Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
18:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
20:45
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
01 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie Gomel — Isloch 24 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Gomel
19.10.22
Dinamo Brest
Gomel
R
15.10.22
Gomel
Slutsk
W
08.10.22
Torpedo-BelAZ
Gomel
R
30.09.22
Gomel
Vitebsk
W
16.09.22
Dinamo Minsk
Gomel
P
11.09.22
Gomel
Shakhtyor Soligorsk
P
04.09.22
Gomel
BATE
P
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
W
20.08.22
Gomel
Belshina Bobruisk
P
13.08.22
Slavia Mozyr
Gomel
W
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
W
15.07.22
Gomel
FC Minsk
P
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
R
03.07.22
Gomel
Neman
3
:
0
Przegrana walkowerem
W
29.06.22
Gomel
Torpedo-BelAZ
W
25.06.22
Isloch
Gomel
R
19.06.22
Gomel
Dinamo Brest
W
27.05.22
Slutsk
Gomel
R
13.05.22
Vitebsk
Gomel
R
08.05.22
Gomel
Dinamo Minsk
P
02.05.22
Shakhtyor Soligorsk
Gomel
P
22.04.22
BATE
Gomel
P
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
W
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
W
03.04.22
Gomel
Slavia Mozyr
P
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
W
Isloch
20.10.22
Isloch
BATE
R
15.10.22
Dnepr Mogilev
Isloch
W
09.10.22
Isloch
Belshina Bobruisk
W
02.10.22
Slavia Mozyr
Isloch
W
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
W
10.09.22
FC Minsk
Isloch
W
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
P
27.08.22
Neman
Isloch
P
21.08.22
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
P
13.08.22
Isloch
Dinamo Brest
P
06.08.22
Slutsk
Isloch
W
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
W
08.07.22
Isloch
Vitebsk
W
02.07.22
Dinamo Minsk
Isloch
W
25.06.22
Isloch
Gomel
R
18.06.22
BATE
Isloch
W
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
W
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
P
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
P
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
W
01.05.22
Isloch
FC Minsk
W
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
W
16.04.22
Isloch
Neman
R
10.04.22
Isloch
Shakhtyor Soligorsk
R
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Isloch
Slutsk
P

Bezpośrednie spotkania: Gomel — Isloch

Belarusian Premier League 2022
25.06.22
Isloch
Gomel
Belarusian Premier League 2021
07.11.21
Isloch
Gomel
19.06.21
Gomel
Isloch
Belarusian Premier League 2019
31.08.19
Gomel
Isloch
2
:
2
27.04.19
Isloch
Gomel
3
:
1
Belarusian Premier League 2018
01.09.18
Isloch
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Isloch
1
:
2
Belarusian Premier League 2017
18.08.17
Gomel
Isloch
0
:
1
23.04.17
Isloch
Gomel
0
:
1

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
26 17 4 5 47:15 55
Dinamo Minsk
26 14 10 2 42:18 52
Energetik-BGU
25 15 6 4 41:20 51
4
Isloch
26 14 5 7 42:27 47
5
BATE
26 12 11 3 42:18 47
6
Torpedo-BelAZ
27 11 8 8 34:28 41
7
FC Minsk
27 11 7 9 43:39 40
8
Gomel
26 11 6 9 31:30 39
9
Neman
26 8 12 6 34:31 36
10
Slutsk
27 7 9 11 25:39 30
11
Slavia Mozyr
27 8 6 13 32:44 30
12
Belshina
27 6 11 10 35:42 29
13
Dinamo Brest
26 5 9 12 25:37 24
14
Vitebsk
27 4 8 15 22:41 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
27 4 7 16 17:40 19
16
Dnepr
26 3 3 20 21:64 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 4 1 0 7:1 13
2
Shakhtyor Soligorsk
5 4 0 1 11:2 12
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 5:2 10
4
Dinamo Minsk
5 2 3 0 8:2 9
5
Gomel
5 2 2 1 4:5 8
6
Neman
5 2 2 1 6:3 8
7
BATE
5 1 4 0 6:3 7
8
Slutsk
5 2 1 2 3:7 7
9
FC Minsk
5 1 3 1 8:4 6
10
Torpedo-BelAZ
5 1 3 1 5:5 6
11
Dinamo Brest
5 1 3 1 8:7 6
12
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 3:5 6
13
Belshina
5 1 2 2 6:9 5
14
Slavia Mozyr
5 0 1 4 1:10 1
15
Vitebsk
5 0 1 4 0:8 1
16
Dnepr
5 0 0 5 1:11 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
13 8 2 3 22:14 26
2
Shakhtyor Soligorsk
12 8 1 3 18:7 25
3
Neman
13 7 4 2 19:12 25
4
BATE
13 6 4 3 23:13 22
5
Dinamo Minsk
13 5 7 1 20:10 22
6
Energetik-BGU
13 6 4 3 21:10 22
7
Gomel
13 7 0 6 14:15 21
8
Torpedo-BelAZ
14 5 5 4 19:14 20
9
Isloch
13 5 4 4 18:15 19
10
Slutsk
13 3 5 5 13:21 14
11
Belshina
14 3 5 6 14:21 14
12
Slavia Mozyr
14 3 4 7 16:21 13
13
Dinamo Brest
13 2 6 5 15:18 12
14
Vitebsk
14 2 6 6 12:22 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
13 3 0 10 13:35 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Shakhtyor Soligorsk
14 9 3 2 29:8 30
2
Dinamo Minsk
13 9 3 1 22:8 30
3
Energetik-BGU
12 9 2 1 20:10 29
4
Isloch
13 9 1 3 24:12 28
5
BATE
13 6 7 0 19:5 25
6
Torpedo-BelAZ
13 6 3 4 15:14 21
7
Gomel
13 4 6 3 17:15 18
8
Slavia Mozyr
13 5 2 6 16:23 17
9
Slutsk
14 4 4 6 12:18 16
10
Belshina
13 3 6 4 21:21 15
11
FC Minsk
14 3 5 6 21:25 14
12
Dinamo Brest
13 3 3 7 10:19 12
13
Neman
13 1 8 4 15:19 11
14
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 3 9 7:22 9
15
Vitebsk
13 2 2 9 10:19 8
16
Dnepr
13 0 3 10 8:29 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Gomel

Vladimir Nevinskiy
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Denis Sadovskiy
gk. 18 -22
Oleg Kovalev
gk. 8 -8
Yuriy Pantya
df. 24 1
Artem Sokol.
df. 22 1
Konstantin Kuchinskiy
df. 22 0
Yann Emmanuel Affi
df. 22 1
Syarhey Matsveychyk
df. 21 0
Kirill Shevchenko
df. 10 0
Igor Kuzmenok
df. 3 0
Jonathan John
df. 0 0
Igor Costrov
mf. 25 1
Andrey Potapenko
mf. 21 1
Ilya Alekseevich
mf. 19 2
Aleksandr Anufriev
mf. 18 3
Dzmitry Baha
mf. 16 1
Vasili Sovpel
mf. 15 0
Pavel Sedko
mf. 13 2
Evgeny Malashevich
mf. 8 0
Denis Kozlovski
mf. 7 2
Dmitry Emelyanov
mf. 1 0
Nikita Tsarenko
mf. 1 0
Alyaksandr Makas
fw. 24 8
Kirill Ermakovich
fw. 20 1
Giorgi Gogolashvili
fw. 17 2
Isloch

Artem Radkov
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Sergey Ignatovich
gk. 21 -20
Timofey Yurasov
gk. 3 -2
Nikita Stepanov
df. 25 2
Vadim Pigas
df. 24 1
Maksim Kovel
df. 15 1
Kirill Glushhenkov
df. 13 0
Fard Ibrahim
df. 10 1
Ilya Kalachev
df. 9 0
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Aleksandr Mikhalenko
df. 7 0
Dmitri Lisakovich
mf. 25 1
Oleg Nikiforenko
mf. 24 4
Ruslan Lisakovich
mf. 20 4
Oleg Patotskiy
mf. 15 1
Kirill Leonovich
mf. 10 2
Camara Yamoussa
mf. 6 0
Alexander Guz
mf. 5 1
Kirill Gomanov
mf. 2 0
Artem Zimin
mf. 1 0
Vladislav Morozov
fw. 26 4
Daniel Sosah
fw. 25 6
Gleb Rovdo
fw. 17 1
Martin Artyukh
fw. 11 2
German Barkovskiy
fw. 10 4
Shakhrom Samiev
fw. 8 1