Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Isloch — Dinamo Brest 13 Sie 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Isloch
06.08.22
Slutsk
Isloch
W
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
W
08.07.22
Isloch
Vitebsk
W
02.07.22
Dinamo Minsk
Isloch
W
25.06.22
Isloch
Gomel
R
18.06.22
BATE
Isloch
W
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
W
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
P
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
W
01.05.22
Isloch
FC Minsk
W
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
W
16.04.22
Isloch
Neman
R
10.04.22
Isloch
Shakhtyor Soligorsk
R
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Isloch
Slutsk
P
Dinamo Brest
17.07.22
Slutsk
Dinamo Brest
P
10.07.22
Dinamo Brest
Torpedo-BelAZ
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
W
26.06.22
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
P
19.06.22
Gomel
Dinamo Brest
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
P
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
23.04.22
FC Minsk
Dinamo Brest
P
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
P
10.04.22
Neman
Dinamo Brest
P
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
R

Bezpośrednie spotkania: Isloch — Dinamo Brest

Belarusian Premier League 2022
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
Belarusian Premier League 2021
23.10.21
Dinamo Brest
Isloch
13.06.21
Isloch
Dinamo Brest
Belarusian Premier League 2020
25.07.20
Isloch
Dinamo Brest
12.04.20
Dinamo Brest
Isloch
Puchar Białorusi 2019-2020
15.03.20
Isloch
Dinamo Brest
0
:
0
3
:
5
KARNE
10.03.20
Dinamo Brest
Isloch
0
:
0
Belarusian Premier League 2019
10.11.19
Isloch
Dinamo Brest
1
:
1
29.06.19
Dinamo Brest
Isloch
5
:
1
Belarusian Premier League 2018
03.11.18
Dinamo Brest
Isloch
3
:
1
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
BATE
16 9 5 2 31:10 32
Isloch
16 9 4 3 27:18 31
Energetik-BGU
16 9 4 3 29:14 31
4
Shakhtyor Soligorsk
15 9 3 3 21:10 30
5
Dinamo Minsk
14 8 4 2 23:14 28
6
FC Minsk
16 8 2 6 28:25 26
7
Gomel
16 7 4 5 22:18 25
8
Torpedo-BelAZ
17 7 3 7 21:19 24
9
Neman
16 5 8 3 22:21 23
10
Slavia Mozyr
16 7 2 7 26:28 23
11
Slutsk
17 4 6 7 19:28 18
12
Belshina
16 4 5 7 21:26 17
13
Arsenal Dzerzhinsk
16 3 4 9 12:24 13
14
Vitebsk
16 2 5 9 13:26 11
15
Dnepr
16 2 3 11 17:35 9
16
Dinamo Brest
15 1 4 10 9:25 7
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 4 1 0 10:4 13
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 0 1 9:5 12
3
Dinamo Minsk
5 3 1 1 12:8 10
4
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
5
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 10:3 10
6
Arsenal Dzerzhinsk
5 3 0 2 7:8 9
7
BATE
5 2 2 1 12:5 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 12:11 7
9
Energetik-BGU
5 1 3 1 5:6 6
10
Slavia Mozyr
5 2 0 3 8:11 6
11
Neman
5 1 3 1 5:7 6
12
Belshina
5 2 0 3 9:10 6
13
Vitebsk
5 1 1 3 4:8 4
14
Dnepr
5 1 1 3 8:12 4
15
Slutsk
5 1 0 4 5:10 3
16
Dinamo Brest
5 1 0 4 2:7 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
8 5 1 2 13:9 16
2
Shakhtyor Soligorsk
7 5 0 2 10:3 15
3
Energetik-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Neman
8 4 3 1 11:8 15
6
BATE
7 4 1 2 14:6 13
7
Isloch
8 3 3 2 11:9 12
8
Torpedo-BelAZ
8 3 2 3 14:10 11
9
Slavia Mozyr
8 3 2 3 14:14 11
10
Dinamo Minsk
7 2 4 1 10:8 10
11
Slutsk
8 2 3 3 11:14 9
12
Belshina
9 2 2 5 8:14 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
8 2 2 4 8:12 8
14
Vitebsk
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
8 2 0 6 10:19 6
16
Dinamo Brest
8 0 4 4 6:13 4
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
8 6 1 1 16:9 19
2
BATE
9 5 4 0 17:4 19
3
Dinamo Minsk
7 6 0 1 13:6 18
4
Energetik-BGU
7 5 1 1 13:7 16
5
Shakhtyor Soligorsk
8 4 3 1 11:7 15
6
Torpedo-BelAZ
9 4 1 4 7:9 13
7
Slavia Mozyr
8 4 0 4 12:14 12
8
FC Minsk
8 3 1 4 15:16 10
9
Gomel
8 2 4 2 10:10 10
10
Slutsk
9 2 3 4 8:14 9
11
Belshina
7 2 3 2 13:12 9
12
Neman
8 1 5 2 11:13 8
13
Vitebsk
8 1 2 5 7:13 5
14
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
15
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
16
Dinamo Brest
7 1 0 6 3:12 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Isloch

Artem Radkov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Sergey Ignatovich
gk. 12 -12
Timofey Yurasov
gk. 2 -1
Nikita Stepanov
df. 16 0
Vadim Pigas
df. 16 0
Yvan Dibango
df. 16 2
Kirill Glushhenkov
df. 13 0
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Maksim Kovel
df. 7 1
Aleksandr Mikhalenko
df. 5 0
Ilya Kalachev
df. 2 0
Fard Ibrahim
df. 0 0
Dmitri Lisakovich
mf. 15 1
Oleg Nikiforenko
mf. 14 3
Oleg Patotskiy
mf. 11 1
Ruslan Lisakovich
mf. 10 1
Alexander Guz
mf. 1 0
Artem Zimin
mf. 1 0
Kirill Leonovich
mf. 1 1
Kirill Gomanov
mf. 0 0
Vladislav Morozov
fw. 16 4
Daniel Sosah
fw. 15 5
Gleb Rovdo
fw. 9 0
Martin Artyukh
fw. 8 1
Shakhrom Samiev
fw. 1 1
Dinamo Brest

Andrey Prokopyuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Michail Kozakevich
gk. 8 -12
Aleksey Vasilyev
gk. 0 0
Gleb Tretsiak
gk. 0 0
Andrey Shemruk
df. 13 0
Evgeni Yudchits
df. 13 0
Munashe Garananga
df. 13 2
Vladislav Yasyukevich
df. 12 1
Ilya Kolpachuk
df. 11 0
Vladimir Shcherbo
df. 8 0
Vadim Milyutin
df. 7 0
Vladislav Krivitskiy
df. 5 0
Daniil Miroshnikov
df. 0 0
Ilya Bogdanovich
df. 0 0
Aleksandr Bulychev
mf. 13 0
David Ivan
mf. 11 0
Edgar Olekhnovich
mf. 11 0
Vladislav Sugak
mf. 10 1
Tsepenkov Kirill
mf. 8 0
Maksim Kovalchuk
mf. 4 0
Dmitry Lesnyak
mf. 1 0
Gbenga Opamoye
mf. 0 0
Kirill Kovalyuk
mf. 0 0
Sergey Lynko
fw. 11 0
Daniil Pavlov
fw. 10 0
Pavel Satsuk
fw. 8 0
Maksym Artemchuk
fw. 3 1
Aleksandr Shestyuk
fw. 2 0
Abdulfattokh Khudoydodzoda
fw. 0 0
Kuadza Cedrik Chaleb
fw. 0 0
Mikhail Gordejchuk
fw. 0 0