Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj

Zakłady i typy na spotkanie Orsha — Slonim-2017

23 Sie 2020, 14:00 (CEST)
23 Sie 2020, 14:00 (CEST)
Orsha
Slonim-2017

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Orsha

Aleksandr Vopsev
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Ilya Motalygo
gk. 11 -13
Anton Pugach
gk. 1 0
Ilya Dzhugir
df. 11 1
Marat Kalinchenko
df. 10 1
Antonio Siyaka
df. 9 0
Valeri Doroshenko
df. 5 0
Stanislav Irshev
df. 4 0
Gleb Svetilov
df. 1 0
Vladislav Veremeichik
df. 0 0
Gleb Zheleznikov
mf. 11 3
Semen Smunev
mf. 11 0
Vladislav Znak
mf. 11 0
Oleksiy Tupchyi
mf. 10 0
Ivan Berezun
mf. 9 0
Dmitri Lutik
mf. 8 0
Stepan Makarov
mf. 8 1
Dmitri Burevskiy
mf. 7 0
Evgeni Zemko
mf. 4 0
Kirill Vajtekhovich
mf. 1 0
Evgeni Kalinin
fw. 11 3
Aleksandr Burnos
fw. 10 0
Nikita Shugunkov
fw. 7 2
Nikolay Kitaev
fw. 5 0
Slonim-2017

Leonid Lagun
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Maksim Shishlov
gk. 10 -11
Andrey Naporko
gk. 1 -1
Aleksey Lozko
df. 11 0
Alikhan Fazylov
df. 11 0
Vladislav Kazakov
df. 11 0
Artur Chuduk
df. 10 0
Maksim Rovbut
df. 8 0
Aleksandr Orlov
mf. 10 0
Daniil Silinskiy
mf. 10 0
Sergey Guzov
mf. 10 1
Vladislav Berg
mf. 10 0
Aleksandr Korzun
mf. 8 0
Aleksey Chernodarov
mf. 8 1
Vadim Spasyuk
mf. 6 0
Sergey Kuryshev
mf. 5 0
Vilgelm Berg
mf. 1 0
Artur Saramakha
fw. 11 1
Sergey Koshel
fw. 10 1
Timur Sikoev
fw. 10 2
Martin Artyukh
fw. 8 0
Evgeni Bal
fw. 6 0
Ilya Kozlov
fw. 0 0

Bezpośrednie spotkania

First League 2020
25.04.20
Slonim-2017
Orsha

Wyniki poprzedniego turnieju

Orsha
04.07.20
Orsha
Sputnik
R
28.06.20
Arsenal Dzerzhinsk
Orsha
P
21.06.20
Orsha
Krumkachy
P
14.06.20
Lokomotiv Gomel
Orsha
R
31.05.20
Orsha
Gomel
P
23.05.20
Orsha
Khimik Svetlogorsk
W
16.05.20
Orsha
Granit
W
10.05.20
Oshmyany
Orsha
R
02.05.20
Orsha
Smorgon
R
25.04.20
Slonim-2017
Orsha
P
18.04.20
Orsha
Lida
W
Slonim-2017
05.07.20
Slonim-2017
Krumkachy
W
28.06.20
Lokomotiv Gomel
Slonim-2017
R
21.06.20
Slonim-2017
Gomel
P
14.06.20
Slonim-2017
Khimik Svetlogorsk
W
30.05.20
Slonim-2017
Granit
R
23.05.20
Oshmyany
Slonim-2017
P
17.05.20
Slonim-2017
Smorgon
P
10.05.20
FC Naftan
Slonim-2017
P
03.05.20
Lida
Slonim-2017
P
25.04.20
Slonim-2017
Orsha
W
18.04.20
Volna
Slonim-2017
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Sputnik
11 6 4 1 15:9 22
2
Lokomotiv Gomel
11 5 4 2 24:18 19
3
Smorgon
11 5 4 2 11:6 19
4
Krumkachy
11 5 2 4 21:14 17
5
Arsenal Dzerzhinsk
10 5 2 3 14:11 17
6
Lida
11 5 3 3 20:18 15
7
Gomel
10 5 4 1 23:8 14
8
Oshmyany
11 3 5 3 15:12 14
9
Volna
11 4 2 5 16:19 14
10
Slonim-2017
11 3 3 5 6:12 12
11
Orsha
11 3 4 4 11:13 10
12
Granit
11 2 2 7 9:19 8
13
FC Naftan
11 3 4 4 14:16 -2
14
Khimik Svetlogorsk
11 0 1 10 4:28 -8
Uwagi

Lida: -3 Punkty

Gomel: -5 Punkty

Orsha: -3 Punkty

FC Naftan: -15 Punkty

Khimik Svetlogorsk: -9 Punkty

Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Gomel
5 3 2 0 14:4 11
2
Sputnik
5 3 2 0 9:3 11
3
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 2 1 7:3 8
4
Granit
5 2 2 1 5:6 8
5
Slonim-2017
5 2 2 1 3:4 8
6
Lida
5 2 2 1 9:11 8
7
Oshmyany
5 1 4 0 8:5 7
8
FC Naftan
5 2 1 2 8:9 7
9
Smorgon
5 1 2 2 5:5 5
10
Lokomotiv Gomel
5 1 2 2 5:10 5
11
Krumkachy
5 1 1 3 9:8 4
12
Volna
5 1 1 3 8:11 4
13
Orsha
5 0 2 3 1:8 2
14
Khimik Svetlogorsk
5 0 1 4 2:9 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Lida
5 4 1 0 11:3 13
2
Arsenal Dzerzhinsk
6 4 1 1 11:6 13
3
Sputnik
6 4 1 1 9:7 13
4
Krumkachy
6 3 2 1 12:7 11
5
Orsha
7 3 2 2 9:9 11
6
Lokomotiv Gomel
6 2 4 0 14:5 10
7
Smorgon
5 3 1 1 7:3 10
8
Slonim-2017
6 3 1 2 5:6 10
9
Gomel
5 2 2 1 12:6 8
10
Volna
6 2 2 2 11:10 8
11
FC Naftan
6 2 2 2 7:7 8
12
Oshmyany
5 1 3 1 3:3 6
13
Granit
5 2 0 3 5:6 6
14
Khimik Svetlogorsk
2 0 0 2 1:8 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Gomel
5 3 2 0 11:2 11
2
Sputnik
5 2 3 0 6:2 9
3
Smorgon
6 2 3 1 4:3 9
4
Lokomotiv Gomel
5 3 0 2 10:13 9
5
Oshmyany
6 2 2 2 12:9 8
6
Krumkachy
5 2 0 3 9:7 6
7
Volna
5 2 0 3 5:9 6
8
FC Naftan
5 1 2 2 7:9 5
9
Lida
6 1 2 3 9:15 5
10
Arsenal Dzerzhinsk
4 1 1 2 3:5 4
11
Orsha
4 0 2 2 2:4 2
12
Slonim-2017
5 0 2 3 1:6 2
13
Granit
6 0 2 4 4:13 2
14
Khimik Svetlogorsk
9 0 1 8 3:20 1