Zakłady i typy na spotkanie Gomel — Smorgon 20 Lis 2021

%ADMIN_CONTROL_PLACEHOLDER%
20 Lis 2021, 11:00 (CET) Mecz zakończył się
%ADMIN_SEO_TEXT_CONTROL_PLACEHOLDER%
Gomel
0 : 0
Smorgon
Stadion: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)
Sędzia: Viktor Shimusik
%BONUS_LINKS%

Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Gomel — Smorgon 20 Lis 2021

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.05
10.00
29.00
3.30
1.31

Wyniki poprzedniego turnieju

Gomel
07.11.21
Isloch
Gomel
W
27.10.21
Gomel
Shakhtyor Soligorsk
P
23.10.21
Gomel
Energetik-BGU
W
17.10.21
FC Minsk
Gomel
R
02.10.21
Gomel
Slavia Mozyr
W
24.09.21
Gomel
Dinamo Brest
R
18.09.21
Slutsk
Gomel
W
11.09.21
Gomel
Vitebsk
W
28.08.21
Torpedo-BelAZ
Gomel
W
21.08.21
Gomel
Dinamo Minsk
W
15.08.21
Neman
Gomel
P
02.08.21
Gomel
BATE
R
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Przegrana walkowerem
W
17.07.21
Gomel
Rukh
R
26.06.21
Smorgon
Gomel
W
19.06.21
Gomel
Isloch
W
11.06.21
Energetik-BGU
Gomel
P
30.05.21
Gomel
FC Minsk
W
21.05.21
Slavia Mozyr
Gomel
W
16.05.21
Dinamo Brest
Gomel
P
07.05.21
Gomel
Slutsk
W
30.04.21
Vitebsk
Gomel
R
25.04.21
Gomel
Torpedo-BelAZ
R
18.04.21
Dinamo Minsk
Gomel
W
11.04.21
Gomel
Neman
W
03.04.21
BATE
Gomel
P
21.03.21
Gomel
Sputnik
W
13.03.21
Rukh
Gomel
R
Smorgon
07.11.21
Smorgon
Dinamo Brest
R
23.10.21
Slutsk
Smorgon
P
16.10.21
Smorgon
Vitebsk
W
02.10.21
Torpedo-BelAZ
Smorgon
P
26.09.21
Smorgon
Dinamo Minsk
P
19.09.21
Neman
Smorgon
P
12.09.21
Smorgon
BATE
P
28.08.21
Sputnik
Smorgon
0
:
3
Przegrana walkowerem
W
21.08.21
Smorgon
Rukh
R
15.08.21
Smorgon
Shakhtyor Soligorsk
R
31.07.21
Smorgon
Slavia Mozyr
P
25.07.21
Smorgon
Isloch
P
17.07.21
Smorgon
Energetik-BGU
R
02.07.21
FC Minsk
Smorgon
R
26.06.21
Smorgon
Gomel
P
18.06.21
Dinamo Brest
Smorgon
R
12.06.21
Smorgon
Slutsk
R
28.05.21
Vitebsk
Smorgon
P
22.05.21
Smorgon
Torpedo-BelAZ
P
14.05.21
Dinamo Minsk
Smorgon
P
07.05.21
Smorgon
Neman
P
01.05.21
BATE
Smorgon
P
23.04.21
Smorgon
Sputnik
W
18.04.21
Rukh
Smorgon
P
11.04.21
Shakhtyor Soligorsk
Smorgon
P
04.04.21
Slavia Mozyr
Smorgon
R
19.03.21
Isloch
Smorgon
P
13.03.21
Energetik-BGU
Smorgon
P

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2021
26.06.21
Smorgon
Gomel
First League 2020
24.10.20
Smorgon
Gomel
1
:
3
27.06.20
Gomel
Smorgon
Puchar Białorusi 2019-2020
27.07.19
Smorgon
Gomel
1
:
4
First League 2016
23.10.16
Gomel
Smorgon
0
:
0
03.07.16
Smorgon
Gomel
0
:
2
First League 2010
23.10.10
Smorgon
Gomel
1
:
2
27.06.10
Gomel
Smorgon
3
:
0

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
28 23 3 2 59:17 72
2
BATE
28 17 8 3 54:27 59
3
Dinamo Minsk
28 18 4 6 53:20 58
4
Gomel
28 16 7 5 56:23 55
5
Rukh
28 15 10 3 49:23 55
6
Dinamo Brest
28 8 14 6 30:26 38
7
Torpedo-BelAZ
28 10 6 12 37:37 36
8
Isloch
28 9 7 12 38:42 34
9
Vitebsk
28 8 10 10 34:37 34
10
Neman
28 8 7 13 33:33 31
11
FC Minsk
28 7 9 12 31:51 30
12
Energetik-BGU
28 7 9 12 29:39 30
13
Slutsk
28 7 8 13 30:44 29
14
Slavia Mozyr
28 7 7 14 39:48 28
15
Smorgon
28 3 8 17 25:66 17
16
Sputnik
28 2 1 25 12:76 7
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
5 4 1 0 12:5 13
2
Gomel
5 3 1 1 11:4 10
3
Dinamo Minsk
5 3 1 1 13:4 10
4
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 16:7 10
5
BATE
5 2 2 1 9:6 8
6
Rukh
5 2 2 1 9:8 8
7
Slavia Mozyr
5 2 1 2 10:7 7
8
Isloch
5 2 1 2 7:3 7
9
Slutsk
5 2 1 2 6:6 7
10
Dinamo Brest
5 1 4 0 4:3 7
11
Neman
5 1 1 3 4:5 4
12
Smorgon
5 1 1 3 5:15 4
13
FC Minsk
5 0 3 2 3:12 3
14
Energetik-BGU
5 0 3 2 3:9 3
15
Vitebsk
5 0 1 4 3:12 1
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
14 12 2 0 31:5 38
2
BATE
14 11 2 1 28:11 35
3
Rukh
14 10 3 1 30:8 33
4
Gomel
14 9 4 1 33:8 31
5
Dinamo Minsk
14 10 0 4 26:9 30
6
Slutsk
14 6 4 4 24:24 22
7
Vitebsk
14 5 6 3 19:13 21
8
Dinamo Brest
14 4 7 3 15:15 19
9
Torpedo-BelAZ
14 5 3 6 22:17 18
10
Isloch
14 5 3 6 15:14 18
11
FC Minsk
14 4 5 5 18:29 17
12
Energetik-BGU
14 3 7 4 15:15 16
13
Neman
14 4 3 7 17:16 15
14
Slavia Mozyr
14 3 5 6 19:23 14
15
Smorgon
14 2 5 7 15:26 11
16
Sputnik
14 1 0 13 6:43 3
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
14 11 1 2 28:12 34
2
Dinamo Minsk
14 8 4 2 27:11 28
3
BATE
14 6 6 2 26:16 24
4
Gomel
14 7 3 4 23:15 24
5
Rukh
14 5 7 2 19:15 22
6
Dinamo Brest
14 4 7 3 15:11 19
7
Torpedo-BelAZ
14 5 3 6 15:20 18
8
Isloch
14 4 4 6 23:28 16
9
Neman
14 4 4 6 16:17 16
10
Energetik-BGU
14 4 2 8 14:24 14
11
Slavia Mozyr
14 4 2 8 20:25 14
12
Vitebsk
14 3 4 7 15:24 13
13
FC Minsk
14 3 4 7 13:22 13
14
Slutsk
14 1 4 9 6:20 7
15
Smorgon
14 1 3 10 10:40 6
16
Sputnik
14 1 1 12 6:33 4
Uwagi

Sputnik: -0 Punkty

Składy

Gomel

Ivan Bionchik
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Alexei Kozlov
gk. 0 0
Yurii Pantia
df. 25 1
Aleksey Ivanov
df. 21 2
Igor Zayats
df. 21 0
Vadim Pobudey
mf. 27 7
Oleksandr Batyshchev
mf. 26 0
Denis Levitskiy
mf. 22 2
Oleksandr Vasyliev
mf. 22 5
Bohdan Myshenko
mf. 9 1
Andrey Solovey
fw. 27 17
Dmitri Gomza
fw. 25 8
Rezerwowi
Oleg Kovalev
gk. 13 -11
Pavel Chikida
df. 26 0
Ruslan Yudenkov
df. 25 1
Artem Vaskov
mf. 26 3
Nikita Nekrasov
mf. 19 2
Dmitri Borodin.
mf. 9 0
Anton Susha
mf. 5 0
Nikita Tsarenko
mf. 1 0
Dmitry Emelyanov
fw. 0 0
Nie zagra
Igor Costrov
mf. 27 1
Evgeni Ivanenko
gk. 15 -12
Lazar Sajcic
mf. 10 2
Igor Kuzmenok
df. 6 0
Pavel Tseslyukevich
mf. 6 0
Pavel Pashevich
df. 3 0
Kirill Shevchenko
df. 1 0
Alexander Naumovich
gk. 0 0
Smorgon

Igor Truhov
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Pavel Shcherbachenya
gk. 16 -39
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
df. 23 0
Zadi Benito
df. 19 1
Ben Aziz Dao
df. 18 0
Aleksandr Frantsev
df. 17 1
Camara Yamoussa
mf. 26 0
Sergey Bondarenko
mf. 21 1
Dmitri Sibilev
mf. 11 0
Roman Pasevich
mf. 10 5
Kirill Leonovich
mf. 9 4
Evgeni Savostjanov
fw. 24 1
Rezerwowi
Dmitri Lapko
gk. 0 0
Maxim Pashkevich
mf. 7 0
Daniil Silinskiy
mf. 5 0
Matvey Dukso
mf. 4 0
Maksim Avgustinovich
mf. 1 0
Leonid Kovel
fw. 14 2
Idris Nuradin
fw. 6 0
Nie zagra
Vladislav Yatskevich
mf. 24 1
Andrey Shtygel
mf. 19 0
Vladislav Kaborda
df. 18 0
Daniil Kopach
mf. 13 1
Dmitri Ignatenko
mf. 13 0
Daniil Shapka
gk. 5 -14
Kirill Pavlyuchek
df. 5 0