1:0
Shakhtyor Soligorsk — Energetik-BGU Mecz zakończył się 7 Cze 2020

Zakłady i typy na spotkanie Shakhtyor Soligorsk — Energetik-BGU

7 Cze 2020, 19:00 (CEST)
7 Cze 2020, 19:00 (CEST) Mecz zakończył się
Shakhtyor Soligorsk
1 : 0
Energetik-BGU
Stadion: Stroitel (Soligorsk, Belarus)
Sędzia: Sergey Stetsurin

Składy

Shakhtyor Soligorsk

Yuriy Vernidub
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Alexandr Gutor
gk. 11 -3
Alexander Sachivko
df. 9 0
Igor Byrko
df. 7 0
Nikola Antić
df. 7 0
Ruslan Khadarkevich
df. 7 0
Yury Kendysh
mf. 11 0
Sergey Balanovich
mf. 10 1
Aleksandr Selyava
mf. 8 0
Julius Szöke
mf. 8 0
Vitali Lisakovich
fw. 11 5
Igor Ivanovic
fw. 10 0
Rezerwowi
Pavel Chesnovskiy
gk. 0 0
Roman Begunov
df. 4 1
Viktor Sotnikov
df. 1 0
Zarija Lambulic
df. 1 0
Dmitry Podstrelov
mf. 11 4
Giorgi Diasamidze
mf. 6 1
Aleksandr Bulichev
mf. 1 0
Darko Bodul
fw. 11 2
Azdren Llullaku
fw. 5 0
Nie zagra
Sergey Politevich
df. 5 0
Tin Vukmanich
df. 4 0
Lasha Shindagoridze
mf. 3 0
Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Sadovskiy
gk. 4 -6
Artem Shkurdyuk
df. 11 0
Dmitri Girs
df. 9 0
Daniil Miroshnikov
df. 6 1
Aleksey Nosko
mf. 11 1
Jérémy Mawatu
mf. 11 0
David Tweh
mf. 10 2
Dušan Bakić
mf. 9 3
Aleksandr Svirepa
mf. 8 0
Shakhboz Umarov
fw. 11 1
Jasur Yakhshiboev
fw. 10 7
Rezerwowi
Artur Lesko
gk. 7 -7
Pavel Shorats
df. 1 0
Aik Musahagian
mf. 9 0
Vasili Sovpel
mf. 7 0
Daniil Vigovsky
mf. 0 0
Wictor Dias
mf. 0 0
Junior Atemengue
fw. 8 0
Nie zagra
Artem Sokol.
df. 9 0
Evgeni Yudchits
df. 9 2

Aktualności

Skład
Skład
57 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.42
4.75
6.23
2.30
1.55
1.35
5.00
6.60

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
01.09.19
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
1
:
2
27.04.19
Shakhtyor Soligorsk
Energetik-BGU
3
:
4

Wyniki poprzedniego turnieju

Shakhtyor Soligorsk
30.05.20
Dinamo Minsk
Shakhtyor Soligorsk
W
22.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Belshina Bobruisk
W
16.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
W
10.05.20
Vitebsk
Shakhtyor Soligorsk
R
03.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
W
25.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
W
17.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Slutsk
P
12.04.20
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
R
04.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
28.03.20
Gorodeya
Shakhtyor Soligorsk
W
19.03.20
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
P
Energetik-BGU
31.05.20
Energetik-BGU
Vitebsk
R
23.05.20
Isloch
Energetik-BGU
W
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo Brest
W
08.05.20
Slutsk
Energetik-BGU
W
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
W
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
P
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
P
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
W
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
W
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
12 8 2 2 25:12 26
2
Torpedo-BelAZ
12 6 4 2 16:10 22
3
Energetik-BGU
11 7 1 3 17:13 22
4
Shakhtyor Soligorsk
11 6 3 2 16:3 21
5
Dinamo Brest
12 6 1 5 23:15 19
6
Slutsk
12 5 3 4 17:17 18
7
Neman
11 5 2 4 17:13 17
8
Dinamo Minsk
12 5 1 6 17:12 16
9
Isloch
12 5 1 6 13:17 16
10
Slavia Mozyr
12 4 3 5 15:20 15
11
Rukh
12 3 6 3 10:11 15
12
Vitebsk
12 3 6 3 13:15 15
13
FC Minsk
10 4 1 5 14:22 13
14
Gorodeya
12 3 3 6 8:17 12
15
FK Smolevichi
11 1 4 6 11:17 7
16
Belshina Bobruisk
12 0 3 9 9:27 3
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 11:6 13
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 11:0 13
3
BATE
5 4 1 0 14:6 13
4
Dinamo Brest
5 3 0 2 14:8 9
5
Neman
5 3 0 2 11:9 9
6
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 7:6 8
7
FC Minsk
5 2 1 2 8:13 7
8
Dinamo Minsk
5 2 1 2 7:4 7
9
Rukh
5 1 3 1 7:8 6
10
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:8 5
11
Vitebsk
5 0 5 0 7:7 5
12
Isloch
5 1 1 3 4:6 4
13
FK Smolevichi
5 1 1 3 8:10 4
14
Slutsk
5 0 2 3 3:8 2
15
Gorodeya
5 0 2 3 4:11 2
16
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:14 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
8 5 1 2 12:8 16
2
BATE
5 4 1 0 8:1 13
3
Torpedo-BelAZ
5 4 1 0 8:2 13
4
Neman
5 3 1 1 11:6 10
5
Shakhtyor Soligorsk
6 3 1 2 11:3 10
6
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Dinamo Brest
7 3 1 3 14:11 10
8
Slutsk
7 2 3 2 10:9 9
9
Vitebsk
6 2 3 1 7:6 9
10
Dinamo Minsk
6 3 0 3 6:4 9
11
FC Minsk
4 2 0 2 6:10 6
12
Slavia Mozyr
6 1 3 2 5:8 6
13
Rukh
5 1 2 2 3:6 5
14
FK Smolevichi
6 1 1 4 8:12 4
15
Gorodeya
5 1 1 3 2:7 4
16
Belshina Bobruisk
7 0 2 5 5:16 2
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
7 4 1 2 17:11 13
2
Energetik-BGU
6 4 0 2 7:7 12
3
Shakhtyor Soligorsk
5 3 2 0 5:0 11
4
Rukh
7 2 4 1 7:5 10
5
Slutsk
5 3 0 2 7:8 9
6
Slavia Mozyr
6 3 0 3 10:12 9
7
Dinamo Brest
5 3 0 2 9:4 9
8
Torpedo-BelAZ
7 2 3 2 8:8 9
9
Gorodeya
7 2 2 3 6:10 8
10
Dinamo Minsk
6 2 1 3 11:8 7
11
FC Minsk
6 2 1 3 8:12 7
12
Neman
6 2 1 3 6:7 7
13
Vitebsk
6 1 3 2 6:9 6
14
FK Smolevichi
5 0 3 2 3:5 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:11 1
16
Isloch
4 0 0 4 1:9 0
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj