. 0 0
Artem Solovei
mf. 0 0
Ilya Dzhugir
df. 0 0
Vasili Zhurnevich
fw. 0 0
Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Nechaev
gk. 5 -2
William Matheus
df. 5 0
Oleksandr Mihunov
df. 4 0
Vitali Gajduchik
df. 4 0
Artem Rakhmanov
df. 3 0
Denis Grechikho
mf. 5 0
Vladislav Vasiljev
mf. 4 0
Pavel Sedko
mf. 3 1
Gheorghe Andronic
mf. 2 0
Maksim Chyzh
mf. 2 0
Abdoulaye Diallo
fw. 4 0
Rezerwowi
Roman Stepanov
gk. 0 0
Ilya Kolpachuk
df. 4 0
Artem Kontsevoj
mf. 5 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 5 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Artem Petrenko
fw. 5 0
Egor Bogomolskiy
fw. 2 0
Vladislav Morozov
fw. 1 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 0 0
Nie zagra
Chidi Osuchukwu
mf. 4 0
Alexey Kovtun
df. 3 1
Savior Nvafor
mf. 0 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
57 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.10
3.10
3.94
1.40
3.00
2.23
2.95
3.75
1.43
2.80
2.25
2.80
3.50

Wyniki poprzedniego turnieju

Torpedo-BelAZ
18.04.20
BATE
Torpedo-BelAZ
R
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
W
03.04.20
Dinamo Minsk
Torpedo-BelAZ
P
27.03.20
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
W
19.03.20
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
W
Rukh
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Slutsk
6 4 1 1 12:8 13
BATE
6 3 1 2 8:5 10
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 4:2 10
4
Vitebsk
5 3 1 1 4:3 10
5
Gorodeya
6 3 0 3 3:5 9
6
Energetik-BGU
6 3 0 3 6:7 9
7
FC Minsk
6 3 0 3 9:10 9
8
Isloch
5 3 0 2 7:7 9
9
Dinamo Minsk
6 3 0 3 9:6 9
10
Neman
6 2 2 2 6:4 8
11
Shakhtyor Soligorsk
6 2 2 2 5:3 8
12
Slavia Mozyr
6 2 1 3 7:10 7
13
Rukh
5 2 1 2 2:2 7
14
Dinamo Brest
6 2 1 3 6:7 7
15
FK Smolevichi
6 0 3 3 3:7 3
16
Belshina Bobruisk
6 0 2 4 5:10 2
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 3 1 1 7:2 10
2
Slutsk
5 3 1 1 9:7 10
3
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 4:2 10
4
Vitebsk
5 3 1 1 4:3 10
5
Gorodeya
5 3 0 2 3:4 9
6
Isloch
5 3 0 2 7:7 9
7
Dinamo Minsk
5 3 0 2 9:5 9
8
Neman
5 2 2 1 6:3 8
9
Shakhtyor Soligorsk
5 2 2 1 5:2 8
10
Rukh
5 2 1 2 2:2 7
11
Slavia Mozyr
5 2 1 2 6:7 7
12
Energetik-BGU
5 2 0 3 3:6 6
13
Dinamo Brest
5 2 0 3 5:6 6
14
FC Minsk
5 2 0 3 6:9 6
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 4:7 2
16
FK Smolevichi
5 0 2 3 2:6 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
4 3 0 1 6:4 9
2
Neman
3 2 1 0 6:1 7
3
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
4
Dinamo Minsk
3 2 0 1 4:1 6
5
Torpedo-BelAZ
2 2 0 0 3:0 6
6
Vitebsk
2 2 0 0 2:0 6
7
Energetik-BGU
3 2 0 1 5:2 6
8
Slavia Mozyr
3 1 1 1 3:4 4
9
BATE
2 1 1 0 1:0 4
10
Dinamo Brest
4 1 1 2 5:6 4
11
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
12
Gorodeya
3 1 0 2 1:4 3
13
FC Minsk
2 1 0 1 3:5 3
14
FK Smolevichi
3 0 1 2 1:4 1
15
Shakhtyor Soligorsk
3 0 1 2 1:3 1
16
Belshina Bobruisk
3 0 1 2 2:5 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
3 2 1 0 4:0 7
2
BATE
4 2 0 2 7:5 6
3
Slutsk
2 2 0 0 5:3 6
4
Gorodeya
3 2 0 1 2:1 6
5
FC Minsk
4 2 0 2 6:5 6
6
Rukh
3 1 1 1 1:1 4
7
Vitebsk
3 1 1 1 2:3 4
8
Torpedo-BelAZ
3 1 1 1 1:2 4
9
Slavia Mozyr
3 1 0 2 4:6 3
10
Dinamo Minsk
3 1 0 2 5:5 3
11
Energetik-BGU
3 1 0 2 1:5 3
12
Dinamo Brest
2 1 0 1 1:1 3
13
FK Smolevichi
3 0 2 1 2:3 2
14
Belshina Bobruisk
3 0 1 2 3:5 1
15
Neman
3 0 1 2 0:3 1
16
Isloch
1 0 0 1 1:3 0