2:1
Slavia Mozyr — FK Smolevichi Mecz zakończył się 19 Cze 2020

Zakłady i typy na spotkanie Slavia Mozyr — FK Smolevichi

19 Cze 2020, 16:00 (CEST)
19 Cze 2020, 16:00 (CEST) Mecz zakończył się
Slavia Mozyr
2 : 1
FK Smolevichi
Stadion: Unost' (Mozyr, Belarus)
Sędzia: Sergey Chistov

Składy

Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Nikolai Romanyuk
gk. 1 -1
Yurii Pantia
df. 11 0
Igor Tymonyuk
df. 10 0
Vladislav Zhuk
df. 10 1
Yuriy Nedashkovskiy
df. 9 1
Denis Kovalevski
df. 6 0
Gleb Shevchenko
mf. 8 0
Maksym Sliusar
mf. 6 2
Aleksandr Kotlyarov
fw. 13 1
Francis Narh
fw. 13 4
Nikita Melnikov
fw. 7 2
Rezerwowi
Evgeni Ivanenko
gk. 0 0
Valeri Senko
mf. 7 0
Aleksandr Anufriev
mf. 0 0
Ilya Vasilevich
fw. 9 0
Dennis Tetteh
fw. 7 0
Nie zagra
Igor Costrov
mf. 13 0
Mikhail Baranovski
gk. 12 -20
Egor Potapov
df. 11 0
Aleksandr Raevskiy
mf. 9 0
Andrey Chukhley
mf. 8 3
Vladislav Malkevich
df. 6 0
Maksim Myakish
mf. 3 0
Dmitri Krivosheev
fw. 1 0
James Kotei
mf. 0 0
FK Smolevichi

Aleksandr Brazevich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artem Gomelko
gk. 6 -6
Aleksey Butarevich
df. 12 0
Eduard Zhevnerov
df. 11 0
Aleksey Vakulich
df. 10 1
Arseni Bondarenko
df. 7 0
Ivan Vasilenok
df. 4 0
Anatoli Makarov
mf. 12 2
Vladislav Mukhamedov
mf. 12 1
Jean-Morel Poé
mf. 11 1
Konstantin Kotov
mf. 11 0
Aleksandr Dzhigero
mf. 7 0
Rezerwowi
Dmitry Syrovatski
gk. 0 0
Mutalip Alibekov
df. 10 0
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 7 0
Aleksey Turik
mf. 7 0
Dmitri Shchegrikovich
mf. 4 1
Sergey Rusak
mf. 1 0
Ivan Veras
fw. 10 0
Nie zagra
Evgeni Barsukov
fw. 11 3
Aleksandr Filtsov
gk. 6 -13
Ilya Rashchenya
df. 6 0
Pavel Sadovskiy
mf. 1 0
Nikita Lazovskiy
gk. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
7 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.00
3.35
3.61
1.60
2.20
1.95
3.30
3.70
1.64
2.21
2.00
3.25
3.60

Wyniki poprzedniego turnieju

Slavia Mozyr
13.06.20
Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
P
06.06.20
Slavia Mozyr
Neman
P
30.05.20
Belshina Bobruisk
Slavia Mozyr
W
22.05.20
Slavia Mozyr
Gorodeya
R
16.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
P
09.05.20
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
03.05.20
Vitebsk
Slavia Mozyr
W
25.04.20
Slavia Mozyr
FC Minsk
P
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
P
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
W
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
W
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
P
FK Smolevichi
13.06.20
Neman
FK Smolevichi
P
05.06.20
FK Smolevichi
Gorodeya
W
29.05.20
Torpedo-BelAZ
FK Smolevichi
P
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
10.05.20
FK Smolevichi
BATE
P
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
P
24.04.20
FK Smolevichi
Dinamo Minsk
P
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
R
12.04.20
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
R
05.04.20
FK Smolevichi
Vitebsk
P
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
P
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
13 8 3 2 27:14 27
2
Shakhtyor Soligorsk
13 7 4 2 19:5 25
3
Dinamo Brest
13 7 1 5 25:15 22
4
Torpedo-BelAZ
13 6 4 3 16:12 22
5
Energetik-BGU
13 7 1 5 17:15 22
6
Neman
12 6 2 4 19:13 20
7
Dinamo Minsk
13 6 1 6 18:12 19
8
Isloch
13 6 1 6 14:17 19
9
Vitebsk
13 4 6 3 14:15 18
10
Slutsk
13 5 3 5 17:20 18
11
Rukh
13 3 6 4 10:12 15
12
Slavia Mozyr
13 4 3 6 15:21 15
13
Gorodeya
13 4 3 6 11:17 15
14
FC Minsk
11 4 1 6 14:23 13
15
FK Smolevichi
12 1 4 7 11:19 7
16
Belshina Bobruisk
13 1 3 9 10:27 6
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 10:2 13
2
Neman
5 4 0 1 12:6 12
3
BATE
5 3 2 0 11:5 11
4
Dinamo Minsk
5 3 1 1 7:2 10
5
Dinamo Brest
5 3 0 2 14:7 9
6
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 7:8 7
7
Vitebsk
5 1 4 0 8:7 7
8
Energetik-BGU
5 2 1 2 7:7 7
9
Isloch
5 1 1 3 3:5 4
10
FC Minsk
5 1 1 3 5:13 4
11
Gorodeya
5 1 1 3 6:10 4
12
FK Smolevichi
5 1 1 3 8:10 4
13
Slavia Mozyr
5 1 1 3 5:9 4
14
Belshina Bobruisk
5 1 1 3 4:12 4
15
Rukh
5 0 3 2 3:7 3
16
Slutsk
5 0 2 3 2:9 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
8 5 1 2 12:8 16
2
BATE
6 4 2 0 10:3 14
3
Neman
6 4 1 1 13:6 13
4
Torpedo-BelAZ
6 4 1 1 8:4 13
5
Shakhtyor Soligorsk
7 4 1 2 12:3 13
6
Dinamo Minsk
7 4 0 3 7:4 12
7
Energetik-BGU
6 3 1 2 10:7 10
8
Dinamo Brest
7 3 1 3 14:11 10
9
Slutsk
7 2 3 2 10:9 9
10
Vitebsk
6 2 3 1 7:6 9
11
Gorodeya
6 2 1 3 5:7 7
12
FC Minsk
5 2 0 3 6:11 6
13
Slavia Mozyr
6 1 3 2 5:8 6
14
Rukh
6 1 2 3 3:7 5
15
FK Smolevichi
6 1 1 4 8:12 4
16
Belshina Bobruisk
7 0 2 5 5:16 2
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
7 4 1 2 17:11 13
2
Shakhtyor Soligorsk
6 3 3 0 7:2 12
3
Energetik-BGU
7 4 0 3 7:8 12
4
Dinamo Brest
6 4 0 2 11:4 12
5
Rukh
7 2 4 1 7:5 10
6
Slutsk
6 3 0 3 7:11 9
7
Slavia Mozyr
7 3 0 4 10:13 9
8
Torpedo-BelAZ
7 2 3 2 8:8 9
9
Vitebsk
7 2 3 2 7:9 9
10
Gorodeya
7 2 2 3 6:10 8
11
Dinamo Minsk
6 2 1 3 11:8 7
12
FC Minsk
6 2 1 3 8:12 7
13
Neman
6 2 1 3 6:7 7
14
Belshina Bobruisk
6 1 1 4 5:11 4
15
Isloch
5 1 0 4 2:9 3
16
FK Smolevichi
6 0 3 3 3:7 3
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj