Zakłady i typy na spotkanie Slavia Prague — Arsenal

15 Kwi 2021, 21:00 (CEST)
15 Kwi 2021, 21:00 (CEST)
Slavia Prague
Arsenal
Stadion: Sinobo (Praha, Czech Republik)

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Slavia Prague

Jindřích Třpišovský
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Ondřej Kolář
gk. 13 -16
Matyáš Vágner
gk. 1 0
Jan Stejskal
gk. 0 0
Přemysl Kovář
gk. 0 0
Jan Bořil
df. 12 0
David Zima
df. 10 0
Tomáš Holeš
df. 10 1
Ibrahim Traore
df. 9 0
Alexander Bah
df. 5 0
Lukáš Masopust
mf. 13 0
Nicolae Stanciu
mf. 11 3
Ondrej Lingr
mf. 11 1
Oscar Dorley
mf. 9 0
Petr Ševčík
mf. 9 0
Jakub Hromada
mf. 4 0
Jakub Křišťan
mf. 1 0
Tomáš Rigo
mf. 1 0
Denis Višinský
mf. 0 0
Peter Olayinka
fw. 12 4
Abdallah Sima
fw. 11 4
Lukáš Provod
fw. 11 2
Jan Kuchta
fw. 10 2
Stanislav Tecl
fw. 5 0
Matěj Jurásek
fw. 1 0
Niepewny
Ondřej Kúdela
df. 9 0
Simon Deli
df. 1 0
Nie zagra
David Hovorka
df. 4 0
Michal Beran
mf. 0 0
Arsenal

Mikel Arteta
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Bernd Leno
gk. 7 -8
Arthur Okonkwo
gk. 0 0
Karl Jakob Hein
gk. 0 0
Mathew Ryan
gk. 0 0
Cédric Soares
df. 8 0
Gabriel dos Santos Magalhães
df. 6 1
Héctor Bellerín
df. 6 0
CalumChambers
df. 4 0
Pablo Marí
df. 2 1
Rob Holding
df. 2 0
Joel López
df. 0 0
Daniel Ceballos
mf. 10 0
Mohamed Elneny
mf. 10 2
Granit Xhaka
mf. 8 0
Smith Rowe
mf. 8 1
Willian
mf. 7 0
Saka Bukayo
mf. 6 1
Thomas Teye Partey
mf. 5 0
Miguel Azeez
mf. 1 0
Nicolas Pépé
fw. 10 4
Alexandre Lacazette
fw. 6 1
Edward Nketiah
fw. 6 3
Pierre-Emerick Aubameyang
fw. 6 3
Reiss Nelson
fw. 4 1
Gabriel Martinelli
fw. 3 0
Niepewny
Martin Ødegaard
mf. 4 1
Nie zagra
Kieran Tierney
df. 8 1
David Luiz
df. 7 1
Rúnar Alex Rúnarsson
gk. 4 -3

Kursy

Bezpośrednie spotkania

Europa League 2020-2021
08.04.21
Arsenal
Slavia Prague

Latest EuroCup Games

Slavia Prague
08.04.21
Arsenal
Slavia Prague
R
18.03.21
Rangers
Slavia Prague
W
11.03.21
Slavia Prague
Rangers
R
25.02.21
Leicester City
Slavia Prague
W
18.02.21
Slavia Prague
Leicester City
R
10.12.20
Bayer 04
Slavia Prague
P
03.12.20
Slavia Prague
Hapoel Be'er Sheva
W
26.11.20
Nice
Slavia Prague
W
05.11.20
Slavia Prague
Nice
W
29.10.20
Slavia Prague
Bayer 04
W
22.10.20
Hapoel Be'er Sheva
Slavia Prague
P
30.09.20
Midtjylland
Slavia Prague
P
22.09.20
Slavia Prague
Midtjylland
R
Arsenal
08.04.21
Arsenal
Slavia Prague
R
18.03.21
Arsenal
Olympiacos Piraeus
P
11.03.21
Olympiacos Piraeus
Arsenal
W
25.02.21
Arsenal
Benfica
W
18.02.21
Benfica
Arsenal
R
10.12.20
Dundalk
Arsenal
W
03.12.20
Arsenal
Rapid Wien
W
26.11.20
Molde
Arsenal
W
05.11.20
Arsenal
Molde
W
29.10.20
Arsenal
Dundalk
W
22.10.20
Rapid Wien
Arsenal
W