Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
1:1
Slutsk — Rukh Mecz zakończył się 23 Maj 2020
Następny mecz między tymi drużynami
5 Wrz, 12:00

Zakłady i typy na spotkanie Slutsk — Rukh

23 Maj 2020, 15:30 (CEST)
23 Maj 2020, 15:30 (CEST)
Sędzia: Denis Scherbakov Stadion: Haradski (Slutsk, Belarus)
Slutsk
1 : 1
Rukh

Składy

Slutsk

Vitali Pavlov
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Boris Pankratov
gk. 9 -14
Souleymane Koanda
df. 9 2
Denis Obrazov
df. 8 0
Sergiy Chebotaev
df. 7 0
Roman Krivulkin
df. 4 0
Egor Semenov
mf. 8 1
Mohammed Umar Bala
mf. 8 4
Soslan Takulov
mf. 7 1
Marat Buraev
mf. 6 0
Yuri Kozlov
mf. 6 1
Abdoul Gafar Mamah
fw. 8 2
Rezerwowi
Ilya Branovets
gk. 0 0
Aleksandr Anyukevich
df. 5 0
Vitali Trubilo
mf. 8 0
Yurii Teterenko
mf. 7 0
Dramane Salou
mf. 4 1
Igor Bobko
mf. 2 0
Artem Serdyuk
fw. 8 3
Nie zagra
Alan Koroev
fw. 6 0
Evgeni Veljko
df. 5 0
Pavel Zuevich
fw. 0 0
Vladislav Sychev
mf. 0 0
Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 0 0
Artem Rakhmanov
df. 7 0
Ilya Kolpachuk
df. 7 1
Oleksandr Mihunov
df. 7 0
Vitali Gajduchik
df. 7 0
Artem Kontsevoj
mf. 9 0
Denis Grechikho
mf. 8 1
Pavel Sedko
mf. 7 2
Vladislav Vasiljev
mf. 7 1
Gheorghe Andronic
mf. 6 1
Egor Bogomolskiy
fw. 5 0
Rezerwowi
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Victor Kravets
gk. 0 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 8 0
Maksim Chyzh
mf. 6 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Abdoulaye Diallo
fw. 8 0
Vladislav Morozov
fw. 2 0
Oleg Nikiforenko
fw. 1 0
Nie zagra
William Matheus
df. 8 0
Artem Petrenko
fw. 6 0
Chidi Osuchukwu
mf. 4 0
Alexey Kovtun
df. 3 1
Bogdan Sadovskiy
fw. 1 0
Savior Nvafor
mf. 0 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
46 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.60
3.20
2.81
1.70
2.15
2.55
3.10
2.70

Wyniki poprzedniego turnieju

Slutsk
16.05.20
BATE
Slutsk
P
08.05.20
Slutsk
Energetik-BGU
P
02.05.20
Dinamo Minsk
Slutsk
W
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
W
17.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Slutsk
W
11.04.20
Slutsk
Vitebsk
R
05.04.20
Isloch
Slutsk
W
28.03.20
Slutsk
Dinamo Brest
P
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
W
Rukh
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
10 7 1 2 22:10 22
Torpedo-BelAZ
10 5 3 2 13:8 18
Shakhtyor Soligorsk
10 5 3 2 15:3 18
4
Energetik-BGU
9 6 0 3 12:9 18
5
Slutsk
9 5 1 3 15:14 16
6
Isloch
9 5 0 4 11:13 15
7
Rukh
9 3 4 2 7:5 13
8
Dinamo Brest
10 4 1 5 13:13 13
9
Slavia Mozyr
10 3 3 4 11:15 12
10
Gorodeya
10 3 3 4 7:11 12
11
Vitebsk
9 3 3 3 7:9 12
12
Dinamo Minsk
9 4 0 5 12:10 12
13
Neman
9 3 2 4 12:12 11
14
FC Minsk
8 3 1 4 12:16 10
15
FK Smolevichi
9 0 4 5 6:14 4
16
Belshina Bobruisk
10 0 3 7 7:20 3
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 5 0 0 16:5 15
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 12:0 13
3
Energetik-BGU
5 3 0 2 6:6 9
4
Slutsk
5 3 0 2 8:9 9
5
Rukh
5 2 3 0 6:3 9
6
Dinamo Minsk
5 3 0 2 8:5 9
7
Isloch
5 3 0 2 6:7 9
8
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 9:6 8
9
Neman
5 2 0 3 9:10 6
10
Dinamo Brest
5 2 0 3 7:8 6
11
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:8 5
12
Vitebsk
5 1 2 2 4:6 5
13
FC Minsk
5 1 1 3 6:11 4
14
Gorodeya
5 0 3 2 4:8 3
15
FK Smolevichi
5 0 2 3 5:11 2
16
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:13 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
6 5 0 1 10:5 15
2
BATE
4 3 1 0 7:1 10
3
Neman
5 3 1 1 11:6 10
4
Torpedo-BelAZ
4 3 1 0 6:1 10
5
Shakhtyor Soligorsk
6 3 1 2 11:3 10
6
Energetik-BGU
4 3 0 1 7:3 9
7
Dinamo Minsk
5 3 0 2 6:3 9
8
Vitebsk
4 2 1 1 4:3 7
9
Dinamo Brest
6 2 1 3 8:10 7
10
Slutsk
5 2 1 2 8:7 7
11
Slavia Mozyr
5 1 3 1 4:5 6
12
Rukh
4 1 2 1 2:2 5
13
Gorodeya
4 1 1 2 2:5 4
14
FC Minsk
3 1 0 2 5:10 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 3:9 2
16
FK Smolevichi
5 0 1 4 4:11 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
6 4 0 2 15:9 12
2
Energetik-BGU
5 3 0 2 5:6 9
3
Slutsk
4 3 0 1 7:7 9
4
Torpedo-BelAZ
6 2 2 2 7:7 8
5
Shakhtyor Soligorsk
4 2 2 0 4:0 8
6
Rukh
5 2 2 1 5:3 8
7
Gorodeya
6 2 2 2 5:6 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
9
Slavia Mozyr
5 2 0 3 7:10 6
10
Dinamo Brest
4 2 0 2 5:3 6
11
Vitebsk
5 1 2 2 3:6 5
12
Dinamo Minsk
4 1 0 3 6:7 3
13
FK Smolevichi
4 0 3 1 2:3 3
14
Neman
4 0 1 3 1:6 1
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:11 1
16
Isloch
3 0 0 3 1:8 0