2:1
Slavia Mozyr — Energetik-BGU Mecz zakończył się 28 Lis 2020

Zakłady i typy na spotkanie Slavia Mozyr — Energetik-BGU

28 Lis 2020, 12:00 (CET)
28 Lis 2020, 12:00 (CET) Mecz zakończył się
Slavia Mozyr
2 : 1
Energetik-BGU
Stadion: Unost' (Mozyr, Belarus)
Sędzia: Dmitry Dmitriev

Składy

Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Mikhail Baranovski
gk. 20 -34
Yuriy Nedashkovskiy
df. 19 1
Egor Potapov
df. 18 0
Vladislav Malkevich
df. 16 2
Semen Shestilovski
df. 5 1
Gleb Shevchenko
mf. 23 2
Andrey Chukhley
mf. 19 4
Maksym Sliusar
mf. 18 7
Evgeni Barsukov
mf. 11 0
Francis Narh
fw. 28 6
Nikita Melnikov
fw. 20 3
Rezerwowi
Nikolai Romanyuk
gk. 9 -14
Vladislav Zhuk
df. 25 2
Yurii Pantia
df. 24 0
Victor Mudrac
df. 7 0
Igor Costrov
mf. 21 0
Marko Stojanovic
mf. 3 0
Guido Ratto
mf. 1 0
Dennis Tetteh
fw. 21 4
Islam Tlupov
fw. 8 3
Dmitri Krivosheev
fw. 2 0
Nie zagra
Igor Tymonyuk
df. 20 0
Aleksandr Kotlyarov
fw. 19 1
Aleksandr Raevskiy
mf. 13 0
Ilya Vasilevich
fw. 10 0
Kirill Pavlyuchek
df. 4 0
Danila Sokol
gk. 0 0
Vladislav Poloz
fw. 0 0
Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Artem Shkurdyuk
df. 24 0
Evgeni Yudchits
df. 23 5
Artem Sokol.
df. 21 0
Jérémy Mawatu
mf. 27 1
Aleksandr Svirepa
mf. 24 1
Vasili Sovpel
mf. 23 2
Mikhail Bashilov
mf. 11 0
Humoyonmirzo Iminov
mf. 7 0
Andrey Rylach
mf. 2 0
Mani Bi Dje Arno
mf. 1 0
Rezerwowi
Artur Lesko
gk. 12 -13
Dmitri Girs
df. 25 2
Daniil Miroshnikov
df. 22 1
Wictor Dias
mf. 2 0
Daniil Vigovsky
mf. 0 0
Shakhboz Umarov
fw. 29 4
Nie zagra
Aleksey Nosko
mf. 28 1
Aik Musahagian
mf. 24 3
Dušan Bakić
mf. 24 9
Denis Sadovskiy
gk. 12 -23
Artem Makavchik
gk. 6 -8
Vladislav Mukhamedov
mf. 3 1
Oleg Skvira
mf. 1 0

Aktualności

Skład
Skład
29 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.28
3.20
2.65
2.18
1.54
2.35
3.40
2.70

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
26.06.20
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
Belarusian Premier League 2019
15.09.19
Slavia Mozyr
Energetik-BGU
2
:
2
05.05.19
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
1
:
2

Wyniki poprzedniego turnieju

Slavia Mozyr
22.11.20
FK Smolevichi
Slavia Mozyr
W
08.11.20
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
P
04.11.20
Slavia Mozyr
Belshina Bobruisk
R
31.10.20
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
R
25.10.20
Neman
Slavia Mozyr
W
21.10.20
FC Minsk
Slavia Mozyr
P
26.09.20
Gorodeya
Slavia Mozyr
R
20.09.20
Slavia Mozyr
Shakhtyor Soligorsk
W
13.09.20
Torpedo-BelAZ
Slavia Mozyr
P
23.08.20
Slavia Mozyr
Vitebsk
R
01.08.20
Slavia Mozyr
Isloch
P
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
R
11.07.20
BATE
Slavia Mozyr
R
03.07.20
Slavia Mozyr
Slutsk
W
26.06.20
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
P
19.06.20
Slavia Mozyr
FK Smolevichi
W
13.06.20
Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
P
06.06.20
Slavia Mozyr
Neman
P
30.05.20
Belshina Bobruisk
Slavia Mozyr
W
22.05.20
Slavia Mozyr
Gorodeya
R
16.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
P
09.05.20
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
R
03.05.20
Vitebsk
Slavia Mozyr
W
25.04.20
Slavia Mozyr
FC Minsk
P
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
P
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
W
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
W
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
P
Energetik-BGU
22.11.20
Energetik-BGU
Dinamo Minsk
P
08.11.20
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
W
01.11.20
Energetik-BGU
Slutsk
P
25.10.20
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
P
17.10.20
Vitebsk
Energetik-BGU
P
26.09.20
Energetik-BGU
Isloch
R
19.09.20
Dinamo Brest
Energetik-BGU
P
22.08.20
Energetik-BGU
FK Smolevichi
W
08.08.20
Energetik-BGU
Neman
R
02.08.20
Gorodeya
Energetik-BGU
R
26.07.20
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
P
19.07.20
FC Minsk
Energetik-BGU
P
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
P
04.07.20
BATE
Energetik-BGU
W
26.06.20
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
W
20.06.20
Dinamo Minsk
Energetik-BGU
R
14.06.20
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk
P
07.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Energetik-BGU
P
31.05.20
Energetik-BGU
Vitebsk
R
23.05.20
Isloch
Energetik-BGU
W
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo Brest
W
08.05.20
Slutsk
Energetik-BGU
W
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
W
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
P
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
P
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
W
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
W
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
29 17 6 6 65:32 57
2
Shakhtyor Soligorsk
29 16 8 5 53:19 56
3
Neman
29 16 5 8 40:26 53
4
Torpedo-BelAZ
29 15 8 6 52:35 53
5
Dinamo Brest
29 16 3 10 60:39 51
6
Dinamo Minsk
29 16 3 10 38:25 51
7
Isloch
29 13 5 11 45:44 44
8
Rukh
29 10 11 8 50:35 41
9
Energetik-BGU
29 11 5 13 42:44 38
10
FC Minsk
29 11 5 13 43:53 38
11
Slavia Mozyr
29 9 9 11 39:48 36
12
Vitebsk
29 8 12 9 28:35 36
13
Gorodeya
29 8 6 15 28:46 30
14
Slutsk
29 8 3 18 31:55 27
15
Belshina Bobruisk
29 5 6 18 31:64 21
16
FK Smolevichi
29 3 5 21 27:72 14
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Minsk
5 5 0 0 10:4 15
2
Torpedo-BelAZ
5 4 0 1 13:5 12
3
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 10:5 10
4
Dinamo Brest
5 3 1 1 12:7 10
5
Gorodeya
5 3 1 1 8:5 10
6
Neman
5 3 0 2 7:4 9
7
Slavia Mozyr
5 2 2 1 7:4 8
8
BATE
5 2 2 1 13:8 8
9
FC Minsk
5 2 1 2 10:10 7
10
Vitebsk
5 1 2 2 4:6 5
11
Rukh
5 1 2 2 9:8 5
12
Slutsk
5 1 0 4 4:9 3
13
Energetik-BGU
5 1 0 4 8:9 3
14
Isloch
5 0 3 2 7:10 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:19 1
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 3:17 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
15 9 3 3 24:15 30
2
BATE
15 9 3 3 33:14 30
3
Neman
15 9 2 4 20:11 29
4
Dinamo Minsk
14 9 1 4 17:10 28
5
Shakhtyor Soligorsk
14 8 3 3 28:7 27
6
Isloch
14 8 3 3 27:19 27
7
Dinamo Brest
14 8 1 5 31:21 25
8
Vitebsk
14 6 6 2 15:10 24
9
FC Minsk
15 7 3 5 25:25 24
10
Energetik-BGU
15 5 3 7 26:29 18
11
Slavia Mozyr
14 4 6 4 16:18 18
12
Rukh
15 4 5 6 22:22 17
13
Gorodeya
15 4 4 7 18:24 16
14
Slutsk
14 4 3 7 16:20 15
15
FK Smolevichi
15 3 2 10 18:41 11
16
Belshina Bobruisk
14 2 2 10 15:35 8
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
15 8 5 2 25:12 29
2
BATE
14 8 3 3 32:18 27
3
Dinamo Brest
15 8 2 5 29:18 26
4
Rukh
14 6 6 2 28:13 24
5
Neman
14 7 3 4 20:15 24
6
Dinamo Minsk
15 7 2 6 21:15 23
7
Torpedo-BelAZ
14 6 5 3 28:20 23
8
Energetik-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Slavia Mozyr
15 5 3 7 23:30 18
10
Isloch
15 5 2 8 18:25 17
11
FC Minsk
14 4 2 8 18:28 14
12
Gorodeya
14 4 2 8 10:22 14
13
Belshina Bobruisk
15 3 4 8 16:29 13
14
Vitebsk
15 2 6 7 13:25 12
15
Slutsk
15 4 0 11 15:35 12
16
FK Smolevichi
14 0 3 11 9:31 3