Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
0:0
FK Smolevichi — Shakhtyor Soligorsk Mecz zakończył się 12 Kwi 2020
Nastęny mecz drużyny FK Smolevichi
14 Sie, 19:00
 
Dinamo Minsk
FK Smolevichi
Nastęny mecz drużyny Shakhtyor Soligorsk
21 Sie, 17:00
 
Isloch
Shakhtyor Soligorsk

Zakłady i typy na spotkanie FK Smolevichi — Shakhtyor Soligorsk

12 Kwi 2020, 16:00 (CEST)
12 Kwi 2020, 16:00 (CEST)
Sędzia: Sergey Chistov Stadion: Haradski (Barysaw, Belarus)
FK Smolevichi
0 : 0
Shakhtyor Soligorsk

Składy

FK Smolevichi

Aleksandr Brazevich
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artem Gomelko
gk. 0 0
Aleksey Butarevich
df. 3 0
Aleksey Vakulich
df. 3 0
Eduard Zhevnerov
df. 3 0
Ilya Rashchenya
df. 3 0
Arseni Bondarenko
df. 1 0
Anatoli Makarov
mf. 3 0
Konstantin Kotov
mf. 3 0
Vladislav Mukhamedov
mf. 3 1
Jean-Morel Poé
mf. 2 0
Evgeni Barsukov
fw. 2 0
Rezerwowi
Nikita Lazovskiy
gk. 0 0
Mutalip Alibekov
df. 1 0
Aleksey Turik
mf. 3 0
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 2 0
Pavel Sadovskiy
mf. 1 0
Sergey Rusak
mf. 1 0
Aleksandr Dzhigero
mf. 0 0
Dmitri Shchegrikovich
mf. 0 0
Ivan Veras
fw. 3 0
Nie zagra
Aleksandr Filtsov
gk. 3 -3
Ivan Vasilenok
df. 0 0
Timur Rudoselskiy
df. 0 0
Shakhtyor Soligorsk

Yuriy Vernidub
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Alexandr Gutor
gk. 3 -1
Igor Byrko
df. 3 0
Sergey Politevich
df. 3 0
Alexander Sachivko
df. 2 0
Tin Vukmanich
df. 0 0
Dmitry Podstrelov
mf. 3 1
Yury Kendysh
mf. 3 0
Lasha Shindagoridze
mf. 2 0
Sergey Balanovich
mf. 2 0
Julius Szöke
mf. 1 0
Igor Ivanovic
fw. 2 0
Rezerwowi
Pavel Chesnovskiy
gk. 0 0
Ruslan Khadarkevich
df. 1 0
Roman Begunov
df. 0 0
Giorgi Diasamidze
mf. 3 1
Aleksandr Selyava
mf. 2 0
Darko Bodul
fw. 3 0
Vitali Lisakovich
fw. 3 0
Azdren Llullaku
fw. 2 0
Nie zagra
Syarhey Matsveychyk
mf. 3 0
Nikola Antić
df. 1 0
Aleksandr Bulichev
mf. 0 0
Zarija Lambulic
df. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
18 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Bezpośrednie spotkania

Puchar Białorusi 2019-2020
26.06.19
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
0
:
2
Belarusian Premier League 2018
24.11.18
FK Smolevichi
Shakhtyor Soligorsk
0
:
2
01.07.18
Shakhtyor Soligorsk
FK Smolevichi
1
:
0

Wyniki poprzedniego turnieju

FK Smolevichi
05.04.20
FK Smolevichi
Vitebsk
P
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
P
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R
Shakhtyor Soligorsk
04.04.20
Shakhtyor Soligorsk
Neman
R
28.03.20
Gorodeya
Shakhtyor Soligorsk
W
19.03.20
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo-BelAZ
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Torpedo-BelAZ
4 3 0 1 4:2 9
Energetik-BGU
4 3 0 1 6:3 9
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
4
Vitebsk
4 2 1 1 3:3 7
5
BATE
4 2 0 2 6:5 6
6
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
7
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
8
Gorodeya
4 2 0 2 2:3 6
9
FC Minsk
4 2 0 2 6:8 6
10
Neman
4 1 2 1 3:2 5
11
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
12
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
13
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
14
Dinamo Minsk
4 1 0 3 4:5 3
15
FK Smolevichi
3 0 1 2 1:3 1
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:6 1
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
4 3 0 1 4:2 9
2
Energetik-BGU
4 3 0 1 6:3 9
3
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
4
Vitebsk
4 2 1 1 3:3 7
5
BATE
4 2 0 2 6:5 6
6
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
7
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
8
Gorodeya
4 2 0 2 2:3 6
9
FC Minsk
4 2 0 2 6:8 6
10
Neman
4 1 2 1 3:2 5
11
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
12
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
13
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
14
Dinamo Minsk
4 1 0 3 4:5 3
15
FK Smolevichi
3 0 1 2 1:3 1
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:6 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
2 2 0 0 3:0 6
2
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
3
Energetik-BGU
2 2 0 0 5:1 6
4
Neman
2 1 1 0 3:1 4
5
Slutsk
3 1 1 1 4:3 4
6
BATE
1 1 0 0 1:0 3
7
Slavia Mozyr
1 1 0 0 2:1 3
8
Vitebsk
1 1 0 0 1:0 3
9
Gorodeya
2 1 0 1 1:2 3
10
FC Minsk
2 1 0 1 3:5 3
11
Dinamo Minsk
2 1 0 1 2:1 3
12
Dinamo Brest
2 0 1 1 2:3 1
13
Shakhtyor Soligorsk
2 0 1 1 0:1 1
14
Rukh
1 0 0 1 0:1 0
15
FK Smolevichi
1 0 0 1 0:1 0
16
Belshina Bobruisk
2 0 0 2 1:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Vitebsk
3 1 1 1 2:3 4
2
Energetik-BGU
2 1 0 1 1:2 3
3
Torpedo-BelAZ
2 1 0 1 1:2 3
4
BATE
3 1 0 2 5:5 3
5
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
6
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:0 3
7
Slutsk
1 1 0 0 3:2 3
8
Dinamo Brest
1 1 0 0 1:0 3
9
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
10
Gorodeya
2 1 0 1 1:1 3
11
FC Minsk
2 1 0 1 3:3 3
12
Belshina Bobruisk
2 0 1 1 1:2 1
13
Neman
2 0 1 1 0:1 1
14
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
15
Isloch
0 0 0 0 0:0 0
16
Dinamo Minsk
2 0 0 2 2:4 0