Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
0:0
Slavia Mozyr — Rukh Mecz zakończył się 13 Kwi 2020
Nastęny mecz drużyny Slavia Mozyr
23 Sie, 15:00
 
Slavia Mozyr
Vitebsk
Nastęny mecz drużyny Rukh
22 Sie, 17:00
 
Gorodeya
Rukh

Zakłady i typy na spotkanie Slavia Mozyr — Rukh

13 Kwi 2020, 16:30 (CEST)
13 Kwi 2020, 16:30 (CEST)
Sędzia: Pavel Koronets Stadion: Unost' (Mozyr, Belarus)
Slavia Mozyr
0 : 0
Rukh

Składy

Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Mikhail Baranovski
gk. 3 -5
Vladislav Zhuk
df. 3 0
Yurii Pantia
df. 3 0
Egor Potapov
df. 2 0
Igor Tymonyuk
df. 2 0
Andrey Chukhley
mf. 3 2
Aleksandr Raevskiy
mf. 2 0
Gleb Shevchenko
mf. 2 0
Aleksandr Kotlyarov
fw. 3 1
Francis Narh
fw. 3 0
Nikita Melnikov
fw. 3 2
Rezerwowi
Nikolai Romanyuk
gk. 0 0
Yuriy Nedashkovskiy
df. 2 0
Denis Kovalevski
df. 1 0
Vladislav Malkevich
df. 1 0
Igor Costrov
mf. 3 0
Valeri Senko
mf. 2 0
Maksim Myakish
mf. 1 0
Ilya Vasilevich
fw. 2 0
Dmitri Krivosheev
fw. 0 0
Nie zagra
Dennis Tetteh
fw. 1 0
Aleksandr Anufriev
mf. 0 0
Gael Bigirimana
mf. 0 0
James Kotei
mf. 0 0
Maksym Sliusar
mf. 0 0
Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Nechaev
gk. 3 -2
Ilya Kolpachuk
df. 3 0
William Matheus
df. 3 0
Vitali Gajduchik
df. 2 0
Artem Rakhmanov
df. 1 0
Artem Kontsevoj
mf. 3 0
Chidi Osuchukwu
mf. 3 0
Denis Grechikho
mf. 3 0
Vladislav Vasiljev
mf. 2 0
Gheorghe Andronic
mf. 0 0
Abdoulaye Diallo
fw. 3 0
Rezerwowi
Roman Stepanov
gk. 0 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 3 0
Pavel Sedko
mf. 2 0
Maksim Chyzh
mf. 1 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 0 0
Artem Petrenko
fw. 3 0
Egor Bogomolskiy
fw. 1 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 0 0
Nie zagra
Alexey Kovtun
df. 3 1
Oleksandr Mihunov
df. 3 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Pavel Chelyadko
df. 0 0
Savior Nvafor
mf. 0 0
Vladislav Morozov
fw. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
36 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Wyniki poprzedniego turnieju

Slavia Mozyr
04.04.20
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
W
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
W
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
P
Rukh
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Torpedo-BelAZ
4 3 0 1 4:2 9
Energetik-BGU
4 3 0 1 6:3 9
Dinamo Brest
4 2 1 1 6:4 7
4
Vitebsk
4 2 1 1 3:3 7
5
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
6
BATE
4 2 0 2 6:5 6
7
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
8
Isloch
4 2 0 2 5:6 6
9
Gorodeya
4 2 0 2 2:3 6
10
FC Minsk
4 2 0 2 6:8 6
11
Neman
4 1 2 1 3:2 5
12
Shakhtyor Soligorsk
4 1 2 1 2:1 5
13
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
14
Dinamo Minsk
4 1 0 3 4:5 3
15
FK Smolevichi
4 0 2 2 1:3 2
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:6 1
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
4 3 0 1 4:2 9
2
Energetik-BGU
4 3 0 1 6:3 9
3
Dinamo Brest
4 2 1 1 6:4 7
4
Vitebsk
4 2 1 1 3:3 7
5
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
6
BATE
4 2 0 2 6:5 6
7
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
8
Isloch
4 2 0 2 5:6 6
9
Gorodeya
4 2 0 2 2:3 6
10
FC Minsk
4 2 0 2 6:8 6
11
Neman
4 1 2 1 3:2 5
12
Shakhtyor Soligorsk
4 1 2 1 2:1 5
13
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
14
Dinamo Minsk
4 1 0 3 4:5 3
15
FK Smolevichi
4 0 2 2 1:3 2
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:6 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
2 2 0 0 3:0 6
2
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
3
Energetik-BGU
2 2 0 0 5:1 6
4
Dinamo Brest
3 1 1 1 5:4 4
5
Neman
2 1 1 0 3:1 4
6
Slutsk
3 1 1 1 4:3 4
7
BATE
1 1 0 0 1:0 3
8
Slavia Mozyr
1 1 0 0 2:1 3
9
Vitebsk
1 1 0 0 1:0 3
10
Gorodeya
2 1 0 1 1:2 3
11
FC Minsk
2 1 0 1 3:5 3
12
Dinamo Minsk
2 1 0 1 2:1 3
13
Shakhtyor Soligorsk
2 0 1 1 0:1 1
14
FK Smolevichi
2 0 1 1 0:1 1
15
Rukh
1 0 0 1 0:1 0
16
Belshina Bobruisk
2 0 0 2 1:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
2 1 1 0 2:0 4
2
Vitebsk
3 1 1 1 2:3 4
3
Energetik-BGU
2 1 0 1 1:2 3
4
BATE
3 1 0 2 5:5 3
5
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
6
Torpedo-BelAZ
2 1 0 1 1:2 3
7
Slutsk
1 1 0 0 3:2 3
8
Dinamo Brest
1 1 0 0 1:0 3
9
Gorodeya
2 1 0 1 1:1 3
10
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
11
FC Minsk
2 1 0 1 3:3 3
12
Belshina Bobruisk
2 0 1 1 1:2 1
13
Neman
2 0 1 1 0:1 1
14
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
15
Dinamo Minsk
2 0 0 2 2:4 0
16
Isloch
1 0 0 1 1:3 0