2:3
Rukh — Neman Mecz zakończył się 12 Wrz 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Neman

12 Wrz 2020, 13:00 (CEST)
12 Wrz 2020, 13:00 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
2 : 3
Neman
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Pavel Koronets

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Nechaev
gk. 11 -9
Oleksandr Mihunov
df. 19 1
Artem Rakhmanov
df. 17 1
Ilya Kolpachuk
df. 15 1
Alexey Kovtun
df. 11 1
William Matheus
df. 11 0
Vladislav Vasiljev
mf. 20 4
Sergey Tikhonovskiy
mf. 14 0
Egor Bogomolskiy
fw. 16 1
Bogdan Sadovskiy
fw. 9 0
Evgeni Shevchenko
fw. 7 2
Rezerwowi
Roman Stepanov
gk. 10 -15
Vitali Gajduchik
df. 18 0
Artem Kontsevoj
mf. 22 4
Maksim Chyzh
mf. 9 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 8 1
Aleksey Antilevski
mf. 1 0
Savior Nvafor
mf. 1 0
Oleg Nikiforenko
fw. 11 3
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Vsevolod Sadovsky
fw. 1 1
Nie zagra
Denis Grechikho
mf. 20 6
Chidi Osuchukwu
mf. 11 0
Artem Petrenko
fw. 7 0
Artem Denisenko
gk. 1 0
Neman

Oleg Kirenya
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Sergey Kurganski
gk. 5 -5
Andrey Vasiljev
df. 21 0
Danijel Stojkovic
df. 21 1
Artur Slabashevich
df. 17 0
Andrey Yakimov
mf. 22 0
Pavel Tsabelin
mf. 22 5
Aleksey Legchilin
mf. 18 0
Valeri Zhukovski
mf. 16 4
Jean-Morel Poé
mf. 7 0
Gegam Kadimyan
fw. 22 8
Zoran Marusic
fw. 20 6
Rezerwowi
Dmitri Dudar
gk. 18 -15
Artur Malievsky
gk. 0 0
Evgeni Leshko
df. 11 0
Oleg Murachev
df. 5 0
Vladislav Yatskevich
mf. 6 0
Anton Suchkov
mf. 1 0
Gleb Rassadkin
fw. 17 1
Vladimir Koval
fw. 8 0
Dmitri Ivanov
fw. 7 0
Roman Pasevich
fw. 1 0
Nie zagra
Giorgi Kantaria
mf. 18 1
Maksim Yablonski
mf. 13 2
Roman Vegerya
mf. 6 0
Egor Khvalko
df. 1 0
Emir Shigaybaev
mf. 1 0

Aktualności

Skład
Skład
55 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.92
3.25
2.35
1.70
2.10
3.15
3.10
2.03
1.67
1.96
3.25
3.30
2.05

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
09.05.20
Neman
Rukh

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
22.08.20
Gorodeya
Rukh
W
08.08.20
Rukh
Torpedo-BelAZ
R
02.08.20
FC Minsk
Rukh
W
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
R
18.07.20
Rukh
BATE
P
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
W
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
W
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
W
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
Rukh
Vitebsk
P
06.06.20
Isloch
Rukh
R
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
Neman
29.08.20
FC Minsk
Neman
P
23.08.20
Neman
BATE
P
08.08.20
Energetik-BGU
Neman
R
01.08.20
Neman
Dinamo Minsk
W
25.07.20
Belshina Bobruisk
Neman
W
19.07.20
Neman
Shakhtyor Soligorsk
R
12.07.20
Vitebsk
Neman
R
04.07.20
Neman
Isloch
W
27.06.20
Neman
Dinamo Brest
W
19.06.20
Slutsk
Neman
W
13.06.20
Neman
FK Smolevichi
W
06.06.20
Slavia Mozyr
Neman
W
29.05.20
Gorodeya
Neman
W
21.05.20
Neman
Torpedo-BelAZ
W
09.05.20
Neman
Rukh
P
03.05.20
BATE
Neman
P
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
W
16.04.20
Dinamo Minsk
Neman
P
10.04.20
Neman
Belshina Bobruisk
R
04.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
29.03.20
Neman
Vitebsk
W
21.03.20
Isloch
Neman
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
22 12 7 3 38:13 43
2
BATE
22 13 4 5 44:21 43
3
Neman
22 11 5 6 28:20 38
4
Torpedo-BelAZ
22 9 8 5 32:27 35
5
Isloch
22 11 2 9 33:31 35
6
Energetik-BGU
22 10 4 8 32:32 34
7
Rukh
22 8 9 5 33:24 33
8
Dinamo Minsk
21 10 3 8 24:15 33
9
Vitebsk
22 7 9 6 23:23 30
10
Dinamo Brest
20 9 2 9 33:25 29
11
FC Minsk
21 7 4 10 27:40 25
12
Slavia Mozyr
20 6 6 8 27:37 24
13
Slutsk
21 6 3 12 24:37 21
14
Gorodeya
23 5 5 13 19:38 20
15
Belshina Bobruisk
22 5 4 13 24:41 19
16
FK Smolevichi
20 3 5 12 21:38 14
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 4 0 1 14:3 12
2
Isloch
5 4 0 1 14:8 12
3
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 9:4 10
4
Dinamo Minsk
5 3 1 1 4:2 10
5
Belshina Bobruisk
5 3 0 2 10:6 9
6
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 11:7 9
7
Rukh
5 2 2 1 10:10 8
8
Neman
5 2 1 2 6:7 7
9
Vitebsk
5 2 1 2 6:5 7
10
FC Minsk
5 2 1 2 8:11 7
11
Slavia Mozyr
5 1 3 1 10:10 6
12
Energetik-BGU
5 1 2 2 8:9 5
13
Dinamo Brest
5 1 1 3 5:8 4
14
FK Smolevichi
5 1 0 4 4:13 3
15
Slutsk
5 1 0 4 5:11 3
16
Gorodeya
5 0 1 4 2:9 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
11 7 2 2 20:12 23
2
Shakhtyor Soligorsk
11 7 2 2 22:5 23
3
Neman
11 7 2 2 16:8 23
4
Torpedo-BelAZ
11 6 3 2 14:11 21
5
BATE
11 6 3 2 18:7 21
6
Dinamo Minsk
10 6 1 3 9:4 19
7
Vitebsk
11 5 4 2 13:9 19
8
Energetik-BGU
11 5 2 4 22:21 17
9
FC Minsk
11 5 2 4 18:19 17
10
Dinamo Brest
10 5 1 4 19:14 16
11
Slavia Mozyr
10 3 4 3 13:15 13
12
Rukh
11 3 4 4 13:16 13
13
Gorodeya
11 3 3 5 11:16 12
14
Slutsk
11 3 3 5 13:15 12
15
FK Smolevichi
10 3 2 5 16:20 11
16
Belshina Bobruisk
11 2 2 7 11:22 8
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
11 7 1 3 26:14 22
2
Rukh
11 5 5 1 20:8 20
3
Shakhtyor Soligorsk
11 5 5 1 16:8 20
4
Energetik-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Neman
11 4 3 4 12:12 15
6
Dinamo Minsk
11 4 2 5 15:11 14
7
Torpedo-BelAZ
11 3 5 3 18:16 14
8
Dinamo Brest
10 4 1 5 14:11 13
9
Isloch
11 4 0 7 13:19 12
10
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:22 11
11
Vitebsk
11 2 5 4 10:14 11
12
Belshina Bobruisk
11 3 2 6 13:19 11
13
Slutsk
10 3 0 7 11:22 9
14
FC Minsk
10 2 2 6 9:21 8
15
Gorodeya
12 2 2 8 8:22 8
16
FK Smolevichi
10 0 3 7 5:18 3
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj