Zakłady i typy na spotkanie Slutsk — FK Smolevichi

Gra anulowana
Slutsk
FK Smolevichi
Stadion: Haradski (Slutsk, Belarus)
Sędzia: Evgeny Naumov

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Slutsk

Aleksandr Brazevich
trener
Gracz Mecze Gole
Prawdopodobny skład
Ilya Branovets
gk. 9 -16
Souleymane Koanda
df. 26 3
Aleksandr Anyukevich
df. 21 0
Evgeni Veljko
df. 19 0
Yuri Kozlov
mf. 21 3
Vitali Trubilo
mf. 18 0
Yurii Teterenko
mf. 16 0
Mikhail Sachkovki
mf. 1 0
Abdoul Gafar Mamah
fw. 24 6
Dmiytij Sasin
fw. 8 2
Artem Ponikarov
fw. 7 0
Rezerwowi
Ilya Mamay
gk. 0 0
Roman Krivulkin
df. 17 0
Sergiy Chebotaev
df. 15 0
Ilya Rashchenya
df. 5 0
Kirill Aloyan
df. 2 0
Andrei Rum
df. 1 0
Vitaliy Zaprudskih
df. 1 0
Dramane Salou
mf. 13 1
Sergey Rusak
mf. 5 0
Vladislav Sychev
mf. 3 0
Andrei Kren
mf. 1 0
Kirill Kladko
mf. 0 0
Artem Serdyuk
fw. 25 5
Pavel Zuevich
fw. 4 0
Evgeni Apanasovich
fw. 3 0
Niepewny
Boris Pankratov
gk. 20 -39
Igor Bobko
mf. 8 0
Nie zagra
Egor Semenov
mf. 26 4
Mohammed Umar Bala
mf. 25 4
FK Smolevichi

Alexey Mikhailov
trener
Gracz Mecze Gole
Prawdopodobny skład
Nikita Lazovskiy
gk. 6 -21
Eduard Zhevnerov
df. 25 0
Mutalip Alibekov
df. 24 0
Ivan Shavel
df. 3 0
Anatoli Makarov
mf. 27 3
Aleksandr Dzhigero
mf. 24 5
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 19 0
Andrey Potapenko
mf. 8 0
Valeri Bocherov
mf. 7 0
Maxim Savostikov
mf. 6 0
Leonid Khankevich
fw. 14 3
Rezerwowi
Dzhemal Kurshubadze
gk. 5 -20
Nikita Khalimonchik
df. 9 0
Kirill Rodionov
df. 7 0
Maksim Kovel
df. 7 0
Yaroslav Makushinskiy
df. 6 0
Gleb Gurban
df. 4 0
Safi Ilyaz
df. 2 0
Konstantin Kotov
mf. 12 0
Nikita Demchenko
mf. 12 0
Anton Bogdanov
mf. 4 0
Pavel Sadovskiy
mf. 1 0
Vladislav Savko
mf. 0 0
Vladislav Lozhkin
fw. 10 3
Alexander Chizh
fw. 2 0

Aktualności

Prawdopodobny skład
Prawdopodobny skład
2 dni przed meczem
Opublikowano prawdopodobny skład.
Skład wyjściowy zostanie opublikowany godzinę przed meczem

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.30
4.60
6.80
2.36
1.46
1.34
5.25
6.25

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
26.06.20
FK Smolevichi
Slutsk
Belarusian Premier League 2018
16.09.18
FK Smolevichi
Slutsk
1
:
2
04.05.18
Slutsk
FK Smolevichi
1
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

Slutsk
22.11.20
Neman
Slutsk
P
07.11.20
Slutsk
Gorodeya
P
01.11.20
Energetik-BGU
Slutsk
W
26.10.20
Torpedo-BelAZ
Slutsk
P
22.10.20
Dinamo Brest
Slutsk
P
16.10.20
Slutsk
FC Minsk
W
27.09.20
Rukh
Slutsk
P
20.09.20
Slutsk
BATE
P
21.08.20
Slutsk
Dinamo Minsk
P
06.08.20
Belshina Bobruisk
Slutsk
P
31.07.20
Slutsk
Shakhtyor Soligorsk
P
24.07.20
Vitebsk
Slutsk
P
17.07.20
Slutsk
Isloch
W
03.07.20
Slavia Mozyr
Slutsk
P
26.06.20
FK Smolevichi
Slutsk
P
19.06.20
Slutsk
Neman
P
12.06.20
Gorodeya
Slutsk
P
06.06.20
Slutsk
Torpedo-BelAZ
R
01.06.20
FC Minsk
Slutsk
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
16.05.20
BATE
Slutsk
P
08.05.20
Slutsk
Energetik-BGU
P
02.05.20
Dinamo Minsk
Slutsk
W
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
W
17.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Slutsk
W
11.04.20
Slutsk
Vitebsk
R
05.04.20
Isloch
Slutsk
W
28.03.20
Slutsk
Dinamo Brest
P
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
W
FK Smolevichi
22.11.20
FK Smolevichi
Slavia Mozyr
P
07.11.20
FK Smolevichi
Neman
P
24.10.20
Gorodeya
FK Smolevichi
P
18.10.20
FK Smolevichi
Torpedo-BelAZ
P
02.10.20
Dinamo Minsk
FK Smolevichi
P
28.09.20
FC Minsk
FK Smolevichi
P
23.09.20
FK Smolevichi
FC Minsk
P
18.09.20
FK Smolevichi
Rukh
P
12.09.20
BATE
FK Smolevichi
P
22.08.20
Energetik-BGU
FK Smolevichi
P
01.08.20
FK Smolevichi
Belshina Bobruisk
P
26.07.20
Shakhtyor Soligorsk
FK Smolevichi
P
18.07.20
Vitebsk
FK Smolevichi
P
10.07.20
FK Smolevichi
Isloch
W
03.07.20
FK Smolevichi
Dinamo Brest
R
26.06.20
FK Smolevichi
Slutsk
W
19.06.20
Slavia Mozyr
FK Smolevichi
P
13.06.20
Neman
FK Smolevichi
P
05.06.20
FK Smolevichi
Gorodeya
W
29.05.20
Torpedo-BelAZ
FK Smolevichi
P
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
10.05.20
FK Smolevichi
BATE
P
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
P
24.04.20
FK Smolevichi
Dinamo Minsk
P
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
R
12.04.20
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
R
05.04.20
FK Smolevichi
Vitebsk
P
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
P
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
29 17 6 6 65:32 57
2
Shakhtyor Soligorsk
29 16 8 5 53:19 56
3
Neman
29 16 5 8 40:26 53
4
Torpedo-BelAZ
29 15 8 6 52:35 53
5
Dinamo Brest
29 16 3 10 60:39 51
6
Dinamo Minsk
29 16 3 10 38:25 51
7
Isloch
29 13 5 11 45:44 44
8
Rukh
29 10 11 8 50:35 41
9
Energetik-BGU
29 11 5 13 42:44 38
10
FC Minsk
29 11 5 13 43:53 38
11
Slavia Mozyr
29 9 9 11 39:48 36
12
Vitebsk
29 8 12 9 28:35 36
13
Gorodeya
29 8 6 15 28:46 30
14
Slutsk
29 8 3 18 31:55 27
15
Belshina Bobruisk
29 5 6 18 31:64 21
16
FK Smolevichi
29 3 5 21 27:72 14
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Minsk
5 5 0 0 10:4 15
2
Torpedo-BelAZ
5 4 0 1 13:5 12
3
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 10:5 10
4
Dinamo Brest
5 3 1 1 12:7 10
5
Gorodeya
5 3 1 1 8:5 10
6
Neman
5 3 0 2 7:4 9
7
Slavia Mozyr
5 2 2 1 7:4 8
8
BATE
5 2 2 1 13:8 8
9
FC Minsk
5 2 1 2 10:10 7
10
Vitebsk
5 1 2 2 4:6 5
11
Rukh
5 1 2 2 9:8 5
12
Slutsk
5 1 0 4 4:9 3
13
Energetik-BGU
5 1 0 4 8:9 3
14
Isloch
5 0 3 2 7:10 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:19 1
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 3:17 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
15 9 3 3 24:15 30
2
BATE
15 9 3 3 33:14 30
3
Neman
15 9 2 4 20:11 29
4
Dinamo Minsk
14 9 1 4 17:10 28
5
Shakhtyor Soligorsk
14 8 3 3 28:7 27
6
Isloch
14 8 3 3 27:19 27
7
Dinamo Brest
14 8 1 5 31:21 25
8
Vitebsk
14 6 6 2 15:10 24
9
FC Minsk
15 7 3 5 25:25 24
10
Energetik-BGU
15 5 3 7 26:29 18
11
Slavia Mozyr
14 4 6 4 16:18 18
12
Rukh
15 4 5 6 22:22 17
13
Gorodeya
15 4 4 7 18:24 16
14
Slutsk
14 4 3 7 16:20 15
15
FK Smolevichi
15 3 2 10 18:41 11
16
Belshina Bobruisk
14 2 2 10 15:35 8
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
15 8 5 2 25:12 29
2
BATE
14 8 3 3 32:18 27
3
Dinamo Brest
15 8 2 5 29:18 26
4
Rukh
14 6 6 2 28:13 24
5
Neman
14 7 3 4 20:15 24
6
Dinamo Minsk
15 7 2 6 21:15 23
7
Torpedo-BelAZ
14 6 5 3 28:20 23
8
Energetik-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Slavia Mozyr
15 5 3 7 23:30 18
10
Isloch
15 5 2 8 18:25 17
11
FC Minsk
14 4 2 8 18:28 14
12
Gorodeya
14 4 2 8 10:22 14
13
Belshina Bobruisk
15 3 4 8 16:29 13
14
Vitebsk
15 2 6 7 13:25 12
15
Slutsk
15 4 0 11 15:35 12
16
FK Smolevichi
14 0 3 11 9:31 3