0:0
Rukh — FK Smolevichi Mecz zakończył się 17 Maj 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — FK Smolevichi

17 Maj 2020, 18:00 (CEST)
17 Maj 2020, 18:00 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
0 : 0
FK Smolevichi
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Sergey Chistov

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Nechaev
gk. 8 -5
Artem Rakhmanov
df. 6 0
Ilya Kolpachuk
df. 6 1
Oleksandr Mihunov
df. 6 0
Artem Kontsevoj
mf. 8 0
Denis Grechikho
mf. 7 1
Sergey Tikhonovskiy
mf. 7 0
Pavel Sedko
mf. 6 2
Gheorghe Andronic
mf. 5 1
Maksim Chyzh
mf. 5 0
Abdoulaye Diallo
fw. 7 0
Rezerwowi
Roman Stepanov
gk. 0 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Savior Nvafor
mf. 0 0
Egor Bogomolskiy
fw. 5 0
Vladislav Morozov
fw. 2 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 0 0
Oleg Nikiforenko
fw. 0 0
Nie zagra
William Matheus
df. 8 0
Vitali Gajduchik
df. 7 0
Vladislav Vasiljev
mf. 7 1
Artem Petrenko
fw. 5 0
Chidi Osuchukwu
mf. 4 0
Alexey Kovtun
df. 3 1
Yaroslav Oreshkevich
mf. 0 0
FK Smolevichi

Aleksandr Brazevich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artem Gomelko
gk. 2 -1
Aleksey Butarevich
df. 8 0
Eduard Zhevnerov
df. 8 0
Mutalip Alibekov
df. 6 0
Ivan Vasilenok
df. 0 0
Anatoli Makarov
mf. 8 0
Vladislav Mukhamedov
mf. 8 1
Jean-Morel Poé
mf. 7 1
Konstantin Kotov
mf. 7 0
Ivan Veras
fw. 8 0
Evgeni Barsukov
fw. 7 2
Rezerwowi
Nikita Lazovskiy
gk. 0 0
Aleksey Vakulich
df. 6 0
Arseni Bondarenko
df. 5 0
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 5 0
Dmitri Shchegrikovich
mf. 1 1
Nie zagra
Aleksandr Filtsov
gk. 6 -13
Aleksey Turik
mf. 6 0
Ilya Rashchenya
df. 6 0
Aleksandr Dzhigero
mf. 4 0
Pavel Sadovskiy
mf. 1 0
Sergey Rusak
mf. 1 0

Aktualności

Skład
Skład
49 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.80
3.45
4.83
1.55
2.40
2.02
3.35
4.00
1.52
2.49
1.74
3.45
4.60

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
FK Smolevichi
10.05.20
FK Smolevichi
BATE
P
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
P
24.04.20
FK Smolevichi
Dinamo Minsk
P
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
R
12.04.20
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
R
05.04.20
FK Smolevichi
Vitebsk
P
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
P
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
9 6 1 2 19:9 19
2
Torpedo-BelAZ
9 5 3 1 12:5 18
3
Energetik-BGU
9 6 0 3 12:9 18
4
Slutsk
9 5 1 3 15:14 16
5
Shakhtyor Soligorsk
9 4 3 2 11:3 15
6
Isloch
9 5 0 4 11:13 15
7
Dinamo Brest
9 4 1 4 12:10 13
8
Rukh
8 3 3 2 7:5 12
9
Vitebsk
9 3 3 3 7:9 12
10
Dinamo Minsk
9 4 0 5 12:10 12
11
Slavia Mozyr
9 3 2 4 10:14 11
12
Gorodeya
9 3 2 4 6:10 11
13
FC Minsk
8 3 1 4 12:16 10
14
Neman
8 2 2 4 9:11 8
15
FK Smolevichi
8 0 3 5 6:14 3
16
Belshina Bobruisk
9 0 3 6 7:16 3
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 4 1 0 13:4 13
2
Shakhtyor Soligorsk
5 3 1 1 9:2 10
3
Dinamo Minsk
5 3 0 2 8:5 9
4
Slutsk
5 3 0 2 8:9 9
5
Energetik-BGU
5 3 0 2 6:6 9
6
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 8:3 9
7
Rukh
5 2 3 0 6:3 9
8
Isloch
5 3 0 2 6:7 9
9
Dinamo Brest
5 2 0 3 6:6 6
10
Vitebsk
5 1 2 2 4:6 5
11
Gorodeya
5 1 2 2 4:7 5
12
FC Minsk
5 1 1 3 6:11 4
13
Neman
5 1 1 3 7:10 4
14
Slavia Mozyr
5 1 1 3 5:9 4
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 5:10 2
16
FK Smolevichi
5 0 2 3 5:11 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
6 5 0 1 10:5 15
2
BATE
4 3 1 0 7:1 10
3
Torpedo-BelAZ
4 3 1 0 6:1 10
4
Energetik-BGU
4 3 0 1 7:3 9
5
Dinamo Minsk
5 3 0 2 6:3 9
6
Shakhtyor Soligorsk
5 2 1 2 7:3 7
7
Vitebsk
4 2 1 1 4:3 7
8
Neman
4 2 1 1 8:5 7
9
Slutsk
5 2 1 2 8:7 7
10
Dinamo Brest
5 2 1 2 7:7 7
11
Slavia Mozyr
4 1 2 1 3:4 5
12
Rukh
3 1 1 1 2:2 4
13
Gorodeya
4 1 1 2 2:5 4
14
FC Minsk
3 1 0 2 5:10 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 3:9 2
16
FK Smolevichi
5 0 1 4 4:11 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
5 3 0 2 5:6 9
2
BATE
5 3 0 2 12:8 9
3
Slutsk
4 3 0 1 7:7 9
4
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 6:4 8
5
Rukh
5 2 2 1 5:3 8
6
Shakhtyor Soligorsk
4 2 2 0 4:0 8
7
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
8
Gorodeya
5 2 1 2 4:5 7
9
Slavia Mozyr
5 2 0 3 7:10 6
10
Dinamo Brest
4 2 0 2 5:3 6
11
Vitebsk
5 1 2 2 3:6 5
12
Dinamo Minsk
4 1 0 3 6:7 3
13
FK Smolevichi
3 0 2 1 2:3 2
14
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 4:7 1
15
Neman
4 0 1 3 1:6 1
16
Isloch
3 0 0 3 1:8 0
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj