Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
3:0
Neman — Energetik-BGU Mecz zakończył się 24 Kwi 2020
Następny mecz między tymi drużynami
8 Sie, 12:00

Zakłady i typy na spotkanie Neman — Energetik-BGU

24 Kwi 2020, 19:00 (CEST)
24 Kwi 2020, 19:00 (CEST)
Sędzia: Sergey Stetsurin Stadion: CSK Neman (Grodno, Belarus)
Neman
3 : 0
Energetik-BGU

Składy

Neman

Igor Kovalevich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Dmitri Dudar
gk. 5 -4
Andrey Vasiljev
df. 5 0
Artur Slabashevich
df. 5 0
Danijel Stojkovic
df. 5 0
Andrey Yakimov
mf. 5 0
Giorgi Kantaria
mf. 5 1
Pavel Tsabelin
mf. 5 0
Aleksey Legchilin
mf. 3 0
Vladislav Yatskevich
mf. 3 0
Gegam Kadimyan
fw. 5 2
Gleb Rassadkin
fw. 5 0
Rezerwowi
Sergey Kurganski
gk. 0 0
Evgeni Leshko
df. 2 0
Oleg Murachev
df. 2 0
Roman Vegerya
mf. 3 0
Valeri Zhukovski
mf. 2 0
Emir Shigaybaev
mf. 0 0
Zoran Marusic
fw. 4 0
Vladimir Koval
fw. 3 0
Roman Pasevich
fw. 0 0
Nie zagra
Egor Khvalko
df. 1 0
Dmitri Ivanov
fw. 1 0
Maksim Yablonski
mf. 0 0
Pavel Tseslyukevich
mf. 0 0
Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Sadovskiy
gk. 3 -3
Artem Sokol.
df. 5 0
Artem Shkurdyuk
df. 5 0
Evgeni Yudchits
df. 3 0
Aleksey Nosko
mf. 5 1
Jérémy Mawatu
mf. 5 0
David Tweh
mf. 5 0
Aik Musahagian
mf. 4 0
Aleksandr Svirepa
mf. 3 0
Jasur Yakhshiboev
fw. 5 3
Junior Atemengue
fw. 5 0
Rezerwowi
Artur Lesko
gk. 2 -1
Artem Makavchik
gk. 0 0
Dmitri Girs
df. 4 0
Daniil Miroshnikov
df. 2 1
Vasili Sovpel
mf. 4 0
Dušan Bakić
mf. 4 1
Shakhboz Umarov
fw. 5 0
Nie zagra
Vladislav Bakonin
gk. 0 0
Pavel Shorats
df. 0 0
Daniil Vigovsky
mf. 0 0
Wictor Dias
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
17 godz. 56 min. przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.50
3.00
3.13
1.50
2.65
2.39
3.05
3.25
1.49
2.60
2.25
2.95
3.25

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
24.11.19
Neman
Energetik-BGU
1
:
1
06.07.19
Energetik-BGU
Neman
2
:
4

Wyniki poprzedniego turnieju

Neman
16.04.20
Dinamo Minsk
Neman
P
10.04.20
Neman
Belshina Bobruisk
R
04.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
29.03.20
Neman
Vitebsk
W
21.03.20
Isloch
Neman
P
Energetik-BGU
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
P
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
W
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
W
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Slutsk
5 3 1 1 9:6 10
Vitebsk
5 3 1 1 4:3 10
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 4:2 10
4
Gorodeya
5 3 0 2 3:3 9
5
Isloch
5 3 0 2 7:7 9
6
Dinamo Minsk
6 3 0 3 9:6 9
7
Energetik-BGU
5 3 0 2 6:4 9
8
Slavia Mozyr
5 2 1 2 6:7 7
9
BATE
5 2 1 2 6:5 7
10
Rukh
5 2 1 2 2:2 7
11
Dinamo Brest
5 2 1 2 6:5 7
12
FC Minsk
5 2 0 3 6:9 6
13
Shakhtyor Soligorsk
5 1 2 2 3:3 5
14
Neman
5 1 2 2 3:4 5
15
FK Smolevichi
6 0 3 3 3:7 3
16
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 3:7 2
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Slutsk
5 3 1 1 9:6 10
2
Vitebsk
5 3 1 1 4:3 10
3
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 4:2 10
4
Gorodeya
5 3 0 2 3:3 9
5
Isloch
5 3 0 2 7:7 9
6
Dinamo Minsk
5 3 0 2 9:5 9
7
Energetik-BGU
5 3 0 2 6:4 9
8
Slavia Mozyr
5 2 1 2 6:7 7
9
BATE
5 2 1 2 6:5 7
10
Rukh
5 2 1 2 2:2 7
11
Dinamo Brest
5 2 1 2 6:5 7
12
FC Minsk
5 2 0 3 6:9 6
13
Shakhtyor Soligorsk
5 1 2 2 3:3 5
14
Neman
5 1 2 2 3:4 5
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 3:7 2
16
FK Smolevichi
5 0 2 3 2:6 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
4 3 0 1 6:4 9
2
Dinamo Minsk
3 2 0 1 4:1 6
3
Torpedo-BelAZ
2 2 0 0 3:0 6
4
Vitebsk
2 2 0 0 2:0 6
5
Energetik-BGU
3 2 0 1 5:2 6
6
Slavia Mozyr
2 1 1 0 2:1 4
7
Slutsk
3 1 1 1 4:3 4
8
Dinamo Brest
3 1 1 1 5:4 4
9
Neman
2 1 1 0 3:1 4
10
BATE
2 1 1 0 1:0 4
11
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
12
Gorodeya
2 1 0 1 1:2 3
13
FC Minsk
2 1 0 1 3:5 3
14
FK Smolevichi
3 0 1 2 1:4 1
15
Shakhtyor Soligorsk
3 0 1 2 1:3 1
16
Belshina Bobruisk
3 0 1 2 2:5 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Slutsk
2 2 0 0 5:3 6
2
Gorodeya
3 2 0 1 2:1 6
3
Torpedo-BelAZ
3 1 1 1 1:2 4
4
Rukh
3 1 1 1 1:1 4
5
Vitebsk
3 1 1 1 2:3 4
6
Shakhtyor Soligorsk
2 1 1 0 2:0 4
7
Energetik-BGU
2 1 0 1 1:2 3
8
Slavia Mozyr
3 1 0 2 4:6 3
9
BATE
3 1 0 2 5:5 3
10
FC Minsk
3 1 0 2 3:4 3
11
Dinamo Minsk
3 1 0 2 5:5 3
12
Dinamo Brest
2 1 0 1 1:1 3
13
FK Smolevichi
3 0 2 1 2:3 2
14
Belshina Bobruisk
2 0 1 1 1:2 1
15
Neman
3 0 1 2 0:3 1
16
Isloch
1 0 0 1 1:3 0