3:0
Rukh — Belshina Bobruisk Mecz zakończył się 28 Cze 2020

Zakłady i typy na spotkanie Rukh — Belshina Bobruisk

28 Cze 2020, 17:00 (CEST)
28 Cze 2020, 17:00 (CEST) Mecz zakończył się
Rukh
3 : 0
Belshina Bobruisk
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Sędzia: Sergei Gorayutin

Składy

Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Roman Stepanov
gk. 5 -8
Ilya Kolpachuk
df. 12 1
Oleksandr Mihunov
df. 12 0
Vitali Gajduchik
df. 11 0
Alexey Kovtun
df. 4 1
Artem Kontsevoj
mf. 14 0
Vladislav Vasiljev
mf. 12 2
Sergey Tikhonovskiy
mf. 11 0
Maksim Chyzh
mf. 7 0
Abdoulaye Diallo
fw. 13 3
Egor Bogomolskiy
fw. 9 0
Rezerwowi
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Artem Rakhmanov
df. 10 0
Chidi Osuchukwu
mf. 6 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 3 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Oleg Nikiforenko
fw. 5 0
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 2 0
Nie zagra
Denis Grechikho
mf. 13 1
Pavel Sedko
mf. 11 2
William Matheus
df. 9 0
Gheorghe Andronic
mf. 8 1
Artem Petrenko
fw. 6 0
Belshina Bobruisk

Eduard Gradoboev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksey Kharitonovich
gk. 5 -7
Vladislav Yasukevich
df. 13 0
Konstantin Kuchinskiy
df. 11 0
Nikita Rochev
df. 7 0
Samuel Odeyobo
mf. 13 0
Sergey Glebko
mf. 13 2
Mikhail Bashilov
mf. 12 1
Vladislav Solanovich
mf. 12 1
Roman Salimov
mf. 10 0
Leonid Kovel
fw. 14 4
Nivaldo Ferreira
fw. 7 0
Rezerwowi
Sergey Turanok
gk. 9 -22
Maksim Grek
df. 6 0
Evgeniy Kirisov
df. 1 0
Dmitriy Rekish
mf. 10 0
Andrey Bezhonov
mf. 7 0
Evgeni Skoblikov
mf. 7 0
German Barkovskiy
fw. 5 0
Nie zagra
Pavel Bordukov
mf. 11 1
Kirill Malyarov
mf. 10 0
Danila Nechaev
df. 7 0
Anton Novik
mf. 2 0
Mykhailo Pysko
df. 1 0

Aktualności

Skład
Skład
42 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.90
3.40
3.92
1.80
1.95
1.83
3.40
4.10
1.83
1.93
1.87
3.20
4.15

Wyniki poprzedniego turnieju

Rukh
21.06.20
Shakhtyor Soligorsk
Rukh
R
14.06.20
Rukh
Vitebsk
P
06.06.20
Isloch
Rukh
R
31.05.20
Rukh
Dinamo Brest
P
23.05.20
Slutsk
Rukh
R
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
R
09.05.20
Neman
Rukh
W
02.05.20
Rukh
Gorodeya
R
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
R
18.04.20
Rukh
FC Minsk
W
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
R
04.04.20
BATE
Rukh
P
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W
Belshina Bobruisk
21.06.20
Belshina Bobruisk
BATE
P
14.06.20
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk
W
07.06.20
Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk
P
30.05.20
Belshina Bobruisk
Slavia Mozyr
P
22.05.20
Shakhtyor Soligorsk
Belshina Bobruisk
P
17.05.20
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
10.05.20
Isloch
Belshina Bobruisk
P
03.05.20
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
P
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
P
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
R
10.04.20
Neman
Belshina Bobruisk
R
03.04.20
Belshina Bobruisk
Gorodeya
P
27.03.20
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
P
22.03.20
Belshina Bobruisk
FC Minsk
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
BATE
15 9 3 3 29:16 30
2
Shakhtyor Soligorsk
15 7 6 2 21:7 27
3
Neman
14 8 2 4 21:13 26
4
Torpedo-BelAZ
15 7 5 3 19:14 26
5
Energetik-BGU
15 8 2 5 22:15 26
6
Dinamo Brest
15 8 1 6 28:17 25
7
Dinamo Minsk
15 7 2 6 20:12 23
8
Vitebsk
15 5 6 4 15:16 21
9
Isloch
14 6 2 6 16:19 20
10
Slutsk
15 5 3 7 18:23 18
11
Slavia Mozyr
15 5 3 7 17:27 18
12
Rukh
14 3 7 4 11:13 16
13
Gorodeya
14 4 3 7 12:20 15
14
FC Minsk
13 4 2 7 15:25 14
15
FK Smolevichi
14 2 4 8 14:22 10
16
Belshina Bobruisk
14 1 3 10 10:29 6
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Neman
5 5 0 0 9:1 15
2
Dinamo Brest
5 4 0 1 15:4 12
3
Dinamo Minsk
5 3 1 1 7:1 10
4
Shakhtyor Soligorsk
5 2 3 0 6:4 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 6:6 8
6
BATE
5 2 2 1 7:6 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 7:6 8
8
Slavia Mozyr
5 2 0 3 6:12 6
9
FK Smolevichi
5 2 0 3 8:8 6
10
Energetik-BGU
5 1 2 2 8:5 5
11
Isloch
5 1 2 2 5:6 5
12
Gorodeya
5 1 1 3 6:10 4
13
FC Minsk
5 1 1 3 3:9 4
14
Rukh
5 0 3 2 4:8 3
15
Belshina Bobruisk
5 1 0 4 3:13 3
16
Slutsk
5 0 1 4 2:8 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
9 5 2 2 14:10 17
2
Neman
7 5 1 1 14:6 16
3
Torpedo-BelAZ
7 5 1 1 9:4 16
4
Shakhtyor Soligorsk
8 4 2 2 13:4 14
5
BATE
7 4 2 1 10:5 14
6
Energetik-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Dinamo Brest
8 4 1 3 17:12 13
8
Dinamo Minsk
8 4 1 3 7:4 13
9
Vitebsk
7 3 3 1 8:6 12
10
Slutsk
8 2 3 3 10:10 9
11
Slavia Mozyr
7 2 3 2 7:9 9
12
FK Smolevichi
7 2 1 4 10:13 7
13
FC Minsk
6 2 1 3 7:12 7
14
Gorodeya
6 2 1 3 5:7 7
15
Rukh
6 1 2 3 3:7 5
16
Belshina Bobruisk
8 0 2 6 5:18 2
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
8 5 1 2 19:11 16
2
Shakhtyor Soligorsk
7 3 4 0 8:3 13
3
Energetik-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Dinamo Brest
7 4 0 3 11:5 12
5
Rukh
8 2 5 1 8:6 11
6
Dinamo Minsk
7 3 1 3 13:8 10
7
Neman
7 3 1 3 7:7 10
8
Torpedo-BelAZ
8 2 4 2 10:10 10
9
Slutsk
7 3 0 4 8:13 9
10
Slavia Mozyr
8 3 0 5 10:18 9
11
Vitebsk
8 2 3 3 7:10 9
12
Gorodeya
8 2 2 4 7:13 8
13
FC Minsk
7 2 1 4 8:13 7
14
Belshina Bobruisk
6 1 1 4 5:11 4
15
Isloch
5 1 0 4 2:9 3
16
FK Smolevichi
7 0 3 4 4:9 3
Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj